Rubriigid
Kohvilogi

Hullupäevik 1: See ei lahustu mitte ära

Jaga esimestena seas oma seinale:

De Do Do Do, De Da Da Da. Hullu hullu, tilli talli tolli appi. Mida meiega tehaakse. Nii tänulikk.kj appi. Kui tore. Vaatame aasta pärast. Mõlemad pooled mis lahku on aetud, saavad taas keskel kokku ja näitavad oma kolmanda silmaga õigesse suunda.

Las ajalugu olla see mida me kõik teame, alustades sellest, et “Ihiiiihii ja ahhaahaaaa, ärge muretsege, me ei suru kedagi” kuni praeguseni. Seitsmest diagnoosist on saanud kuraditosin diagnoosimata viiu-viiu nooti mu peas. Inimesed kes on laua taga, söövad omakesi…. tullakse ja hakatakse terroriseerima ja kontrollima. Otse laua tagant? Niimoodi? … https://arileht.delfi.ee/artikkel/95001497/video-hoiatuste-aeg-on-loppenud-terviseamet-kontrollis-ulemiste-keskuses-vaktsiinipasse-ja-maske-rikkujatele-tehti-trahvi – vaadake seda ja mõelge selle konna ja keeva vee metafoori peale.

Soovitus. Kaduge ära kuueks kuuks või aastaks, las siis selgineb olukord. Tean, et tekib õigluse osas konflikt, aga see on mitmepoolne, õigemini antud hetkel kahepoolne. Kes usuvad ja need kes siis on kõiges justkui süüdi.

 

Ja siit maalt võtame versapostiks selle postituse: https://forte.delfi.ee/artikkel/94998029/sotsiaalministeerium-on-jaik-koroona-labipodemise-toend-kehtigu-edasi-poole-luhemat-aega-kui-vaktsineerimise-toend – Ja edasi teate ise ka juba kuidas see läheb. Te ei saa seda postitust kommenteerida delfis, sest nad on ära keelanud vabasõna.

Ainuke tarkus selles artiklis on see, et süüakse samm sammu haaval. Ma püüan nüüd lahustada seda sitta tekstidega mis ei oma mingit selgust. Nii nagu ammu räägitud, ajalugu kordub. See on ka vaja teada. Räägi kasvõi surnuks, tuleb leida viis.

Ma muud ei tahaks öelda kui, et ei jõua tõesti ära oodata seda päeva kui mu oma kodumaa mind ära tapab oma vaimse arenguga. Olen liiga madal selleks, et mõista, kui pean 6 kuud kuni aasta weel vastu oma koopas, siis alles hakkan nägema kuidas niidistik hakkab minema ja selleks ajaks on ka kohv ära jahtunud. Tehku süsti, joogu shampust peale.

Ja mitte midagi tarka polegi öelda, ega saagi teada, kui ei upu, ei tea millest kinnigi hoida. Kui upud, hoitakse kõigest kinni, viimasest õlekõrrestki. Vot seda õlekõrt me hui näeme valitsuse poolt. Mul peas hääled käskisid kirjutada selle, et ma saaks debiiliku staatuse, sest siis pole hullu midagi. On nii ju. ZumZUmZUm. Ära tulista. Ma olen süütu. Neid see ei koti. Teile ei tundu et kõik on nagu Alice Imedemaal? Kes lutsukommi tahab?

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/kuigi-eesti-haiglad-on-kriisiolukorras-soidavad-arstid-keeniasse-appi/ – kõik tõde vedeleb maas, lihtsalt mine ja korja ülesse. “„Ütleks nii, et koroona teatavasti ei ole haigus, mida oleks vaja kirurgiliselt välja opereerida…”, aga need kes pole koroonahaiged? Hmm.

Maailm on segasummasuvila. Ei ole we. On ikka. Ihiii. Hahaahah. See pole naljakas, aga miks see kõik naerma ajab. Irvikkassid. Kas nad ikka arvavad, et nüüd on hea pääse tee öelda, et keegi on hulluks läinud we. Ma arvan, et enamus on sisimas hulluks läinud, aga mäletate, et ma olen see kes maailmas toimuvat välja endast laseb? Ma lasen praegugi välja endast sissetiritud auru… kõik see mida me peame tegema, meie ülesanded, näidata valgust neile kes suurimas hädas ja seda ma olen teinud, nii nagu teisedki…. aga teiste ees võin ma tantsida. Kuigi on endalgi raske olnud, surmad…. ei ole ka mina immuunne ega ka inimesed mu ümber. Siiski…. kardinate taga, õpeta ja suuna, anna lootust ja pea vastu, laval aga tee nägu ja naerata nii nagu töötaksid Eesti Peaministrina.

Reptiilid. HAhahahahaahahahah.  HAHHAahahahahahahhaa. NAljaakas. Igigiihihihihhihi  hihjaahahaha h…. palun väga. Siin see on. Murrang. Inimesed on läinud segi ja süüdi pole keegi. Apelsiiiiiiiin. Naerge.

Ehhee…. egas Sa veel ära ei lännu?

Mul jäi jutuke pooleli. Kõik on hästi ja need inimesed kes on praegu valitsuse pukki pandud on niimoodi sinna meelega… noh saate aru küll. Lootus on helge ja varsti saame jälle emotsioone jagada. Kõik on hästi. Elu on usaldusväärt. Armastame üksteist ikka.

Jaga esimestena seas oma seinale: