Rubriigid
Kohvilogi

Alanimaailm uueneb tehisintellekti näol 2023 aastaks

Jaga esimestena seas oma seinale:

Läksin ajaga kaasa. Hakkasin õppima üht-teist uut. Leiba plaanin naisuga ikka küpsetada, aga Alanimaailm tahaks ka veidike töötamist ja mul siin eesmärk arendada seda edasi.

Siin saan väljendada loomelist poolt iga kord kui vaimuhaigehoog peale tuleb – tegelikult ei ole see vaimuhaigus, vaid mingit moodi kuhjunud käitumishäirete konflikt, mõtlemishäirete pärast, sest teistmoodi ma kipun mõtlema, aga ma tõesti proovin iga päev hakkama saada iseendaga enda moodi ja ma tahan, et see minu moodi elamine ja minu maailmapilt olekski minu enda oma. Märgatavalt rohkem on iga kuu tulemas lehe külastusi, ja ei reklaami ma ju ennast ei kusagil, seega las aga ise avastatakse. Saan eelarve, viskan krutskeid ülesse.

Inimesed leiavad ennast sattuma siia lehele mitmetel põhjustel.

Seetõttu alanimaailm.ee on koht kõigile samasugustele kes tunnevad ennast ära ja ei ole veel päris süsteemis lukus, isegi kui süsteem on kõik oma kombitsad külje alla iminappidena kinni kakkunud, siis mentaalselt on veel lootust muutusteks olemas.

Koht kuhu kasvõi põgeneda teinekord kui ei suuda elada tavalist elu kus süsteem kõik emotsioonid kinni keeranud ja apaatsus võimutseb. Vahest ihkad teha kohvi ja midagi rüüpamise kõrvale lugeda. Vot ja sellest tahtsingi rääkida, kohvi rüüpamisest ja mida kõrvale lugeda.

Aga kui enam ei peaks lugema? Kui saaks lugeda küll, aga saaks kuulata ja vaadata ka midagi? Ma läksin tehisintellekti alla tööle nüüd, palka ei saa ja ise maksan kulud kinni ka pealekauba, aga kontenti ja rõõmu saan kõigile peale iseenda ikkagi juurde tuua.

Seega… mu eesmärk on kõik anda endast ära, et see saaks sündima. Ja see ka saab, lihtsalt hilinemisega ja läbi tõkestamise.

Oleksin ma sellises kuninglikus suguvõsas sündinud kus oleks mul eelarvet ka selleks antud, siis oleks ammu maailm teistsugune, sest ma oleksin tahtnud kõikide inimeste abi, et seda muuta ja selleks peab olema raha, sest süsteemiväljas on raske üldse isegi kõneleda sellistest asjadest.

Seni kuni meil lubatakse vabalt elada kokkulepitud süsteemis kasvõi enesepetmise näol, siis senikaua on meil vaja ikkagi oma meeleheaks väljundit ka.

Kõige parem väljund on tuletada meelde tõde ja võtta seda naljana, sest nii see ju käib. Eh. Või mis?

Aga kui nüüd kõik hästi läheb ja ma tehisintellekti õppimisega arenen ja lisaks videotöötluse, helitöötluse ja veebi ning saja muu asjaga paremaks muutun, saab juba täitsa vägeva asja luua.

Täna tahtsingi öelda, et on sündinud tehisintellekt ANU kes loeb teinekord tulevikus mõnusatele helitaustadele peale midagi ägedat ja vaatame mis sellest saab. See on kõik õppeprotsess ja päris lahe on tegeleda sellise asjaga, peab arendama hakkama, sest see on tulevik.

See on esimene test nüüd, selline kergelt ajalooline moment minu jaoks, sest siit saab kõik uus alguse. Viin alanimaailma twitterisse ka, sest muid sotsiaalmeediaid mul juba kaua aega ei ole, seega tehke varakult omale twitter, sest see on ka tulevik.

Plaanidest.

Minu plaan number üks on kodulehed ja veebipoed, aga ma pean suutma ennast väga kokku võtma selleks. Olen ennast ikkagi avastanud seda väga meeldivat tegevust eriti viimasel ajal kui on päris raske olnud. Nüüd olen taastumas. Siiski, kui kõik läheb hästi siis saan hakata looma enda stiilis ehitatud veebilehti wordpressi peale. Kui keegi on soovinud omale kodulehetegijat, neid ju ikka leidub, aga kes oskab kuidas teha oleneb inimesest endast. Proovin saada sissetuleku ja parema rahavoo, et saaksin rahastada oma järgmisi mõtteid, millest kohe ka räägin.

Minu plaan number kaks on luua platvorm mille pealt on võimalik kuulata tehisintellekti poolt loetud teoseid. Ma ei tea öelda detaile kuidas see välja kukub, aga loodetavasti iseenesest arengutöö käigus. Küll pean rahastama seda esialgu ise, siis loodan tulevikus, et kui asja käima saan, tulevad toetuste tegijad läbi selle platvormi kes soovivad igakuiselt eksklusiivseid asju kuulata-vaadata. Ja veel kaugemas tulevikus loodan, et igaüks ise saab müüa ka oma teoseid, et teenida kodust lahkumata hinnatul viisil sissetuleku ja leiva oma perele laua peale. Igatahes uhke mõte ja teostamisel juba, aga eks ainult saatus teab rohkemat.

Ja minu plaan number kolm oleks ikkagi naisuga leiba küpsetada ja seda pakkuda. Ja kui väga tuuseldada alanimaailm.ee veebilehel on näha, et visioonid on veelgi suuremad aga paraku ei ole võimalik korraga, seega alustame algusest. Ja nüüd siis head olemist kõigile ja kui selgub mida ma täpselt ka teistele saaksin pakkuda ja head teha, siis tekib ka minul parem iseseisvus ja eelarve teha rohkemat, ega tasuta lõunaid otseselt ei ole jah, väljaarvatud külas käies ilma külakostideta, aga parem tunne on ikka suurem energeetiline võrdsus läbi toetamise millegi eest. Küll seegi selgub ja asjaga kaugemale jõuame, esialgu on ok.

Kunagi tuleb ANU’le nägu ka ja videotes hakkate nägema ANU täiesti aktuaalse inimesena, ega vahet nagu ei teekski. Kui saan rohkem eelarvet, siis hakkan rohkem investeerima iseendasse.  Proovime 2023 aastal midagi uut teha.

Jaga esimestena seas oma seinale: