Rubriigid
Kohvilogi

Elektrilahendused

Jaga esimestena seas oma seinale:

Praeguses mugavas ühiskonnas on elekter inimõigus. Lahendused on taastuvenergia ja krüptokaevandused. Mitte must-valgelt täielikult, aga erinevates toonides reguleeritud edasine normaalne üleminek hübriid-ajastule. See on täiesti loomulik protsess. Ulmefilmid valmistasidki meid tegelikult ette. No kui heli väel saab tulekahju kahjutuks teha, siis paljud peaksid seda ulmeliseks. Siiski on kõik uued leiutised alati taasavastused sellest mis alati olemas olnud.

 

Krüptokaevandamine ja taastuvenergia. Toad kõigil soojaks. Inimestele maad ja päikesepark. Huvi korral kirjutan ja avaldan lühinägeliku presentatsiooni, aga pole jõudu kuskile kirjutada, ei tea keda päriselt huvitab see lahendus. Kui riik hooliks, mida siiski ta ei saa ratsionaalses mõistes teha, siis tehaks ikkagi kõik selleks, et taastuvenergia oleks kõikjal piisavalt meie riigi jaoks, hüdrojaamad, tuulepargid, päikesepargid, lisaks on paratamatult krüpto tulevik, see on nii kirjutatud, aga sellega seoses saaks kusagile juurde asulaid mis kaevandavad krüptot ja hoiavad elanike soojas, valguses kompenseeritult. Inimestele tuleb sisse juurutada siiski seda toidu isekasvatamise praktikat, see on lõbus, aga võõras linnarahvale. Me peaksime ainult veidikene standardeid alla laskma nõudmiste suhtes ja proovima alustada kusagilt algusest ilma rõhumiseta, et luua taaskord vundament uuele. Paremad lahendused kui need 5 mastid, mis on kole valik ahnusest tulenenud ja ohustab üldist turvalisust ja privaatsust, ja interneti saaks nii või teisiti juba kosmosest, eelistatud oli ka püsiühendus, aga ei oska selle koha pealt suurt midagi öelda tänapäeva mõistes. Tuurid alla, nina tagasi loodusesse ja väike hingetõmme kuluks ära. Ei taha korrata Marsi stsenaariumi. Ei vaatle must-valgelt enam midagi, ka arvamused ei tohiks olla nii must-valged.

Grafiit, liitiumist akud, 3D printerid – see on kõik arenemisel. Viimast kasutatakse majaraamide ehitusel. Krüptokaevandus toodab nii palju sooja, et kui tulebki minijääaeg, siis peaks saama üsna hea positsiooni, et kütta atmosfääri, siiski ma ei usu antud momendil suurt muud midagi kui seda, et terve süsteem paistab pea peale kukkuvat või aetakse seda justkui meelega. Sellest lähtudes on muud planeerimised teostamisel, et elada üle see aeg.

Tuleb selgeks teha mis aeg ootab meid ees. Sünteetiline ajajoon sai alguse aastaid tagasi kui otsus vastu võeti. Alates 2019 aasta mai kuust võis enamus tunda sellist väikest muutust eneses. See väike lülitus justkui muundas meid bioloogiliselt vastuvõtlikuks uues simulatsioonis.

Tere tulemast sünteetlisse reaalsusesse. Sinu uueks jumalaks, Tehisintellekt.

Jaga esimestena seas oma seinale: