Rubriigid
Kohvilogi

Alateadvuse raamat mida saab ise ka kirjutada

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma näen enda pealt kuidas minu alateadvus on programmeeritud. Selline teadlikus lubab mul võtta kontrolli ja valida informatsiooni mida sisendan endale.

Ma olen piisavalt kogenud enese jaoks nii ühte kui teist, et märgata midagi imelist. Voolavuses olemine küll toimib, aga vahel tekib suur soov ujuda vastuvoolu.

Vastuvoolu ujumise tugevuseks on tahtejõud. Tahtejõudu saab läbi egode ja maskide või ka suures kooskõlas olles universumiga.

Vahel tõesti on nii, et universum lööb taktikepiga sinu eest ja Sa lihtsalt juhendud sellele sagedusele ja mängid universumi pilli järgi, aga see on okei, sest universum on vastutav tasakaalu eest. See on tema teadlik skaala mille järgi saab ühelt teisele läbi selle vahemikus oleva.

On ka ütlus, et elu on see sidejoon mis jääb sinu sünnikuupäeva ja surmadaatumi vahele. Seejärel elu küll ei lõppe, aga algab uuesti. Kuidas ma seda tean? Küsimus on selles, et kuidas üldse jäin uskuma, et seda ei tea.

Lapsena programmeerisime ennast sellest mida nägime. Inimesed kes meie ümber olid ja neid jälgides.

Kas teadsite, et laps kes ei tea veel ühtegi keelt, suudab eristada, kuulda ja vahet teha erinevat helidel kui täiskasvanud inimene kes räägib keelt.

Uurimustöö näitas, et kui täiskasvanud inimene kuulates enda arust sama sõna mitmeid kordi järjest, suutis eristada kahte muutust selles mida ta kuulis, aga pisikene suutis filtreerida lausetest kolme erinevat. Seda näitas ajutegevuse uuring mida teadlased sensorite mis pähe käisid suutsid kaardistada.

Nüüd tahtsin seda öelda, et alateadvuse programmeerimiseks öeldakse, et kulub seitse aastat, aga mistõttu mina oma puuduliku ajatajuga seda aegruumi väga ei mõista, siis olen kindel, et seda saab teha päris koheselt.

Alateadvust saab programmeerida vastavalt Teie soovidele ja läbi selle tulevad Teile uued võimalused ja läbi võimaluste saate teha valikuid, et oma elu jälle lustlikumaks suunata.

See on tõesti võimalik ja siin oleks arusaamatu kui keegi sooviks sellise võimaluse üle vaielda. Vaidlemine on kahtlus ja jäänud maailmapilti kus valitses võrdlemine ja kontrollimine.

Mina ütlen, et Te olete võimelised aktiveerima endas teadlikuse. Tulema autopiloodilt maha ja võtma nii hingamise enda kontrolli alla kui ka mõtlemise. Eneseusk, lootus ja mentaliteet võtavad õitsenguasetuse.

Programmid on meie reaalsuse suur osa eksole. No ei saa öelda, et ei ole, sest ilma kuidas siis siin olla saaks. Küll aga saame valida programme ja eks vähesed teavad, et maatriksis saab koodida ka. Armastan teid, eluhäkkerid. 💚🙏

Võib ma lõpetuseks ütlen, et mind üldse ei koti tegelikult see mida kirjutan, aga kuidagi kergem hakkas. Ma nagunii muudan oma arvamust. Ärge võtke tõsiselt.

Jaga esimestena seas oma seinale: