Rubriigid
Kohvilogi

Meie seas olevad psühhopaadid

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kahtlemata võiks öelda kõigi kohta psühhopaat, aga mõni intensiivsem kui teine. Minu suunas on kordunud kõlanud “psühhopaat” ühelt kindlalt inimeselt kes suutis mind panna sügavuti ennast vaatlema, et kas ma tõesti võiksin olla psühhopaat ja mine Sa võta kinni, sest kui niimoodi vaatlema hakkad ennast tagant järele, analüüsima, siis mõtled, et “Kuramus, ma olengi vist psühhopaat”, aga oot-oot, tõmmakem piiri ja analüüsige laiemalt.

Võtame täitsa hingetasemelt seda teemat. Ma ei kaasa siia bürokraatiat või keeleteadust, ma käsitlen teemat kui tunnetuslik inimene, mul on sündides olnud võimalus tunnetada maailmaasju. Ma saan rääkida sellest kõigest ainult enda kogemustest lähtudes, kes üldse teab mis on tõene siin elus ja mis mitte, seda peab lihtsalt tunnetama.

Seda emalikku instinkti tundes, et ma pean teda kaitsma, ta on minu. Kuramus, terve see maailm on tegelikult omadega täiesti kaoses.

Kuradi iga inimene võib psühhopaat olla. Tuntumad heliloojad ilmselt olid psühhopaadid enamus kui mitte kõik. Kes kurat teab, aga proovime mingit kainet mõistust hoides mõista selle olemust või selle sõna olemust.

Selleks, et defineerida kes või mis on psühhopaat, siis minusugune inimene kes ei tea teadusest suurt midagi, ega psühholoogiast, vaid kes on tänavatarkusi täis, ei defineeri seda vastavalt sellele. Alustame sellest, et millal öeldakse kellegi kohta psühhopaat?

Psühhopaat öeldakse siis kui tuntakse, et võim ei hakka külge teisele ja kuigi teise inimese maailmapilt on väga erinev Sinu omast, ei suuda Sa teda veenda, aga näed, et ta on kaitseta, seega ikkagi on võimalus. See “Teadlikuse allutamine” on magus vili, eriti kui hakata õrnalt ihaldama seda kontrolli mis tuleb koos sõnadega mida Sa sinna otsa muudkui tulistad.

No ütleme nii, et mängime korra kaasa, et meie intelligentsuse tase on piisavalt kõrge, et öelda, et oleme ka psühhopaadid, korraks näitena. No olgu, sellisel juhul tunneb ikka üks teise ära ja see on välja nüüd öeldud.

Igatepidi ei lähe me tõest eemale, kaasates siia vaatenurka mida siiani oli peidetud ja omastatud nende inimeste kaudu kes peidavad ennast ingli või rockstaari mannekeeni taha. Nad teavad, et nende sõna maksab, sest nad on selle maksma pannud. See on ühepoolne karjumine ja inimesed on hüpnoosis, et kui nad midagi ütlevad, siis see ongi nii.

Seega kui keegi kes soovib Sind peenekoeliselt allutada, panna uskuma, et temal on õigus ja seda isiklikumal hetkel vastu headust, kui oleks teada kollektiivselt, kui oleks seltskond ümber, et kellel on niiöelda rohkem õigus, sest päris tõde on see mis see on, aga ütleme siis nii, et milline tõde läheb rohkemale inimesele meeltmööda, sest meil on valik valida oma tõde.

See kes teisele ütleb psühhopaat, see ilmselgelt on seotud selle mõttega tungivalt ka ise. Teisel on muidugi huvi tekkinud, et “Miks Ta mulle psühhopaat ütles?”, aga tegelikult kui tõesti otsida endas seepeale psühhopaadi omadusi, siis tea, et kes teisele ütleb, see ise on. Kui Sa jääd tõestama, et Sa ei ole seda, siis pole Sa sugugi targem.

Nad teavad, et Sa soovid neid paljastada. Nad naudivad seda. Nad vajavad seda tunnet, et äkki nad paljastatakse, sellepärast nad hakkavadki mängima. Te lubate neid enda ligi, samamoodi nagu minule kirjutavad igaugused kelmid, mõrvarid, segased, manipulaatorid ja ilmselgelt ka neid inimesi kes otsivad minult midagi mida nad kodust ei saa ja veelgi rohkem detailidesse ei laskuks.

Nad on olemas, igaühes meis. Mina toon neid mustreid esile ja välja, mind usaldatakse ja no saabki usaldada, ega ma ei räägi neid asju välja, aga olemuslikult on kõik üks ja seesamune. Mul on sensitiivseid tervendajaid kes tulevad minu juurde end laadima, sest ka nemad on inimesed, vähemalt enamus.

Sinu juurde tulevad inimesed kes tunnetavad ja tunnevad, keda tõmbab Sinu juures see X-faktor, see miski mis on Sinu “sünnianne”, minul on see usaldus, et inimesed tulevad ja usaldavad mulle oma kõige pimedamaid saladusi ja ma muidugi hoian lugupidamisega saladust saladuses, sest mitte miski pole mulle enam mitte midagi uut, aga kahtlemata on teatud inimesed sellised kes teevad tõesti palju kurja, ütleme viisakalt ja kes on siis ülesse torkinud magava lõvi kes kõigest sirutas ja haigutas end välja pikast talveunest.

Mina tõmban ligi psühhopaate. Käsi südamel, ma olen läbi imbunud psühhopaatide ja maaväliste jõududega. Ma arvasin, et pean vastu, aga kohati olen ka mina murdumas. Nad vahel ründavad mind, kuigi ma ütlen neile nagu peremees koerale, et istu. (Psühhopaatlik pool minus), et lihtsalt usaldust jätkuvalt ülesse näidata, et ma neid päriselt kuulan. Mida ma ka teen, süvitsi, püüdes neid mõista.

Aga psühhopaadid soovivad diskreetsust, privaatsust ja vaikust, mina olen ümbritsetud psühhoseinadega, mul on neid läbi käinud suhtlusringkonnast rohkem kui mitu kuraditosinat, kõvasti rohkem. Pole midagi millega uhkustada, ega saagi, aga pea kõik kohad on täis psühhopaate.

No aga igal psühhopaadil on tema enda kinnisidee või fragment mingist muinasjutulisest unistusest. No kuule, ei kõla siis tuttavalt?, et “Ma tahan teda oma meheks, sest ta sobitub mulle, need lihased, see mersu, see maja.”, see on ikka olnud iga inimese stsenaarium, lihtsalt lood on erinevad. Kõik on ihaldanud midagi kontrollida enda järgi, keegi lihtsalt ei tunnista seda.

Me kõik võiksime olla psühhopaadid, me lihtsalt valime seda mitte olema. See pole mingi puue või hälve, see on teadlik valik võtta selline sadistlik ja perversne seisund, et läbi selle seisundijoobe siis otsuseid vastu võtta.

Nõrkus, raisk. Mina tõmban just nimelt katkiseid hingesid ligi ja enamus neist on valinud mingi perversuse ja mina nagu mingi kuramuse kirikuõpetaja kes ise jumalat ei usu, püüan siis neid päästa. Klassikaline kloun olen lihtsalt.

Olete kindlasti ise ka mõelnud tihti, et “Miks ma küll selliseid inimesi ligi tõmban?”, Sa oled lihtsalt toit teatud liiki olenditele. Antud hetkel on intelligentse teadvuse allutamine perversustele ja selle kinnituse saamine mõnelt vaimselt inimeselt, et selline tegevus on õige. Ei ole.

Psühhopaadid on need kes ootavad, et Sa hakkad ennast kaitsma, et siis purustada Sinu püüdlust ennast tõestadades, et Sa seda ei ole, nad teavad isegi, et Sa ei ole, aga nad naudivad seda võimu ja kontrolli, nad on suutnud Sind endast välja viia, sügavuti, see on väga magus vili neile kes päriselt psühhopaatsed ja kurjust täis kibestunud inimloomad kes janunevad haigetest mõtetest ja tegudest ja nad isegi ei varja seda.

Sa ei usuks ju mind kui ma ütlesin, et on olemas arste kes tapavad aeglaselt, et peale naudingute ka omastada materiaalseid hüvesid. Või et on inimesi kellest ei usukski, et võib olla sootuks küberkurjategija. Mõni väga edukas ettevõtja võib olla oma pealiselt asjaliku loori taga olla sadistliku sooviga kägistada inimest viimase hetkeni, nautides seda võimu keel sõlmes hammaste vahel. Sa ei tea kunagi milline sadist kellegis peidus on.

Paljud sellised otsivad kinnitusi ja tunnustust, et kõik mis nad teevad on õige, otse lavalt, rahvamassidelt, neid naerutades ja nähes, et neil on kontroll selle rahva üle kes teda kaitseksid.

Inimesed toidavad alateadlikult ja teadmatusest kõige hullemaid olendeid kes kasutavad jah tõesti isegi meie sõprade avatare. See pole midagi uut, sellest räägivad religioonid läbi aegade. Väiksed kuramuse sarvilised.

Peamiselt on ikkagi nii, et psühhopaadiks võib nimetada kõiki, aga kes keda usub ja kes kelle peale näpuga näitab – see kõik on valesti toimimine. Sellepärast see ongi niivõrd peenekoeline töö neid vahele võtta, et neil puudub igasugune autunne, väärikus või koodeksid, nad teevad kõik selleks, karistamatult ja halastamatult, et lihtsalt kõik oma kaardid ära kasutada, et nad vahele ei jääks.

On olemas erinevaid maniakaalseid vorme, ma tean seda, sest mind on diagnoositud mingisuguste selliste sulgedega. Nii et ilmselt olen ma spetsialist? Seda nüüd küll ette keegi ei osanud näha, et keegi diagnoositud inimene võibki minna kuulutama maailmale, et tal see olemas on ja selline ta kord juba ilmselt on, et siis inimesed märkavad diagnoosi asemel ausust ja usaldus on silmnähtavalt läbipaistev. See ongi meie võimalus võidelda!

Nemad süüdimatult väidavad ja valetavad, aga me saame lubada nüüd lihtsalt ausust ja me ei pea pingutama nende mängudes kaasa. Me teame ise mida ütlesime olevat ausat ja väärikust tagajalgadel toetavat väärikust külluses, selliselt, et kui me kasvõi napisõnaliselt ütleme kuidas asi on, siis teame, et ausad kõrvad kuulevad tõe ära. Teised on nii nagu alati vehkimas harjavartega kaasa vilistades massilises vihahüpnoosis.

Aga jah, neid on keeruline vahele võtta, just nende süüdimatu valetamise ja teiste peale ajamise skeemitamise tõttu. Teised ei suuda niimoodi valetada, teades isegi tõde, on keeruline sellisele väitele selgitust muud tuua ilma tõenditeta kui öelda lihtsalt tugevalt välja vastuargument, et EI, see polnud nii, see oli nii. Seejärel on väited ja iga inimene peab ise teadma mis võib olla see tegelik tõde, aga siin kohal tulebki mängu psühhopaadi eelis mõjutada ja manipuleerida enda kasuks tõde.

Kuhjuvad valed mida spontaanselt muuta vastavalt ütlustele, hetkeolukorrale ja halvimal juhul muundada see kõik naljaks kui midagi vahele võetakse. “Ma tegin ju nalja, kuidas Sa aru ei saanud?” taktika. Seetõttu tuleb neid vahele võtta aastaid, neid õppides tundma ja isegi salvestada materjale, anda aega inimestel tundma õppida isiku loomupärasust, käitumismustrit ja sõnastust.

Lõpuks on selgelt näha, et mustrid on korduvad ja võimalik ette ennustada stsenaariumit ja käitumiseetikat ennast, olgugi, et lugu ja põhjendus alati erinev on. See lihtsalt programmeerub inimese rakutasandile, see on tema viis toimida ja peita ennast selles ühiskonnas.

Ma olen aastaid tegelenud sellega, et analüüsida ja anda võimalusi Eestis elavatele psühhopaatidele, ma tunnen neid isiklikul levelil ka, olen muidugi eemaldanud nüüdseks oma tutvusringkonnast need kes on ikkagi läinud loomuliku suunaga selleni, et rääkida 13 aastaste keppimisest kurku ja imetledes lapspornot, nimetades kohatute nimedega neid ja õigustades palju seda mis tundub päriselt väga vale, hingetasandil. Need inimesed on üldiselt kaitstud fännidega, nad on meelelahutajad või isegi arstid ja nende hääl loeb rohkem, seega on väga keeruline midagi tõestada.

Käib kuuma kartuli loopimine, neile meeldib väga palju rääkida, käega vehkida rõhutades, et “nii see lugu nüüd täpselt oligi” ja siis eriti hästi oskavad nad peale laulmise (enchanting) ka näidelda enamus. Selle-tõttu on paljud Hollywoodi näitlejad ka psühhopaadid ja pedofiilid. Need käivad koos, nad võtavad seda kõike nagu kaiffi kes osaleks kusagil pornofilmis, neil on see kiimasus aktiveeritud kakskendneliseitse vist.

Ma olen uurinud seda pilku väga süvitsi ja proovinud seda teadvusetaset sooritada, et mõelda nagu nemad, et neid mõista ja aidata, aga ma ei kannata seda paska enam välja, see murrab maha, eriti kui see inimene on pikaajaline vana tuttav, siis seda rohkem teeb see haiget, et ma ei saa teda aidata, rääkimata sellest, et lihtsal inimesel oleks lihtsalt väga häbi, et selline inimene oli sõpruskonnas. Väga häbi.

Küll aga kui tuleb võimalus kedagi päriselt aidata, siis tee seda. See peab tooma selle inimese maa peale, ütle talle mida Sa tunned nendest teemadest rääkides. Kui ta läheb kaitsehoiakusse, siis jätka, näita usaldust. Luba neil avaneda, et siis näed ära selle inimese pärisloomuse ja kui sealt vastu vaatab ikkagi üks põlev kibestus ja mädanik, siis lihtsalt võta vastu universumilt kogu vägi see põleng ja kaos läbi puhastuse likvideerida.

Sa pead võtma kasutusele vaimsed instrumendid ja vahendid, et mõjutada sellise inimese mõttelaadi ja hingeolemust, ükski vaimude väljaajaja poleks nii kõvat masti mees. Siin on ikkagi ilmselgelt võluriveri mängus kui soovid sellist teekonda ettegi võtta. Aga vahel tasub, aga arvesta oma 5D maailmas ka 3D maailma parameetritega.

Sa ei lähe ütle otse näkku kellegile, et “Sa oled psühhopaat!”, või midagi muud, Sa ei tee sellist rünnakut. Sa tead, et nad hakkavad Sinuga mängima.

See-tõttu on olemas selline asi nagu tagatis. Tagatis olenemata kujul võib olla väga hea võimalus rahulikult edasi tegeleda analüüsimise ja võimaluste andmisega inimest aidata. Ma ise ei pea ennast religiooseks inimseks, aga tahaks teatud inimesed kõrvupidi kiriku altari ette visata põlvili hernestele ja öelda, et mõtle oma tegude ja sõnade peale palun.

Oled Sa kunagi kuulnud poega ja ema saunas alasti istumas ja rääkimas sellest, et poeg soovitab oma emal uutele meestele deepthroati teha ja räägib sellest kerge viha, käskiva argumenteeritud tooniga. Ema noogutab ja nõustub kaasa, aga endal klomp tunduvalt kurgus.

Kas see on normaalne Sulle? Öelda oma emale saunas, et ta peaks kurku laskma keppida? Kuidas see kirjapilt juba lugedes tundus? Vot, kui ma ütleksin, et see on kõigest üks mitmest päriselt juhtunud kogemustest minu elus, mida ma olen valinud kandma endas elupäevade lõpuni.

Mistõttu ma olen võimeline mõtlema ilmselt nagu psühhopaat, võib tuleneda ka minu sügavast analüüsivõimest, ma lähen alati väga suurtesse sügavustesse, lahti mõtisklema kõike öeldut. Mul on olemas kõik mustrid, et mängida psühhopaati, aga ma ei viitsi mängida enam seda, ma tunnen, et see pole ikka minu teema. Oli põnev mõelda küll, et ohoo-ohoo, minule öeldi psühhopaat, aga elu on näidanud, et tihtipeale me ei vasta ootustele.

Aga kui täitsa ootamatult avastad, et tore inimene on kurjust täis, siis see on kole üllatus, aga väga järgmine tase on ikkagi see kui seda ei varjatagi, need on viimases staadiumis täiesti avatult kurjust täis inimesed kes omavad fännibaasi ja keda kaitstakse, sest neis nähakse head.

See on huvitav fenomeen. Psühhopaatidest hakkab kahju, nad suudavad kuidagi ilma pingutamata jääda endaks ja inimesed ütlevad, et nad on head väärt inimesed, et lausa “teavad neid isiklikult”, aga see ongi võtmefaktor miks neid nii keeruline paljastada on.

Minul samamoodi on kogunenud inimesed minu ümber kellele meeldib lugeda mida ma kirjutan, aga ma olen nii palju ütlenud EI telesaadetele ja raadiosaadetele kuhu mind on kutsutud, et mitte liialt hooga tuntust koguda, sest mul on seda piisavalt. Vahel viskan ka mõne dildo pildi meelega sotsiaalmeediasse, et hirmutada inimesi, näidates, et kõigil on need teised paled ka olemas, ei ole mingi pühak ega guru endaarust.

Lihtsalt sellised fännibaasid on koht kuhu peituda, minulgi oleks see võimalus, aga ma valisin üldse facebooki kinni panna, et olla vähem mõjutatud sellest. Minu tagasiside on olnud tagasihoidlikult suurepärane, aga seda enam pean ma ettevaatlik olema, et kohe kui tekib “reputatsioon” või “autoriteetsus”, siis hakatakse seda sihilikult hävitama, mul ei ole vaja seda, parem olen elupäevade lõpuni kuudis tavaline tänavakoer kes vaikselt püüab oma elu ära elada ja mitte midagi muuta, aga vast õnnestub ikkagi luua muutusi ka. Päris haukuma ei hakka, aga vahel keti otsast lahti murda ja käia maailmaasju uurimas, võiks.

Olen käinud ringi piisavalt palju, et teadmisi on märkimisväärselt. Kohe sellisel tasemel, et neist pole sõnakestki räägitud, seega inimesed ei kujutaks ilmselt ettegi mida ma kõike näinud, kuulnud, kogenud olen, no ilmselgelt mõtleb seda igaüks, aga ma olen saanud piisavalt, teades, et ma olen üsna õrna hingega, seega piisab mulle ka vähesest, aga seda vähest on olnud liiga palju. Hundid lambanahas, ingli tiibadega kleepuvad deemonid. Jutud lapspornost, ähvardamised, terroriseerimine ja võimutsemine.

Viimane näiteks sellega, et pedofiilidel ja pedofiilsete häiretega inimeste taga on alati võrgustik ja tutvused. Nad tunnevad võimuasutustest töötavaid inimesi kellega nad koos naeravad ja läbi saavad ning ilma sõnadetagi üksteist kaitsevad. Olen kogenud seda ja see on abitust ja saamatust loov teadmine, et Sinu sõna ei maksa midagi.

Seetõttu on keeruline ilma vettpidavate tõenditeta midagi üldse teha, aga tagatised on ainukesed head osad selle kõige juures, et lase neil rääkida ja rääkida kuniks nad räägivad ennast ise sisse, sest tagatised (Salvestused, materjalid) räägivad lõpuks ise enda eest kõik.

Midagi teha väga pole, aga iga inimene saab vähemalt aimu, olenemata kas nad süüdistavad kedagi teist selles milles nad ise süüdi on või mitte, oskab iga inimene lõpuks ise pilti kokku panna.

Minu aastaid kestnud kogemused ja seiklused on toonud minu ellu palju inimesi kes on soovinud vahele jääda erinevate väärmõtlemiste jagamisega, sest nad on arvanud, et ma olen nendesugune. Mul on piisavalt informatsiooni mis ei vii neid trellide taha, küll aga saaksin ma hingelt kõik välja öelda, et ega minagi võlgu jää.

Sadistlikud võimutsejad, kontrollijad kes varastavad, omastavad ja süüdistavad kõikides oma tegudes teisi, sest see on kõige-kõige lihtsam viis ennast puhtaks pesta ja oodates teistelt kinnitust, et neil on õigus.

Neil tuleb lasta lihtsalt end tühjaks rääkida ja oodata kuni nad arvavad, et neil läks läbi see plaan. Nendega vaidlema ei tasu iialgi minna, nende mängumaa, nende level – seal Sinust lugu ei peeta.

Kui üldse midagi välja saab tuua avalikuse ette, siis see peab tulema nende poolt esimesena, sest niisama mustama minna inimest ei saa, vähese tõendiga kinni neid ei pane, aga jutt mida nad räägivad, nende valed, neid saab kahtlemata ümber lükata.

Kui on olemas usutav jutt veel tänapäevalgi, eriti kui seda räägivad mitu suud korraga, siis ei saa öelda ja karjuda kõikidele neile inimestele, et “Nad valetavad!”, milleks keegi üldse viitsib minna ja valetada ning saada seda halba energiat enese peale. Kõik soovivad rahu ja õiglust.

Need inimesed on võetud õigluse pilgu ette, ehk siis tagatiseks salvestused, tunnistajad, materjalid ja tunnistused on alati kardinate taga ootamas. Kui tänapäeval üldse on veel rüüterlikus olemas, siis see ongi see.

Need inimesed võivad olla kaitstud organite poolt, aga õiglus ei kao kusagile ja väikekond inimesi tunneb alati ära, et teha tuleb mis õige ja öelda mis õige, isegi kui pakule pannake süütu pea.

Psühhopaadid on meie seas, siin Eestis, töötamas meelelahtuses, meditsiinis või mistahes kohas, et kaasata inimeste tähelepanu, neile midagi andes, neilt midagi võttes. Mina jälgin pidevalt, et ma ise ei kukuks sellesse kategooriasse ega tõmbaks nagu svamm neid mustreid endasse, aga pole olnud kerge teekond.

Jätkuvalt kui keegi imestab miks selline sihikindlus sellisel teemal, siis seetõttu, et keegi lihtsalt ei võta neid vahele. Keegi ei räägi sellest, ja mina alati püüan konkurentsivabal maastikul midagi ette näidata. Puhastamine.

Nad on võimutsejad, röövlid ja sadistid. Mulle sellest piisab, et kui keegi nimetab mind selleks, et ma täitsa soovin skaalale panna selle väite, sest alati see kui keegi Sind kellekski kutsub, võtab mind analüüsima.

Aja jooksul vast selgub ise, et kas veab põhja kogu missioon või leidub õiglust, et selgeks muuta hägune vesi mis korrupteerib meie ühiskonnas kardinate taga kui ka laval ees. Süüdimatult. Lõpetada sadistlikkus.

Ma nüüd mõistan, et ikkagi on mingi suurem missioon siin elus, miski nägemus kuidas Mina soovin, et maailm oleks.

Lõpetada haigete ja perversete olukordade manifesteerimine ja muuta maailma kohaks kus valitseks tahe luua, mitte hävitada ja kasutada.

Luua lootust ja puhtust maailma. On nüüd tõesti näha, et mis on see headus ja kurjus millest ma terve elu täpselt aru ei saanud. Teha mis tundub õige.

See on eesmärk elada, see tundub, et on õige. Kui üks päev kõik päevavalgele tuleb. Kui raha on see mille nimel joostakse, siis on olemas ka põhimõtted ja koodeksid millest kinni pidada.

Need kes võitlevad, võetakse sihikule. Olenemata sellest on olemas alati igal inimesel hinges Autunnetus teha mis õige! Kartmatult. Muutuste heaks. Kuu võib paista öises taevas ainus valgustaja, aga päike näitab kõike samuti omas valguses. Tähtis on tunda tsükleid, mustreid ja usaldada ennast.

Kõik ülejäänud koorub lahti iga käiguga sellel malelaual mida nad mängivad ja mida mõned valivad kaasa mängima, tehes neist sõdurid.

Lõppudelõpuks ei lähe Sa võidu korral sed kuulutama. Siin puudub igasugune loogika neid asju avalikult rääkida. See ei tähenda, et õiglust ei oleks olemas universaalsete seaduste kaitses.

Beethowen ja Mozart kirjutasid paberile midagi meloodilist, kes keelt ei mõistnud, sai seda kuulata ja tunda, väljaarvatud vahel looja ise, sest on olemas kahte liiki psühhopaate. Ühed on loojad, teised on hävitajad.

Universum üksi Sind ei jäta, ka

kõige

suuremas

üksilduses.

Oska kaotada, aga tea mille nimel Sa võitled.

… jätkub

Jaga esimestena seas oma seinale: