Sügis on käes ja talv on samuti kohe-kohe ukse taga. Inimesed ikka köhivad ja puudutavad ostukorve ning kätlevad. Viiruste hooaeg on käes ja kuidas haiguseelsest olemisest terveks suurema tõenäosusega jääda?
Seda sama tehnikat kasutan ka mina (Tegelikult on üks veel, aga sellest räägin järgmises artiklis). Las sibul teeb meie eest kogu töö ära. Mille jaoks sibulat kasutada saab?
Hiina meditsiini kohaselt on jalalabade piirkond väga võimas, kuna see on organismi siseorganitega otseses ühenduses. Jalalabad koosnevad umbes 7000’st närvilõpmest või meridiaanist mis rändavad läbi kogu keha ja on ühendatud organitega. Sibulat kasutades saab neid organeid stimuleerida.
Sibulad sisaldavad väävliühendeid, mispärast nad ka nii vängelt lõhnavad. Need ühendid aga puhastavad keha ning eemaldavad soovimatud mürgid.
Eemalda jalalabadelt halb lõhn
Sibulad on antibakteriaalse toimega ning seenevastaste omadustega, mis võimaldavad jalgadelt ebameeldivat lõhna eemaldada.
Puhasta verd
Kui asetad sibula viilu jalataldadele, siis tekib fosforhappe vabastumine. Seejärel liigub see edasi vereringesse ning puhastab veenides ringlevat verd.
Tugevda immuunsussüsteemi
Sibulate bakteri- ja viirusevastaste omaduste tõttu aitavad need võidelda infektsioonidega ning ergutada immuunsussüsteemi.
Puhasta õhku
Sibulad aitavad õhku puhastada eemaldades kahjulikke kemikaale ning toksiine.
Kuidas kasutada sibulaid sokkide sees
Lõika sibul lamedateks viiludeks ja aseta viilud jalataldadele. Siis pane sokid jalga, et viilud paigal seisaks. Jäta sokid jalga terveks ööks ning võta hommikul jalast ära.
Seda reeglit järgides imavad sibulad organismist välja soovimatud mürgid, puhastavad sinu magamistoa õhku, ning eemaldavad baktereid.
Lõpetuseks väga oluline on see, et ärge siis hommikul sibulaid pannile praekartuli kõrvale kasutage. Ei pea vist mainima, et sibulad võtavad toksiinid endasse ja tuleb kindlasti peale kasutamist ära visata.
Hea oleks need koduprügist välja viia, sest nad vastupidi lähevad siis kergelt haisema ja pärast on tuba sibulahaisu täis, aga tervislik on sibul tõesti.
Jäägem terveks! Sibul ja Tervis käivad käsikäes.