Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Zark ja Krynn – Neli-kaks-null

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ühel päeval maandusid Maal kaks tulnukat. Nad olid oma planeedilt saabunud alkeemikud, kes olid aastaid uurinud võimalusi, kuidas muuta maailma reaalsust. Nende nimed olid Zark ja Krynn ning nad olid valmis astuma järgmisele tasemele oma alkeemilises teekonnas.

Zark ja Krynn saabusid Maale oma bioloogilise kosmoselaevaga milleks oli bioloogiline inimene, ema, millel oli kaasas kõik vajalik alkeemiliseks eksperimendiks. Emade armastus ja isasuguvõsa mõttemustrid. Hoolega välja valitud parimad omadused, olid nad valmis muutma Maailma reaalsust ja avastama uusi alkeemilisi võimalusi vastavalt nende piiratud lubavustele.

Need tulnukad ei olnud Maale tulnud, et teisi rünnata või vallutada. Nad olid tulnud siia, et muuta maailma paremaks.

Zark ja Krynn alustasid kohe oma eksperimente. Nad tegid põhjalikke uuringuid ja katseid, et leida võimalusi, kuidas muuta maailma reaalsust. Nad suitsetasid vessari piibust erinevaid tubakaid, nad sõid mooniseemneid ahjuõunajogurtis ja katsetasid erinevaid elustiile ning saladusi.

Lõpuks avastasid nad ühe saladuse – nad suutsid muuta kõik materiaalsed esemed käituma oma alkeemilise tunnete abil. Kaks olendit andmas keskendumist samale arusaamale ilma igasuguse tagamõtteta, puhtalt pulli pärast oli see ligipääs maatriksisse.

Nad nuusutasid, näperdasid ja lehitsesid informatsiooni. Nad nuuskisid kõike head ja paremat. Neile meeldis nuusutada piiblilehti, kohvivahtu, rõõmutundeid, kaerahelbeid ja kasevaiku.

Nad alustasid oma eksperimenti, muundades maailma ja katsetades erinevaid stsenaariume. Alguses oli see väike ja lihtne, kuid siis läks asi tõsisemaks. Nad soovisid, et terve maailm saaks kodus magada ja ei peaks tööle minema ja siis tuli pandeemia ning kõik pidid kodudes olema ja ei saanud tööle minna.

Nad suutsid tuua muutusi läbi teiste inimeste kellel oli muutuste loomiseks sobilikud vahendid. Kõik, mida nad vajasid, oli nende alkeemiline võime ja soov muuta maailma paremaks.

Nad tegid kõikvõimalikke muutusi. Näiteks muutsid nad saastunud õhu puhtaks, muutsid vee kvaliteeti, parandasid haigusi ja ravisid tervisehädasid. Zark ja Krynn muutsid isegi väikseid asju, nagu maastikud, taimed ja loomad, et need oleksid tervislikumad ja õnnelikumad. Esoteerika valdkond särises tipulatvadeni välja.

Nende eksperimendid ja muudatused avaldasid tõsist mõju maailmale. Inimesed märkasid, et maailm muutus tervislikumaks, puhtamaks ja õnnelikumaks. Nad tundsid, et nende elukvaliteet on paranenud ja et maailm on muutunud tõeliselt paremaks.

Kõik see avastamine viis tulemusteni, et see on raha ja võimu maailm ja nii küll ei saa. Zark ja Krynn tegid rahusuitsu ja võtsid annuse vahust kohvi peale ning asusid maatriksit ümber kirjutama.

Ja siis tulid kurjad reptiilsed olendid neid saboteerima, need olendid kes kanepit ei armastanud, kuid soovisid verd ja kannatusi ning uut maailma korda hoopis selle asemel nautida. Zark ja Krynn kassisid ära ja ei soovinud enam maatriksit näppida.

Viimaseks maatriksi glitchimiseks jäi lindude programmeerimine 5G antennide kallale, massiliselt, lootuses, et linnud päästavad maa.

Zark ja Krynn ei jäänud kauaks Maale. Nad reisisid tagasi oma planeedile, kuid nende mõju jäi maailma püsima. Nende avastused ja teadmine levisid üle kogu Maailma, aidates inimestel mõista, et ka nemad saavad muuta maailma paremaks. Ja loodetavasti oskavad seda samal eeskujul juba teised tulnukad teha.

Zark ja K

Jaga esimestena seas oma seinale: