Rubriigid
Kohvilogi

Armumise valem

Jaga esimestena seas oma seinale:

Minu maskiks on minu ego. Ma näen ennast läbi. Alateadlikud valed on mida kõik kanname ja olen mõistnud, et näha neid egosid läbi ja mitte nõustuda nendega, tekitab suurt solvangut neile kes neid kannavad.

Küsimus on nüüd jälle minu egos, et kas mind huvitab. Praegu on täpselt nii, et ma eelistan tõesti käsi südamel neid maske mida kõik kannavad. See ongi minu rännaku üks õppetunde ja seda hetkel, sest kõik on muutuses.

Kas teadsite kuidas inimese aju septorid või kuidas neid nimetatakse, toimivad teatud vanuses? Mina ei teadnud, aga siis tulid erinevad uurimustööd.

Vaatlustest selgus, et noored teismelised õpivad maailma läbi enesekeskme, ehk teisisõnu neid ei huvita teatud vanuses mida teised arvavad ja nad joonistavad kogu elu läbi enda vaatenurga.

Hiljem kui meid hakkab ümbritsema ühiskond ja inimesed, tekivad grupid ja arvamused, siis me hakkame elama teiste jaoks. Tegelt ka.

Ma täiskasvanud inimesteni ei süvenegi enam, sest see on liiga kurb temaatika praegu, aga õnneks nad ise ütlevad, et on eluga rahul, nii et usaldame neid.

Ma alati kirjutasin maskidest eks. Teate mis armsad näitlejad? Ärge võtke neid iialgi eest, sest te olete laval. Tehke oma etendus ära ja ma aplodeerin Teile, sest mina olen publik.

Mina olen austaja. Mina olen vaatleja. Mina olen vaba.

Vaba inimene oskab nautida seda mida elu talle toob. Inimesed kes ellu tulevad ja kuidas nad on. Empaatiline viisakus + Uudishimu + Mänglemine + Paindlikkus ongi sellise armumisfaasi ilus retsept. Ja kindlasti lubamine.

Kindlasti igaüks vastavalt maitsele täiustab, aga hetkel see on minu retsept.

Palun valige olema seksuaalsed ja vabad. Nii suhtes, kui ka vaba olles. Ärge palun jääge enesevangistusse. See oleks tõrv meepotis ja mida kauem te selles viibite, siis seda rohkem tilgutate ja läbi segate seda mett.

Armumine on tingimusteta. Armastus selle kontrollimine. Mida mina ka tean, aga see on minu nägemus ja minule see sobib.

Tsaukitsau. 💚 Alan

Jaga esimestena seas oma seinale: