Rubriigid
Kohvilogi

Vormingu kompliment

Jaga esimestena seas oma seinale:

Palju inimene suudab kirjutada mõne tunni vältel. Täitsa segane. Aga sõnad on tasuta ja eks neil on ka oma hind, aga kui mul neid on vaja, on nad mu jaoks alati olemas. Sõnad kui neid kasutada maagiliselt, siis nad loovad muutusi. Sõnad jäävad surmani ja elavad isegi peale seda edasi Sinu armastusega mida Sa neisse panid. Pühendumine.

Mõtle ja kuula südamega, sest see on Sinu mõistus. Vaata käbinäärmest, sest see on sinu taju. Niimoodi tegid iidsed kõike kollektiivses teadvuses, nad mõistsid üksteist ilma sõnadeta ja olid sünkroonselt meeldivas tegutsemises. Toimus spontaanne areng. Sealt ka see kaiffis-blissis pilk on tulnud. See oli hea tunne. Nüüd see tunne tuleb läbi võimutsemine ja kontrollimise, saaks ka teisiti, kui kõik oleksid üksteise usalduses ja usuksid aidata.

On vaja rohkem teha komplimente kui jätta pilk. Tehkem rohkem väljendust ja see tuleb ringiga Teile tagasi, on hea kuulda komplimente. Märkame rohkem üksteises head, siis on kvaliteetseid komplimente kergem välja öelda, ausus märgata head.

Meil on suur töö iseendaga ees, et olla parem inimene ja läbi selliste muutumiste, kiht-kihi haaval tõuseme ülesse poole õndsuse teadvusele, teisisõnu võime nimetada seda ukseks paradiisi, sest läbi sellise blissi kollektiivselt suudame juba mõelda oma reaalsuse ka tagasi õitsenguaegadesse, mis korra oli ja mälestus sellest on veel ainult meie tunnetes ja emotsioonides, õppigem parimat headusest.

Tulge tagasi kõrgematele sagedustele. Kiht-kihi haaval, sest niimoodi see toimib. Heaolu tõuseb ja muutused juhtuvad ning meil on seda vaja juba vaimseks puhkuseks. Kaua võib. Lubame headusel tulla ja alustame iseendast. Minge ja mõelge häid mõtteid ja kiht-kihi haaval tehke heategusid.

Läbi valikute kujuneb meie teadvus.

Jaga esimestena seas oma seinale: