Rubriigid
Kohvilogi

Reptikate mäng lõppegu ja Uus täht saagu sündima !

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kas Sinul on ka hingelt raske? No peab kokku võtma end. Ei lasta olla. Aga enne peab välja natuke elama end. Hullem on alles ees, aga selline kokkuhoidev hoiak aitab meid kõiki. Hingeline väljendus on vaba. Mu sõnum on see, et ma Armastan ennast. Ma läbi enesearmastuse suudan ka ennast ausalt vihata. Ma olen Sina. Sa oled mina. Singularity. Ainsus. Noh, ma siis armastan ja vihkan. Järjekord, sõnum. See ei oma mitte mingit järjekorda ega seost. See on voolav ja annab edasi igaühele sisemist väge. See on sõnade narkots. Nii… nii, aga alustame keskelt ja liigume serviti, kummikud jalas. Mitte midagi ei saa aru. Vändatud börsihinnad. Täielikud parasiidid. Müüvad välja ja siis ostavad börsilt tagasi kallilt. Loe sõnade vahelt endale see sõnum täis armastust ja vabadust. No näete isegi, et algusest peale on öeldud ja nii läkski.

Kõik on kunstlikult tehtud. Kõik saavad sellest aru. Rahvas on mage – See on nende õnneks. Muidu oleks nad kõik ammu maha löödud. See asi käriseb. Pankrotilaine on kindel. See rahamaailm on neil perses. Mis neil alles jääb nüüd? Neil ei ole jäänud enam mitte midagi. Ainult see loll vana irve, et nad on paremad. Hambusse. Raha trükkimine ei aita siin enam, sest raha pidi olema algselt kõigi õigus ja nüüd enam kuidagi ei tahagi ega. Ainult sitta tuleb sellest. Isegi kõige ahnem sitapea peaks aru saama sellest mis teda ees ootab nende poolt kes saanud õigluse pisiku. Leek on süüdatud, nüüd oota oma puhastustuld. 

Esimese asjana. Kohe minema. Nii siiber. Kuulakse Enyat, rahustab. Ja kui Sa teed teisele liiga ja ülekohut läbi terrori, siis ma nean su ära selliselt, et Sa tunned selle kohe oma nahal ära. Ma olen pannud oma hinge sellesse loitsu. Ma olen ohverdanud ennast kõigi heaolu nimel ja ma ei saa mitte midagi sellest.

Kus see hea mõte on? Lambikuplis? Rumalad mõtted mida kästakse koolis õpetatada. Kas ta paberitega volitaja teab üldse kuidas lahing käib? Mina ei tea, aga nii palju kui internetis on levinud konkreetsed videod, siis pole see midagi nii kaunis. See on individuaalne põrgu. Ometi see justkui on uhkuse asi. Aga paneb Sulle kahe või kolme, keerab vända paberile. Head uut aastat ajuprogrammeerijad! Siiski jah, te ei tea midagi. Mina ka ei tea. Nii ei saa. Marslased ära! Aitab. Ilma on parem. Minema! Raisk! Minema!

Pandeemiad on looduse loomulik osa, saja aastase intervalliga. Mõelge. Mõelge! Reptikad, Antarktika, Kosmosevärgid särgid. Se una regola c’è

Siis need kuramuse faktikontrollijad. Võtavad diktatuuri meedias endale tööandjaks. Arutelud on lihtsalt lukku pandud ja ongi ühepoolne arvamuse avaldus, see pole mingi uudis ega allikas enam. Kas meediaväljaanded saavad vastutusele võetud koos faktikontrollijatega? Viimased on musta töö tegijad ja nad ei tea paremini. Ka neile antakse ette faktid mida nad siis saavad kinnitada, sest ülemused ütlesid nii. Ärge laskuge faktikontrollija meelevalda, ta nussib teie ajud ära. Mitte alati, aga teatke ka seda, et kõik pole nii ühepoolne alati. Universum on samuti loomult närvihaige bipolaarne isksus. Kus on garantii, et kroonilised haigused ei aktiveeru ja inimene ei muutu teovõimetuks? Kui Sa ei ole kuulekas kodanik, Su elu tehakse raskeks. See kodude ära võtmine on ennekuulmatu, et inimene ei saa omada isegi maad, et seda harida ja ennast üleval hoida. Riik on võlgu kõigile elanikele maa koos toetustega, et igaüks saaks ise toitu kasvatada ja pere üleval hoida.

Toitu on raske saada kui väljas ei käi. Bolt on umbes tihti. See pole üldse õige. Ma tunnen nii saamatuna end. Mul on nii villand sellest. Tappa ei taha, ei inimest ega looma, kuramuse mugav elu, kondid on kanged. Kui gaas, nafta, elekter ära ei võeta otseselt, siis kaudselt läbi hindade. Ma olen ise väga taastuvenergia poolt ja ma usun sellesse, aga milleks see nii keeruliseks tehakse. Andke mulle riigi poolt toetust selle näol, et ma annan maatüki asukoha, tehke mulle sinna päikesepark ja niimoodi igale poole. Lihtsalt alustage kohe. Minge persse ausalt, mida te munete.

Elekter on inimõigus. Mitte äri, türade maa!!! See on nii absurdne. Vaimsed haigused on olematud, see pole kunagi olnud vaimuhaigus, see on raskus mida mõni inimene ikkagi ei jaksa kannatada enda õlgadel, eksole. Kuidas siiani on iga kodanik suutnud uskuda pea norus, et nendes on midagi. Ei ole absoluutselt midagi. Kui elu tehakse veel raskemaks, siis need kes teevad, need on süüdi selles ja vastutavad. Näpuga tahate näidata, siis seekord õigesse suunda. Ja ongi kõik. Nii ei saa jätkuda see. Kui tullakse kättpidi kallale, tuleb oma elu eest võidelda.

See on mentaalne rünnaks. Nad ründavad inimõiguseid. Inimesed on mures enda ja lähedaste pärast. Nad on kõik reptiilid raisk. Süst ei aita mitte millegi vastu ja ometi käivad teatud inimesed ainult süstimas ennast. Ärme kohe siis võta sõna, ootame aasta-kaks ja räägime siis. Milleks siis suruda kui need kes on süstimata ja elavad, ma pole kordagi käinud haiglas, ei lähe isegi siis kui olen suremas. Ma ei käi õueski. Kui kaugele saab asi minna? Kustkohast algab ja lõppeb konkreetne mõistuse piir? Inimesed ei viitsi võidelda, sest neil on mugav, siiani. Tärka kõrgemale kui 5G võrk. Ja selle võrgu osas ongi ainult algusest peale tahetud öelda üht… “Võimalused selle laine relvastamiseks on ääretult suured”. Muu mõttevälgatus tuleb teha iseseisvalt.

Kuidas teise maailma sõja aja kõik ise gaasiruumi ronisid? Miljon inimest läks ja kolmkümmend valvurit, selle asemel et võtta püssid ja mitte minna gaasiahju, nad võtsid riided seljast ja läksid…. ja nii on, kuidas see võimalik siis oli? Ärge minge. Nüüd on vaktsineerimine väga sarnane, kästakse ja jooksutatakse, hirmutatakse ja kavaldatakse. Mis kurat siin toimub?

Inimene on oma loomuselt alati sama loll, vali nii vasak kui parem rada, tee viib ikka samasse kohta. Järelikult tulebki uus rada sõtkuda põllule. Mida kuradit siin toimub, kaua see kestab. Kaua te vaikite ja teesklete, et midagi ei toimu. Mis Teie persetunnetus Teile ütleb? Seda võib alati usaldada.

Mis saama hakkab kui inimestelt võetakse kodu ja neid ähvardab trahv? Võtab nutu kurku ja viha südamesse. Kas süsteem tahab seda mis juhtub tagajärjena kui nad jätkavad? Inimesed on pandud uskuma valesid. Kuradi marslased ja peidetud ordu pahaks läinud liikmed. Kui kusagil on üldse veel väge ja tegutahet, tahtejõudu ja õiglust, siis võidelge, lõpetagem see hullus koheselt ära üheskoos! Välist maavälist sekkumist on vaja, et need reptikad juba siit minema saaks. Kõik on ju selge. See on nii selge sest käib ärkamine ja ükski lobotoomia ei hoia ära muutust!

Mis vabadusvõitleja, ristirüütel Sa oled? Kuidas Sa selle hobusega sõidad? Tahad kusele ja sitale, kuidas Sa selle rüü ära võtad. Rääkimata võitlemisest. Sa lükkad tokiga ümber selle rauakolaka. See ei käi nii. Ajalugu on üks segane värk, kirjutatakse mingi tolvani poolt nii nagu heaks arvatakse. Maailm ei ole ühepoolne ega toimi läbi ühe vaatenurga. Arvestage üksteisega. Keegi ei tea mitte midagi mis toimub. Segane värk. Ubajussi aetakse. Mõistusevastane, üks absurd teise absurdi otsa. Munapiiks.

Ärge hakake taaskord pihta. Ma ei näe enam muud kui suu liigutamist, sedagi oma fantaasiates, sest kõigil on suukorvid ees. Silmad ei kõnele aga midagi muud kui hirmu. Kaua see kestab veel nii. Kiik käis üle võlli ja kallas uputab.

Teil ei ole vaimuhaigust inimesed. Teil on enneolematud raskused kukil ja keegi ei aita teid, vaid pigem koormavad teid veelgi rohkem. Igasugune piir kombitakse, tallutatakse ja igasugune lootus võetakse, tahtejõud allutatakse. Kohutav tunne on. Kui suren, pean palve saatma maale. Kogu hing saab valguseks Teile. Ja neile kes soovivad elusid võtta, ka nende aeg tuleb.

Nii palju asjad on ära lihvitud ja käib pidev kompamine kuidas inimesed sellele lollusele vastu peavad. No ikka ei pea, aitab küll ja lõppeb nüüd. Läbi! Ja olgu sellest abi neile kes tahavad nüüd selge ja arusaadava artikli kirjutada. Armastust ja pikka iga.

Jaga esimestena seas oma seinale: