Rubriigid
Leinasügavused

Kaitseinglite lohutav kohalolu

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kaitseinglid on kõrgemad vaimolendid, kes on saadetud meid kaitsema ja meie eluteel juhatama. Nad on olnud olemas juba aegade algusest ning on erinevates religioonides ja uskumustes üldlevinud nähtus.

Kaitseinglid on tuntud kui inglite kõige kõrgem järk, kes on määratud inimestele kaitset pakkuma ja neid juhatama. Kaitseinglid võivad ilmuda erinevates vormides ja kujundites ning nende kohalolu on sageli seotud kirkaste valgusekiirtega.

Usutakse, et kaitseinglid on olemas igal inimesel, kes on pühendunud oma elu vaimsele teekonnale ning kes paluvad nende juhatust ja kaitset.

Kaitseinglid võivad aidata meil erinevates eluvaldkondades, nagu tervis, rahaasjad, suhted ja karjäär, kuid kui Jeesus oleks praegu siin, nahutaks ta materiaalse maailma pahupidi, sest raha kipub rikkuma kõik ilusa ja paratamatult elavad inimesed süsteemi orjuses mida juhendab kahtlemata pagan ise oma võimujanus kontrollida kõike.

Kuid kes tahab, saab raha, aga soov peab olema puhas ja õiglane. Mina tahan tarkusi ja tervist, et sõnumid saaksid maa peal levida vormis, mis vastuvõetav kõigile nende enda taktis. Eesmärk on leida vabadus elada ilma ühegi kohustuse ja arveta sinu postkastis.

Nad aitavad meil leida oma tõelist eesmärki elus ning annavad meile märke ja juhiseid meie eluteel. Kaitseinglid võivad ilmuda unenägudes, meditatsioonis või muudes olukordades, kus inimesed on vastuvõtlikud nende kohalolekule.

Kaitseinglid on tuntud ka oma eriliste omaduste poolest. Näiteks arvatakse, et nende olemasolu on seotud armastuse, rahu, turvalisuse ja kaitsega. Kaitseinglid võivad anda meile jõudu ja tuge rasketel aegadel ning aidata meil leida lahendusi probleemidele, mis tunduvad lahendamatud.

Erinevates religioonides on kaitseinglid seotud erinevate nimede ja isiksustega. Kristlikus usus on Gabriel, Rafael ja Miikael tuntud kaitseinglitena. Isegi mitteusklikud inimesed on sageli kogenud kaitseinglite juhatust, kuid võivad neid nimetada lihtsalt oma intuitsiooniks või kõrgemaks jõuks.

Kui tunned sellest elust lahkunud lähedase hinge kohalolu, võib see olla väga emotsionaalne ja võimsa kogemus, ka tema võib olla Sinu kaitseingel ja justnimelt ongi, kui ta end ilmutas siis see võib tunduda hirmutav, aga samas ka lohutav.

Siin on mõned soovitused selle kohta, kuidas käituda, kui tunned oma lahkunud lähedase hinge kohalolu.

  1. Usalda oma sisetunnet: Kui tunned, et sinu lahkunud lähedase hing on sinuga, usalda oma sisetunnet ja tunnet. Kui sa tunned nende juuresolekut, siis see on tõenäoliselt sellepärast, et nad soovivad sinuga ühendust võtta. Kuula oma sisetunnet ja tea, et nad on sinuga kohal.
  2. Võta aega mälestamiseks: Kui tunned oma lahkunud lähedase hinge kohalolu, võib see olla hea aeg mälestamiseks ja nendega suhtlemiseks. Räägi nendega nagu nad oleksid sinuga füüsiliselt koos ja jaga neile oma mõtteid ja tundeid.
  3. Ole avatud märkidele: Lahkunud lähedaste hinged võivad saata sulle märke oma juuresolekust. See võib olla midagi väikest, näiteks liblikas, mida sa kunagi varem ei ole märganud, või midagi suuremat, nagu helendav valgus. Ole avatud nendele märkidele ja tunneta nende juuresolekut.
  4. Leidke rahu: Kui tunned oma lahkunud lähedase hinge kohalolu, võib see olla võimas kogemus. Kuid see võib ka kaasa tuua palju emotsioone, sealhulgas kurbust ja valu. Proovi leida rahu ja rahuneda nende juuresoleku kogemusega. Naeratus on võimas instrument vabastamaks hingelist koormat ja kurbust. Hinga.

Kui tunned oma lahkunud lähedase hinge kohalolu, võib see olla võimas kogemus. Kuula oma sisetunnet, võta aega mälestamiseks ja ole avatud märkidele, mis viitavad nende juuresolekule. Proovi leida rahu ja võta vastu toetust, kui seda vajad. Teadmine, et su lähedane on sinuga veel olemas, võib olla lohutav ja aidata sul leida rahu.

Siin on üks kena võimalus tänada nii jumalat kui lahkunud hingesid:

Hea Jumal,

Täname Sind selle elu eest ja kõige eest, mis Sa oled meile andnud. Täna palume Sinu ja kõigi hingede auks, kes on sellest maailmast lahkunud.

 

Palun aita meil tunda nende kohalolu ja mäletada neid alati armastuse ja tänutundega. Palun anna meile tugevust ja rahu nende kaotusest üle saamiseks ning aita meil leida jõudu jätkata nende mälestuse ja elu jätkamisega.

 

Kaitse meid, kaitse neid ja juhi meid oma valgusega. Palume, et nende hinged leiaksid rahu ja rõõmu Sinu igaveses armastuses ja paradiisis. Aamen.

Kokkuvõttes on kaitseinglid olulised olendid, kes aitavad meil leida oma tõelist eesmärki elus, kaitsta meid negatiivsete jõudude eest ja anda meile jõudu ja tuge rasketel aegadel. Nende kohalolek on trööstiv ja lohutav ning nende abiga võime elus edasi liikuda kindlustunde ja rahu südames.

Jaga esimestena seas oma seinale: