Rubriigid
Kohvilogi

Kõik lase lahti kui oled lahti lasknud

Jaga esimestena seas oma seinale:

Eelmiste elude vahele jääb see koht kus me oleme, simulatsioonist väljas, ehk me ei mäleta enda päris olemust, sest me oleme suguelundita hall tulnukas kes peatas aja ja naudib oma ajasrändamisi läbi simulatsiooni, et tunda kõiki kogemusi (hingetükid on laiali avatarites) , sest peale pikka kloonimist enam ise ei tunne mitte midagi ja noh… kes üldse teab midagi.

Võibolla me olemegi kõik üks ja seesamune üksik hall tulnukas, viimane oma liigist, kuskil ääretus mustas olematus lõppemuses ja lõime sellise süsteemi, et tulla ja tunda ning kogeda, sest väljaspool on kõik täiesti puccis. Apaatsus.

Aga võibolla oleme inglid. Võibolla tähed. Võibolla see üks ja ainus. Võibolla seda, võibolla toda ja võibolla sedagi.

Miks Eeva õuna ampsas ja ussi sisse lasi. Elagu müstika. Rikume lõpu ära. Ah see on alles algus.

Aus vastus, et keegi ei saa vaielda mitte millegi üle, see oleks kohatu, igaüks saab midagi uskuda, aga no selle usuga on ka see, et ühiskonnas saad oma positsiooni enese jaoks, mingi karakteri ja stiimuli läbi usu ja lootuse, aga tegelikult kas ja millel on väärtust kui sellist.

Ma tean mis mulle meeldiks, aga kõike muuta ei saa, va ise võid olla teistmoodi siis, aga koht ikka kui tundub vale, siis kas on võimalik kuskile helistada (va hullumaja) ja öelda, et ma olen vales kohas, soovin sinna kus on minumoodi mõtlevad teised minusugused, teistmoodi.

Siis jällegi… kellele ma seda üldse räägin? Miks mind siis kuulatakse ja miks ma ei võiks omada sellist hetkelist tundmust, miks ma seda muutma peaksin kellegi teise tõttu või täiustama, et kas ma ootan üldse uusi vaatenurkasid, no kas ikka ootan , samas kirjutan … aga tunne on selline, et ei oota, aga kas ma siis eksin oma tundes? Paradoks on ju see, et teised tahavad alati Sinust paremini teada kõike.

Kõik programmid jooksevad autopiloodil. Miks saab tulla uss kellegi sisse? Sest see kest oli saadaval.

Vaata päikeseloojangut, tähti ja kuud ning mõtle milline imeline ja imelik olend Sa oled. Ikkagi, mis värk üldse on selle kõigega. Ega ma homme ei mäletagi, et ma üldse kirjutasin selle.

Kõik lase lahti kui oled lahti lasknud.

Jaga esimestena seas oma seinale: