Rubriigid
Kohvilogi

Tunne mida keegi ei tea

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui kõik elus korras on ja ikka tunned,
et midagi häirib, siis on valesti
ja siis tulevad konfliktid.

Siis tuleb tunnetus.
Siis tulevad lahendused.
🌖🌗🌘🌑🌒🌓🌔🌝

Mitte miski ei ole staatiline. Kõik on mänglevas liikumises. Ole paindlik ja tee selgeks, et mis on see mida sa praegu oma elus tunned, et soovid ja usalda ennast.

Vaiki kui hing tahab teha häält, kannata. Kannata, kui hing tahab teha häält, vaiki. Tee häält kui väsid olemast ohver.

Tee tegusid ja vaiki, kui soovid olla meister. Pane käsi õlale ja motiveeri neid kes on samas seisus kus sina. Näita eeskuju neile kes seda otsivad ja võta eeskuju neilt kui näed, et nad said terveks. Sest ka Sina võitled, aga astud sammu kaugemale, et aidata ka teisi.

Mina võitlen üksildusega, samal ajal õppides ennast armastama ja viibima tühjas ruumis üksi, aga tundes ennast mitte üksi. Millal aga ruumist saab isolatsioon ja sinu õppetööst saab vangla mille lõid?

Järelikult on aeg midagi õppida ja teha otsus. Sest tsükkel muutub ja seisma ei saa jääda. Kinnituda ei saa, sest nii ei ole mitte miski tasakaalus.

Vaimne tasakaal on vaimne võitluskunst. Minu jaoks.

Võitle, et ennast kaitsta enda eest. Kaitse, et võidelda enda eest. Vabasta ennast mõlemast, nii kaitsest kui ka rünnakust.

Käi vooluga kaasas ja tunneta. Hoia õhku vee all kinni ja hinga sügavalt vee peal. Õpi ujuma vastuvoolu ja oska puhata allavoolu.

Oska kaotada, siis oled võitja.

Sinine Lootus / Õpituba / Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale: