Rubriigid
Kohvilogi

Kakkuge lahti end autopiloodilt

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kasutan võimalust 5G apaatsust kasutada spirituaalselt ära. Ärme kasuta emotsioone, situatsioone eraelust ega midagi ja võtame maatriksi lahti koodides ja vaatame üle programmid “haige”, “töö”, “hammasratas” ja “autopiloot”, sest kombineerides neid annab luua sellise skeemi kus inimene ise tunneb, et ta “peab tööl käima” ja teeme selle nii, et see olekski päris, seega programeerime tööandjad teisest otsast ära, aga sellest praegu ei räägi, keskendume lihtsurelikule.

Usalda oma keha. See tähendab, et kui Sul ei ole hea olla, siis keha soovib, et Sa puhkaksid. Sa hakkad jääma haigeks. Kui Sa leiad põhjendusi ja vabandusi miks jätkata koormava tööga, siis jätad Sa endale tunnistamata, et tegelikult on Sul hirm jääda tööst ilma või maailm kukub kokku kui Sind ei ole, aga tegelikult peame keskenduma hirmule endale, sest see ongi programm mis on Sinule ilma Sinult küsimata Sinusse kooliajast saadik programmeeritud.

Soovid sellest vabaneda ja alustada sellist elu nagu elab su rikas naabrimees või mõni sõber? See on täiesti tehtav ja 5G apaatsuse tekitamine võib isegi aidata, sest seal kus rahad liiguvad, emotsioone on vähe, ja need on üsna konkreetsed.

Kas hakkame raha looma? Raha, raha … kui paljude inimeste elud on kukkunud kokku selle raha pärast? Ikka päris paljude. Teeme esmalt faktid selgeks, õigemini testi. Tööinimene ei oskagi ilma tööta olla, aga seda ma ei julge fakti alla lisada, sest usun Teisse.

Kakkuge lahti end autopiloodilt.

Faktid:
– kes haigena läheb tööle, on tallaalune.
– kes haigena läheb rahva sekka, on kombetu.
– kes haigena üldse midagi teeb, ei puhka.

Terve inimene puhkab, kes ei puhka jääb haigeks.

Peab tunnistama endale kõige arusaadavamas algolemuse keeles, et kõige olulisem igal inimesel tema ise ja olenevalt inimesest siis tema lapsed või kes iganes (prioriteedid) teeb vabateadlik inimene otsuse vastavalt enesetundele. =)

Puhka, ole terve ja loo küllust! Sa ei pea võrdlema ennast teistega, oleks lihtsalt hea kui Sul oleks kodu, söögilaud ja elementaarsed mugavused ja ka luksust, et seda jagada juba teistega.

Seda tahtsingi öelda. Mida rohkem tükk-tükina informatsiooni välja olen andnud, seda paremini hiljem saan puzzle kokku panna.

See on tegelikult hea, et meid väga palju ei ole, selliseid asju ei tohiks isegi kirjutada.

See sõlm tuleb lahti harutada esmalt. 🙏

Jaga esimestena seas oma seinale: