Rubriigid
Kohvilogi

Retriit kestab, aga samas olen ka tagasi

Jaga esimestena seas oma seinale:

Olen tagasi oma kirjapesas, oma peatuspunktis, Pärnumaal. Niivõrd eluvajalik on klaviatuur tolmust vabastada ja panna kirja taaskord midagi.

Kuulete mis energiad praegu meid mõjutavad, kuidas ma tunnen, et suren ära ja räägime alustuseks seksuaalsusest ka, hiljem tulevikus kindlasti juba seksist ka. Veel mõned aastad elan, siis tunnen, et lõpuks ometi saan teha midagi mis muudab maailma täiesti. #SinineLootus # taimereaalsus # seksuaalsus

Teadsite, et praegu on maailm segamini koos inimeste ajukeemiaga. See kirjeldab muutusi mida iga individuaal peaks tundma kes vähegi tundlikum. Teistel peidab seda märkamist igapäeva rutiin ja negatiivsed emotsioonid nagu armukadedus, kontrollimine, võrdlemine ja lühidalt igasugune ootustel baseeruv võtmine. Nad ei pruugi üldse aru saada, et meie reaalsuses on toimunud aegade üks suurimaid nihkeid kus me tunneme nagu elaksime filmis.

Inimesed võivad praegu tunda, et meie reaalsus on selline hägune ja aeg trikitab meiega. Meil on tsüklitena kõik toimumas.

Meie ajataju ja üleüldse aeg on kõik tegemas trikke mille üle me ei oskagi aplodeerida veel.

Kui varem oli vestlus mille peale vaadati kella ja arvestati vestlust minuti peale, siis praegu tunnen mina, et enne on vestlus ära ja seejärel hiljem võin konverteerida selle vestluse kunagise vana valuuta peale mida kutsuti ajaks.

Siis on ikka tore üllatus, et oh sa kuramus ma rääkisin oma sõbraga kõrvitsatest või millest tahes pea viis tundi.

Hästi tajutav on selline manifesteerimine kollektiivselt. Mõtled millestki ja see lihtsalt kajastub kusagil filmis või muusikas või ükstapuha kus käid ja mida teed. Kindlasti on ka negatiivseid tundmusi nagu näiteks räme väsimus, paanikahood, surmahirm, mälukaotus, liigne ärevustundmus…

Võib olla et Sa ei suuda keskenduda. Võib olla sügelusi ja valusid uutes kohtades. Kõrvades käib vilin või vastupidi on nagu täiesti lukus. Jalad ja käed võivad välja surra. Krooniline kurnatus on tõesti hea sõnastus selle kohta. Lihtsalt ei suuda vabaks lasta.

Neutraalseks pinnaks võib lugeda ka selliseid muutusi, et tunneme vajadust olla üksi ja eemalduda draamast ja mõjutustest. Meil on väga kiired sünkroonid ja hästi hea persetunnetus.

Loodusega on ka midagi mida see püüab öelda. Konnad hüppavad mul jaanuaris hoovis, inimesed kirjutavad ja teevad fotosid aktiivsetest madudest. Muru kasvab, käib õitsemine. Vahtramahl jookseb. Pane talvepalmid kasvõi hoovi kasvama. Saab ujumas käia ja sammalt tuppa tuua, saab puid kallistada ja tunda kuidas kevadlinnud laulu okstelt vilistavad teha.
See, et kõigil ei ole olnud võimalik loodusega ühte keelt suhelda tähendab, et oleme sõltuvuses sünteetilisest tehnoloogiast ja informatsioonist.

See on parim mida teha saame kui informatsioon meieni läbi iseenda ja looduse ei kajastu.

Minu tervis pole hetkel kiita. Mingi klaasjas asi tuleb nahast välja ja kopsud kinni pressitud, süda nagu ei löökski ja hingamine kokkupressitud, hääle lööb kinni. Sain muidugi alternatiivset ravi, hakkas parem, aga kohati tuleb tagasi. Vähemalt saab kaalust alla. Nädal tagasi oli niinimetatud isiklikus elus selline muudatus, et ma olen täielikult omapäi.

Ma püüan nüüd kõik oma jõu kätte võtta ja minna veebruaris kontrolli, et saaksin midagi kindlamat öelda, aga praegu tahan rääkida mida tunnen, sest ainult selliselt hakkab vahetu informatsioon liikuma meie vahel.

Püüan olla võimalikult siiras oma tunnetes. See ei tähenda, et Sina seda tunned või isegi kui tunned, siis kindlasti on Sinul Sinu enda selgitused ja lahendused, aga mina pean need muidugi ise leidma. See siin on pelgalt informatsiooni jagamine ja ega need soovitused väga ei aita mind, sest olen täielikult iseseisev. Ka siis kui keegi tunneb, et ma seda ei ole, sest siis see on juba nende endi mingi lahendamata arusaam.

Ma tunnen eeskätt üksildust. Ma tunnen ennast vaakumis kus ma ei saa kätte armastust, lähedust ega puudutusi. Ma tunnen, et minu teekond on lõpule jõudmas, sest ma ei oska ilma kütuseta edasi minna, vaid lahti lasta.

Tunnen, et kõik see valgustuse ja spirituaalse alamtooniga suund on mind haaranud ja vangistanud valgusesse. Kas teadsite, et ka valgus võib Sind täielikult õnnetuks teha? Kindlasti on inimesi kes nii ei arva, sest nad on leidnud SELLE tõelise eneserahu endas ja selle üle on käsi südamel kadestustväärselt hea meel, sest ka mina soovin sinna jõuda, aga ometi ma pean olema vahetult siiras ja rääkima praegustest tunnetest mis viitab sellele, et ma olen ikka täielikult pange pannud.

Võimalik, et ka Sina tunned ennast sarnaselt. Võimalik, et mitte. Mina olen saanud aastate jooksul rõõmu ja kaifi tunda sellest, et olen ümbritsetud sarnaselt mõtlevate inimestega. Olen saavutanud kindlasti midagi oma elus, aga ei oska seda veel sõnadesse panna ja ega oskagi saavutusega midagi peale hakata. Ma ei leia enam rõõmu saavutuses, sest ma võiksin endaarvates saada absoluutselt kõik mida ma soovin, täielikult. Lihtsalt valik on nii suur ja teekond kuidas selleni jõuda ei ole minu stiilis just see valgem viis. Ma ei oska valida kes ma olla soovin, seega ma olen lihtsalt Alan.

Kindlasti ma saaksin raha luua meeletu kergusega, sest mul enamvähem mõistus võtab ja kindlasti jut on ka hea, aga minus peitub mingisugune süütunne ja enesehaletsus kui ma laskun materiaalsesse maailma kus kõik vaesuses vaeglevad ja siis lähen sinna reaalsusesse kelleltki midagi võtma.

Oleks suhtumine rahasse teine ja inimestel ei oleks sellest puudust, siis ringleks see raha väga suures koguses läbi minu, looksin pidevalt enneolematuid materjale siia reaalsusesse, aga praegu on situatsioon selline, et teen kõike vastavalt võimalustele. Mul on ju võimalus sõnadesse pakkida kingitusi mida saab igaüks avada individuaalselt vastavalt oma praegusele tasemele.

Ma tunnen, et mul käivad täpselt need kirjeldused minu suunas kus mind kas tapetakse vaimselt lihtsalt maha või tõstetakse teisele sagedusele, oskan ma seda tahta või mitte. Muidugi tore oleks viimane suund, sest siis ma saaksin veel areneda ja kohaneda selle maailma inimestega ja anda endast rohkem välja, et saavutada kollektiivne heaolu selliselt, et iga individuaal oleks täielikult iseseisev kõiges. Individuaal ei haletse ennast ega haletse teisi, sest teab, et kõigil on hästi.

Selline maailm kus Sa võid südamerahus olla kindel, et nii Sinu lähedastel kui ka kõigil teistel on hästi ja kes väheke ekstreemsemalt nagu mina soovib edasi minna, siis lihtsalt, et meil kõigil võrdselt läheks hästi ja otseselt ei tähenda see seda, et just veresugulus on kõige lähem.

Ma olen õnnelik, et ma olen saanud jõuda punkti kus ma olengi tegelikult täielikult vaba. Lubage ma räägin kui vaba ma hetkel olen, ka üksildane.

Ma olen ütlenud lahti oma suguvõsast. Ma ei ole kellegiga tülis, aga ma ei saa suhelda enne ühegi inimesega, eriti veel pelgalt tänu sellele, et tegemist on veresugulusega, kui ma ei tunne ühendust, sidet ja mõistmist. Ma ei käi kusagil kokkusaamistel, sest minu jaoks on see eraldumine maailmast ja see on mulle võõras, lisaks ma ei soovigi sinna minna, et nendega sõbraks saada, sest see teekond on väga keeruline, nimelt olen mina teistsugune ja ma ei soovi maski pähe panna. Ma ei soovi võtta seal napsu ja rääkida seda mida kellelegi meeldib kuulata poliitikast või maailmas negatiivsest toimuvast.

Ma ei pista pead liiva alla, aga ma ei näe mitte mingit põhjust minna kusagile ussiauku kus käib üks minu jaoks valesti arusaav sündmus. Ma ei tõsta mitte mingit pitsi seal, sest see ei serveeri minu janu. See teeb mu olemise halvaks ja hävitab mu hinge. Ma võin juua küll, aga ainult siis kui mul on keskkond õige ja ma tunnen, et soovin juua. Ma ei ole pühak.

Narkot ma ei tee, aga kanepit narkootikumiks ei pea. Sellest praegu rohkem ei räägi, sest austan teiste inimeste arvamust ja ei ründa selles osas kedagi, küll aga ei tohi keegi ka minule näpuga tulla näitama minu arvamuste pärast. On ka veel üks väga iidne taim millest ma praegu veel ei räägi, sest see on mu elutöö ja ma tegelen selle uurimusega praegu.

Olen taimede reaalsuse suur pooldaja. Iga taim kannab ühendeid mis annavad võimaluse ühenduda taimesagedusse, avada teisi reaalsuseid ja ma kindlasti ei tolereeri neid kes kuritarvitavad selliseid kingitusi. Ma isegi püüan võimalikult selgelt suhelda ja sõnastada ennast, aga kindlasti on inimesi kes praegu ei mõista veel neid sõnu, sest paljud sõnad on pärit tulevikust ja neid ei ole veel olemas.

Olen tänulik neile kes praegu suudavad ette näha ja mõista minu energiaid ja lugeda ridade vahelt välja sõnumeid. Kes iganes on praegu lugemas seda ja tunneb, et olen ikka jätkuvalt sobimas Teie maailmapilti, siis ilmselt peaksin ütlema tänusõnad.
Suur probleem on minu jaoks alati kirjutada, sest mul mõtted ei taha paigal püsida ja kui ma mõtlemise välja lülitan, siis hakkab alateadvus tööle ja näpud muudkui kirjutavad.

Miks see probleem on? Sellepärast, et osaliselt ma tunnen, et kiirustan ette ära ja lõikan palju informatsiooni vahelt ära. Ma ei suuda kirjutada passiivselt ühest kindlast asjast, sest mul ei ole konkreetseid küsimusi, on lihtsalt vahetu kanaldus ja kindlasti on siin minu mõnus filter vahel. Jutud lähevad alati pikaks, aga konkreetselt väiteid ei ole, on lihtsalt äratundmine ja energia naudisklemine.

Ma kirjutan järgmiseks seletuse mis minuga lahti on, et informatsioon leviks.

Ikka öeldakse, et vabandada ei tohiks, aga ega ma midagi kohatut teinud ei olegi, aga lubagem ma selgitan siis mõnda oma eelmist teguviisi ka, juba ainuüksi enesearengu tõttu ja võimalik, et see informatsioon aitab kellelgi teisel vabaneda mingist energeetilisest blokeeringust iseseisvalt.

Nimelt need dildod ja viimasel ajal sellised väga teistsugused postitused mis ilmusid mu seinale tahes tahtmata kas keegi soovis seda näha või mitte, peitub loomulikult väike krutski asja taga. See oli minu iseseisev taktika vabaneda sellest endale pandud imago energiast. Ma ei soovi kanda seda ja ei soovi, et see manifisteeruks ka teistele samamoodi.

Ja hea on tõõdeda, et täiesti pohhui on nüüd mida keegi halba mõtleb, sest see halb ei ole mitte mina, vaid nende inimeste mingi kinnine tundmus.

Igasugune seksuaalsus mis on ühiskonnas kinni pandud hävitab nii paljude inimeste südametsakraid. Ma lihtsalt ei suutnud enam vaikselt südamepatja röökida ja teha nägu kus mul on tekkinud tühjusesse vaatav fluoriidipilk.

Ma olen nii täis nagu svamm erinevaid energiaid, aga mina ju ometi ise pole abi osanud küsida. Nüüd tundub nagu oleks hilja, aga mine Sa tea. Kas tuleb keegi kes aitab mind, kuulab ja toetab selliselt, et ma tunnen headuse puudutust oma nahal.

Olenemata mida keegi teine arvab millest see tuleb, olen märganud seda nii paljude ilusate inimeste peal kes kõik näiliselt peaksid olema enesega rahul ja õnnelikud. Ometi nad ei ole, seda kinnitab lugu mida keegi siis usaldanud mulle jagada. Läbi aastate.

Kõike seda koormat olen kandnud ka ise, kuigi see lugu ei ole minu lugu. Nüüd hiljuti alles olen leidnud võimalused aidata inimesi nii, et mina ise seda koormat endale peale ei tiriks.

Palun ärge solvuge minu peale kui ma Teile vastata ei jõua. Mul ei ole kellegi vastu mitte midagi, vaid ma tegelen iseendaga. See on esmatähtis.

Loomulikult ma soovin ühel hetkel leida energia, et teie kiri avada ja saada veel targemaks ka ise kuidas meie hingemaailmas asjad käivad, aga praegu on mul limiit täis saanud ja kõik need aastad on mulle õpetanud, et ainuüksi ühest ilusast asjast kaua ei kesta ja põhjused on ikkagi individuaalselt meis endas kinni ja seda me muuta justkui ei oska.

Ma vabastan ennast seksuaalselt ja soovin teostama hakata teraapiaid. Pange nüüd tähele, see ei ole õpitud mitte kusagilt mujalt kui minu enda tunnetuse järgi, seega mitte mingeid ootusi ei tasuks kergitada, ilmselt väga kinnisele inimesele on ka sulega yonikõdi väga ebamugav.

Püüan nüüd kiiresti lõpu paljude jaoks ära rikkuda sellega, et kui tervis alt ei vea, siis hakkate minu käest saama nii piitsa kui präänikut. Seksuaalselt kinnised inimesed nagu mina olen olnud, kes ära tunnevad ja kes on vabad avastama enda seksusaalsust reaalis, siis tulevad minu juurde.

Ma ei tea küsida raha, aga seda võib lihtsalt jätta tunde järgi. See ei ole seksiteenus, vaid see on kehaline avastus. Ma teen kõike enda järgi mis minule meeldib. Minu suurim lemmik on alati olnud seljapai nii näpuotsade- kui ka küüntega, nii õrnalt kui ka natu kõvemini. Mul meeldib see mis pähe käib, mingi tundlatega metallist vidin mis kõditab peanahka.

Mulle meeldivad jalavannid. Mulle meeldib sensuaalse massaaz. Mulle meeldib erutuse hoidmine, rahulik tulitamine südames ja naeratamine. Kuidas kõike seda kokku panna? Vot sellega praegu tegelengi.

Mul ei ole midagi enda nägemise järgi viga, küll aga on terve maailm suuremas osas täielikult kinni mingitest monosuhetes ja samaaegselt nad suuremas osas on nii õnnetud. Miks ma seda tean? Sest ma olen väga suure huviga aastaid kuulnud mitmeid sadasid lugusid ja kõik see on olnud ainuüksi Eestis. Millisel teemal mulle enim kirjutatakse?

Kolm korda arvake. Suhe või raha on peamised asjad, rahast keegi rääkida ei soovi üldiselt.

Lõpetuseks siis, aitäh Teile. Aitäh neile kes on oma elu saanud suurepäraselt korrapäraseks. Mina ei soovi veel korrapärasust leida selliselt nagu teised seda on soovitanud. Perekond, pikk suhe või palju raha teha. Mul on enda arvates kõike seda olnud, sest see on individuaalselt suhteline.

Ma soovin olla väljas nii ajast kui normidest ja elada maailmapildis kuhu tulevad tuttavad hinged. Meil saab väga tore olema. Kõik muu tuleb järele loomulikul teel.

Vot siis teate. Selliste krutskite tegemine on aidanud mind mu eluteel, et saada võimalikult vaba tunde selles maises kehastuses. Teen siin raviteed, õpin taimedest, hoian puhtust, kuulan rahulikku muusikat, aga armastan ka süngeid palasid. Kokkan, armastan loomi, aga ei ole ühtegi veel, armastan lapsi, aga ei ole ühtegi veel.

Soovin, et kõike seda mida mul veel ei ole, saaksin korvata sellega, et aitan inimestel õnnelikuks saada ja vabastada nende seksuaalenergia mis minu arvamuse kohaselt on eluvajalik ja ilma milleta mina elada enam ei oskakski. Vast äkki saab enamvähem parem pildi minust.

Soovin leida hingeliselt teadlikke inimesi kes ei häbeneks oma keha ja sooviksid jagada puudutusi ning tundmusi. Mind huvitab tõesti Teie mõtted ja tunded, sest meie reaalsus on kildudeks ja need killud saab kokku ainult ühtsusega.

Suhtesse kinni mind ei saa, aga aidata saan neid kes tahavad ennast aidata ja kes mind oma koormaga ei tülita, sest kannan juba ülearu koormat isegi ja peaksin hoopis ise kuskile minema välja karjuma seda. Kirikus karjuda ei tohi, siis ilmselt metsa. Mets ei pahanda.

Kirjutan veel täpsemalt ja konkreetsemalt selle teenuse või energiavahetuse kohta kui aeg on seal maal. Kes tunneb juba varakult huvi võib mulle “jälgi mind” aktiivseks teha.

Saan aidata inimesi ja läbi selle iseennastki paremini tunda. Kui tuleb rahaline voog, siis ostan lõunedid ja hakkan maalima ja taimi kasvatama ning eesmärk on kõik inimesed terveks teha.

Taimede reaalsus, looduse ühendus, inimese puudutus, seksuaalsuse aktivatsioon, bliss. Mine ja loo oma reaalsus, no nii hea ja nauditav.

Nonii, kes läbi jõudis lugeda. Issand kallikesed. Jah, nagu näete, olen jälle kodus. Olen selline kunstiinimene krutskitega.

Alan Durier / Sinine Lootus / Õpituba

Jaga esimestena seas oma seinale: