Rubriigid
Kohvijutud

Miks nad lubavad mõneks ajaks rääkida kõigest ausalt sellest mis maailmas toimub päriselt?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Miks nad lubavad mõneks ajaks rääkida kõigest ausalt sellest mis maailmas toimub päriselt?

Sest vaadakem, see ei muuda väga suurt midagi meie süsteemis. Eriti kui jutu vahele lisada huumorit ka, sest eestlane on alati saanud raskustest läbi huumori üle. Ainult, et kolevihaseks teeb ja tahaks vinguda ka vahepeal ju. See teadmine pole otseseks ohuks mitte kellegile, sest inimesed on koondunud üksteisest väga kaugele, omaette virelema ja proovima kõigest väest eluga hakkama saada.

Kas te kujutate ette miks muidu kõik see kohutav meile vaikselt ette serveeritakse. 5G’ antenntidel ei ole mitte mingit pistmist internetiga, on see kiiremaks läinud? Seda otsisimegi taga? Kas meil oli varem probleem kiirusega või? Inimesed vaatavad sellest julgelt mööda.

Hinnad on tõusnud kolmekordseks ja tõusevad veelgi. Nüüd ma mõistan mida vanemad generatsioonid omal ajal toimuvast rääkisid, et mida nad 2 rubla eest said osta. Mida aga krooniajal kõik võimalik oli kokku osta 500 krooni eest?

Mida sa praegu saaksid 0,020 EUR eest? Kuidas oleks üks suur mehelik praad, supp, magustoit, morss ja leib?

Mida sa praegu saaksid 31.9558 EUR eest? Kuidas oleks terve suur kärutäis absoluutselt kõike mis pähe tuleb, väljaarvatud safrani maitseaine.

Tänapäeval on nüüd nii, et 50€ tundub nagu krooniajal oli 5 krooni.

Tõlkes noortele: See on ikka puhta perses värk praegu. Kahju teist paljudest, millised ebaõiged ja valelikud ajad.

Kinnisvara/Laenud/Tagatised ja jumalakompleks tuleb lahti ühendada järgmise suure lähtestamisega. Te olete sünnist saadik määratud ebaõnnestuma. Õnnestuvad ainult need kes oma suu kinni hoiavad ja teevad seda mida ausad inimesed ei teeks.

Kas me laseme ennast edasi keeta aeglasel kuumusel või me hakkame mõistma, et me oleme teinud suure vea! Kes tunnistab ja vastutab!?

Kas me tahame, et nad jätkaksid või tahame, et nad lõpetaksid? Mina olen 5G vastu ja nõuan selle kohest deinstalleerimist Eestist. Ega nad mind kuulda võta, nad lubavad kõigel edasi juhtuda.

Mõtle nagu nemad mõtleksid ja kogu tõde tulebki välja. Kaitske jumalat, kaitske loodust. Jooge kohvi ja väike päikesevann näole kohe kui näete keemiaradade hääbumist ja sinist selget taevast.

Jaga esimestena seas oma seinale: