Rubriigid
Kohvilogi

Antarktikasse ja edasi.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Nii nagu pealkirjast lugeda, siis kusagile ja edasi, aga mitte tagasi. Põhjusel, et kui see üldse võimalik on millalgi, siis on see ilmselt siiski üheotsapilet. Antarktika jäämasside sulamisel tulevad iidsed ehitised ja mida kõike veel välja ning praegu käib korrastamine ja ettevalmistamine meie kõigi silme ees. See tähendab, et kõik tähtsamad ja olulisemad artifaktid viiakse Vatikani ära ning niiöelda riismed (mis ka on imetlusväärsed) jäetakse meile imestuseks. Tulevik praegu, võiks nimetada tulevikuliseks olevikuks, see on süstlaajastu. Meditsiin on vaktsiin kõige vastu, sest pole enam arste kes jaksaksid või oskaksid aidata inimesi viiendas reaalsuses kes kõik ise ennast haigeks mõtlevad või on seda väliste mõjutuste kiuste. Olgem ausad, et võiks lugeda ülesse palju rõõmustavaid aspekte elust, aga vanast mustrist pärit, kipub ikka vingumine kallale. Pole see mitte halb seda tunnistada, sest siis jääb rohkem energiat üle keskenduda päris asjadele. Vingudes või kiideldes, nii üht või teistpidi, me peame suutma küsida ka aasta pärast, et kust me tuleme, kes meid lõid ja kuhu kurat nad ennast peitsid või mis juhtus. Need teadmised on olemas ja peidetud. Süüdistagem keda tahate, kasvõi iseennast, aga see ei muuda midagi. Me oleme teadmatuses ja see on meie kohustus iga eksistentsi hetk küsida ja nõuda kohalolu, teadvust ja ärgitavat vaimu elamiseks. Milleks teisiti me siia tulime, farmi loomadeks. Ma pole taimetoitlane, aga mul on enda pärast paha, sest maailm on niimoodi mind mõjutanud. Ma pole religioonides kinni, aga mulle meeldib kirkikus käia. Ma ei usu piiblit, aga ma usun sügavamasse tähendusesse. Ma otsin enda moodi, see on kõige õigem. VHS sagedused on teema. Kui ma ei leia vastuseid oma küsimustele selles elus, siis jätkan järgmises. Mõni võiks öelda, et õppetunnid on tegemata ja minu ring siin reaalsuses on igavene, aga nii on ka minu sihikindlus ning jääralik jonnakus. Ma ei jäta iial enne kui saan nahakat anda neile kes meid jätsid ning saata abiväed meid aitama ning suunama õigele rajale. Valitsemine ei kõlba selliselt. Valitsejad peaksid töötama rahva heaks. Raha kui energia on korrupteeritud.

See praegu on mentaalne viies reaalsus. Võite seda nimetada igate pidi, kõik on õige. Kõik mida ennustate, võib minna vabalt täide, sellel samusel põhjusel. Ärme mine kahte leeri lahku, vaid kasvagem kollektiivsesse teadvusesse, niinimetatud kristuse teadvusesse. See võib meid päästa ja suunata ilusale reaalsusele mida oma mõtetega loome. Enne seda on tarvis, et mõtlete ja keskendute sellele, et ahnus ja ebavõrdsus kaoks läbi universaalse õiguse. Kiik on käinud üle või käimas üle, eliit vahetub ja ahnus teeb oma korrektuurid. Kurjus soovib luua süsteemi mille alusel on enda nägemise järgi võimalik ühiskonnast inimesi ära kaotada. Panete pildi ise kokku ja kui mitte, siis varsti on see reaalsus ja siis mõistate kuidas see kulmineerus. Siiski 5D see teine omadus on vastu võidelda, mentaalselt, alustuseks. Las kõik kurjus hävineks selliselt, et need on kurjuse viimased päevad mitte meie.

Ei iial jäta usku ja lootust saamaks meistrihingena sündima valgesse universumisse, nii nagu Jeesus suutis raketina siit põrgust minema saada, justnimelt tänu kõige suuremale kurjusele. Kurjusele, kiusule ja tahtlikule pimedusele otsa vaadates andestusega, see võib olla pilet minema. Kirkikus almust paluda ja vinguda ei tasu, sest nuttu ei kannata välja keegi, saagem iseseisvaks ja tehkem algust ilusaga. Kustkohast selle naeru leiame? Üheskoos otsime. Kas tulnukad on olemas? Kahtlemata, ma tean kõige paremini seda. Kõik on võimalik, aga mis, seda tuleb alles avastada. Taas-avastada. Alustame tervisest ja proovime esmalt ennast tervena hoida ja lainestada tervislikule olemisele.

Praegu on võimalik keskenduda valukohtadele sellise mõttega, et see on hoopiski valus tervenemine. Niimoodi saavad inimesed terveks. Praegu on aeg lülitada välja oma usaldus vanade mustrite osas ja luua uued. Kõik need kes katkestavad selliseid loomisi, peaksid olema kurjusest, või te ei arva nii? Muutused on juhtumas, aga meie kõigi eesmärk oleks võrdsus ja inspiratsioon, loomimisevägi ja tingimusteta Armastus kõige osas. Saagem tundma iseennast ära selles suures pildis. Kõik kuldne ajastu, selles olid omad võlud ja me ei tea mis juhtus. Eetervõrgustik on laiali ja silm seda ei näe enam. See võib veel muutuda. Mäletad, et Sa oled jumala loometöö? Tunned? Katseta, väesta ja leia enda tugevused. Ole ikka edasi lahe ja ära mitte jäta seda mis õige tunned mõelda ja käituda. Inimesed on juba kord sellised, et tarvitsevad öelda teistele, et nad oleksid nemad ise, aga “mitte nii”, vaid nagu nemad tahavad, et Sa oleksid. Nüüd võiks üheskoos lõpetada selle ja aidata üksteisel vabaneda vaimsetest ahelatest ning tõde võiks ilmuda meie ette, et meid vabastada selliselt, et meil oleks suurem eesmärk kooskätt inspiratsiooni ja tahtejõuga elada. Armastuses olemist kõigile, võrdsust ja headust, ka põnevust. Reptikad on olemas. Ära anna ennast metslase meelevalda.

Jaga esimestena seas oma seinale: