Rubriigid
Kohvilogi

Ära karda “Surma”.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Minule tuli krutskiisu maakeeles rääkida. Ainult loll ei usu ilusasse. See, et seda maa peal tihti ei leia, ei tähenda, et seda mujal ei ole. Kui on olemas kasvõi üks, tähendab, et on ruumi rohkemale.

Kui on olemas ainult halb, tähendab, et on ruumi headusele. Mõistad Sa seda või mitte, aga tore oleks mõista, sest võta seda kui fotoraamis olevat mälestust oma seinal, aga sellel korral on see mälestus hingest.

Sa tead küll, et on olemas ilusamad kohad ja need kohad varem või varem, tulevad ise Sinuni, sest kõik on liikuvuses ja kui Sina proovid seista, liigub kõik ümber Sinu ja kaasab ühel hetkel lihtsalt Sindki, aga see saab tore olema. ❤️

Sinu teadvus läheb Sinuga kaasa kõikjale, selliselt võid kindel olla, et igas kehastuses tead mida tahad ja ei lähe oma rajalt kõrvale. Paralleelseid universume on lõpmatult, seega ära imesta kui sünnid täpselt samasuguse inimesena, lihtsalt valikud on uued. Nii saad olla Sina ise koos oma valitud inimestega ( samad inimesed ), aga saad kogeda teistsugust elu iseendana.

Õigem oleks öelda, elu peale elu. Surm on algus uuele ja tihtipeale me kipume seda unustama. Sa oled surnud teadmata arv kordi, selleks et elada praegust elu.

Jaga esimestena seas oma seinale: