Rubriigid
Kohvilogi

Alani Heli-Teraapia hetkes olemisele ja suurele õnnetundele mis eales olemas.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kes ütles, et meditatsioon on igav ja üksluine? Järgmine teraapia on minu aretatud ja see tuleb minust vahetult ja samas väga teadlikult, need on kujundatud selliselt, et inimene kes satub avama antud meditatsiooni, ei tohi kuulata, vaid peab kuulama. Kas arvad, et ise Suudad? Suur osa inimesi tegelikult eksib. Inimene ei suuda ennast vabaks lasta, et ta ei keskenduks otseselt infole, vaid tunnetaks energiat ja saaks vahetu sooja usalduse enda osas. Kui suudate ennast vabaks lasta kuulamisest, vaid lihtsalt kuulate, saate õnnelikuks.

Annan välja enda isikliku praktika ja õpetuse kuidas inimesi lihtsusesse, kergusesse ja õnnetundesse tagasi saama. Omast kogemusest juba tiinekana olen õppinud ennast tundma, oma tundeid, olen sellele jäärapäiselt keskendunud ja võtnud sihiks lahti tükkideks võtta, üle vaadata ja tagasi kokku panna miski teadliku tänutundega.

Muidugi sellele sihtgrupile kes saab sellest abi, mitte teisi torisejaid ja nokitsevaid linnukesi. 💚😅PS! Kuulake Kõrvaklappidega🖖 Ilmselt jätkub randomilt, aga eesmärk on alati sama. Proovige kuulda, mitte kuulata.

Energeetilist ravitsejat väsitab enim kui inimene ei soovi ise abi saada, aga ei tunnista seda, selliselt ei olegi lihtsalt mitte midagi teha. Ma ei tea ühtegi sensitiivi kes oleks väsimatu. Kui keegi tahab öelda, et selliseid on, siis mina ei ole üks nedest kes uskuma jääb. Ma suhtlen kõikide sensitiividega kes mind vähegi kõnetavad, mis ma oskan öelda. Räägin praegu enda eest. Inimene kes läheb kusagile ootustega, üldiselt pettub. Inimene kes n tõesti hädas ja nõus kuulama, vabaks laskma ja hingest rääkima on ennast juba ise aidanud. Siis edaspidi regulaarne hooldustöö endaga, et mitte tagasi kukkuda pimedasse kappi kus on väljamõeldud hirmud. Armumise energiat, kõdikõdi ja tutti frutti. 💚 Luba ennast vabaks. Mitte et me ei taha Sind aidata, vaid Sina pead tahtma ennast aidata, sest meie ei saagi väga aidata, kui ainult, et näidata💚. 🙏

Kui olete edukad olnud, avastate ennast südamest naermast, ilmselt oht isegi pisara välja rõõmust võtta. See on vahetu, päris ja reaalne tunne – emotsioon. On ju hea? Soovin, et kogete seda.

Selleks olen valmistanud spetsiaalsed heliteosed mis eduka kuulamise vahendusel viib teid enneolematusse õnnetundesse. Laske ennast kõigest vabaks. Mis Teil elus sitasti, mis hästi, mis võõral hästi või sitasti, vahet ei ole, see on praegu lihtsalt kordki elus hetk mitte millegi tegemises…

Level 1 – Kuula, ole hetkes, ära keskendu sõnadele

Level 2 – Kuula, ole hetkes, ära keskendu sõnadele

https://soundcloud.com/alandurier/taehtedel-on-taepid-peal?fbclid=IwAR1GQqxk2X-Vo0jvHiRwzWY2YsckEjwYMWQm__LlELfh6e75hbxYCQdzRV0

Level 3 – Kuula, ole hetkes, ära keskendu sõnadele

Level 4 – Kuula, ole hetkes, ära keskendu sõnadele

Level 5 – Kuula, ole hetkes, ära keskendu sõnadele

Loodan, et avastasite, et kui suutsite edukad olla, siis naersite ja tundsite täielikku vabastust, õnnetunnet, joovastust. See ei olegi lihtne praktika, inimesed on programmeeritud ja keeranud tunded kinni.

See on üks suurimaid kingitusi inimesel maises elus kui ta aktiveerib oma suurima hingeväe üldse, mis kilkab rõõmust, naerust ja harmooniast.

Ma olen ravinud depressiooni endal ära. Ma väga loodan, et ma suudan ka Sinul seda teha. Sa oled vägev olendus, kuuled? Just just. 🙂

Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: