Rubriigid
Kohvijutud

Rikastel pole raha vaja, aga vaestelt võetakse seegi

Jaga esimestena seas oma seinale:

Rikkad inimesed on pahatahtlikud. Nad võivad ja peavadki näitama, et nad annetavad ja teevad head, aga ka see on näitemäng. Nad kasvatavad oma raha targalt edasi, kuigi neil pole raha rohkem vaja.

Nad teevad seda, sest mäng jätkub. Suures pildis on nii, et seadused kehtivad kõigile, aga väljaarvatud eliitperekondadele, sest nemad on kõigest sellest väljas. Nemad on need kes kõike juhivad.

Kas tõesti arvatakse, et maailm on aus ja kõik inimesed võrdsed? Kuidas see saab nii olla kui juba tööstusajast on olnud kombeks võtta nõdrameelsetelt inimestelt kõik käest ära.

Kõik mida nad teha oskavad on valetada ja ennast puhtaks pesta. Nad leiavad alati viise kuidas raha jääb neile, aga teised peavad selle välja käima. Tahad õppida kuidas raha teha? OSTA mõni koolitus ja anna oma raha ära.

Inimesed kes juba siis mängisid oma kodud ja vara maha, mis algusest peale polnudki nende oma, aga nende järeltulijad on kõik maale läinud elama ja ka meie pärineme sealt.

Rikkad on kokku kutsutud täitma eesmärki mis tähendab keskklasside väljasuretamist. Raha tuleb ringlusest välja tuua ja seejärel tuleb kõik populatsioon kas hävitada või panna skoorisüsteemi sisse igaveseks jaurama. See on piinamine.

Kus on kõik need eliitperekonnad kes vastutavad kõige eest mis maailmas praegu toimub? Nad on oma varanduse otsas, perekonna keskmes, sigitavad enda sugulastega ainuüksi, et raha nende perekonnast välja ei läheks. See on rõve ju.

Ja need juured ulatuvad absoluutselt igale poole. Ka mina ei ole kaitstud selle eest kui keegi loeb ja solvub nüüd. Rikkad inimesed on türapead, sest nad teenivad raha ja seda kiilakat meest kes meid putukaid tahab sööma panna. Peab ju kirjutama äärmuslikult, muidu, et võetakse liiga tõsiselt, tegelikult on kõik nali, homme tööle.

NAD TEAVAD TÄPSELT MIDA NAD TEEVAD!

Eliitperekonnad tuleb vastutusele võtta, tahate näha, et seda on pea, et võimatu teha juriidiliselt? Elame, näeme. Kõigel on põhjus.

Jaga esimestena seas oma seinale: