Rubriigid
Kohvilogi

Meelita oma ellu kõdi

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui palju meil üldse midagi vaja on? Kui tuleb ilus inimene ja ütleb, et Sa ei tohiks käituda nii, siis miks peaksid Sina tegema nii nagu keegi teine Sulle ütleb? Kas inimene tahab Sind aidata soovitusega milles tema ise on vangis? Isegi kui inimene ütleb, et tema on täiesti rahul oma eluga, tuleb ta ometi ja soovib Sind aidata?

Rahulolev inimene on lihtsalt omakeskmes, kõigega rahul. Meil pigem uudishimu, et miks mõni inimene vaatamata oma numbrilisele vanusele käitub teistmoodi… miks ta seda teeb, kuidas ta saab seda omale lubada, kas tal häbi ei ole.

Pole mõtet häbi tunda või ennast halvasti, et oled teistsugune. Sa ei pea muljet jätma mõnele ärimehele, et Sind kaasatakse kuskile rahalisse projekti. Sa ei pea hoidma ennast üleval tõsisena, et sundida oma alateadvust iga päev ärkama vaikse biorobotina kes käitub nii nagu käituma peaks. Kuidas oleks kui Sa ei pea käituma kuidas peaks, vaid kuidas tunned. Kas laps ärkab ülesse hommikul ja hakkab ohkides sokke jalga panema?

Juhuuu, kui on selline tunne, see on lubatud, ole täiesti rahul ja õnnelik ja vaata kuidas kõik Sinuni tuleb, Sa ei pea isegi ootama midagi, see ongi aja võlu. Kerguse võlu on see, et kõik on nii lihtne. Pole mõtet seda raskeks teha.

Sa ei pea tõestama ei ühelegi mehele, naisele ennast, sest Sind on ainult üks, Sa ei pea käituma kellegi heaks nii nagu tema arvab olema Sind kõlbeline partner kui muudaksid ennast. Kui tahad muutuda, siis muutu jooksvalt enesetundele. Sa ei pea planeerima, see tekitab tihti deprekat. Sa ole impulsiivselt selline looja nagu Sa oled.

Ära vaata sünteetilist ilu väliselt, sest millal see head on toonud? See on miski trofeeteema. Vaata neid ilusaid inimesi kes on peegeldanud seda sisemisest kaunidusest. Ära kontrolli neid, vaid viibi nendega koos ja olge ühises loomises.

Sinul ei ole kedagi teist vaja, et olla kõigega rahul. Kõik teised omavad enda maailmapilti ja neutraalset panust on raske leida, mingi kolmepäevareegel on ka, et tülli võib igaüks minna kolmandal päeval, nii et pigem käige külas, aga viibige enda ruumis, et laadida ennast ja luua, te olete loojad.

Kui soovid olla õnnelik, siis saad seda endale lubada ainult kui mõistad, et Sul polegi midagi vaja, sest Sul on kõik olemas, Sinu kodu on Sinu keha ja Sinu vara on Sinu teadvus.

Kõik muu on võrdlemiseks loodud lahkuajamine üksteisest. Võtke minult eeskuju, ma olen täitsa avatud raamat, kõik teavad, et ma pole rikas, aga ma ei ole ka odav. Ma ei häbene. Ma olen korralik inimene, pesen oma tagant nõud, riided, vahetan pesu, tuulutan tubasid ja tegelen endaga iseseisvalt. Miks mul on vaja kedagi teist seda enda eest tegema? Iga inimene on võrdne ja keegi ei pea kellegi eest midagi tegema, aga ometi on selles mudelis palju inimesi elamas ja väga paljud lõpetavad seda mudelit, sest see ei teeni enam selliselt.

Ma meelega luban ka naisterahvastel välja teha, asju maksta pooleks, koos luua. Ma ei tea, minu maailmapildis see on ilusam, sest siis Sa kohtled kõiki võrdselt. Teate kui palju asju on selliselt võimalik? Vanas mustris … isegi ei räägi sellest, sest minu jaoks oli see nii võõras. Minu maailmapildis on kõik toiminud väga kaunilt koheldes kõiki võrdselt, see annab suure vabaduse ja rõõmu üheskoos survaivida.

Ja kui keegi soovib minu üle naerda, siis tehku seda, aga teatku, et mina ei julge teiste üle naerda. See tuleb tagasi minule… kui mitte kohe, siis mõni teine homme. Seega tehke igaüks kuidas Teile toimib, kõik on sobiv. Kõik on hästi.

Milline vabastus on sõltumatus, kui Sind ei huvita kellegi staatus või rahakoti suurus, siis võid Sa lõpuks öelda inimesele otse näkku milline ta on. Kui keegi käitub Sinuga sitasti, siis võid lubada seda öelda välja ja minna minema.

Nii hea tunne. Nii hea tunne. Nii hea tunne. Fuk. Nüüd ära lase hirmu endasse, vaid tegele sellega, et ütle endale, et Sa oled võimeline kõike korda saatma ka ise. Sa oled alguses, aga vähemalt Sa oled teekonnal.

Minuga läheduses viibides ma panustan Sinule sellega, et ma usaldan Sind hakkama saama kõigega. Selleks on astmed kus esimene aste on “Ma ei suuda”, teine aste on “Ma võin proovida”, kolmas aste on “Ma suudaksin”, neljas aste on “Ma teen” ja siis tuleb “Ma tegin ära!”.

Ma arvan, et ma olen üsna vabameelne inimene ilma seda arvamatagi ja minu eesmärk on see, et iga inimene saaks olla täielikult vaba tegema ja olema kelleks ta tundeline praegu on.

Ma kisan rõõmust nii, et kõrvad jooksevad sitavett, aga tõesti… me oleme nii lähedal kollektiivselt sellele, et igasugune võrdlemine pole enam moes ja kõik käib läbi andmise.

Mina õpin Teilt ja samas elan oma maailmapildis ja näen selgelt kuidas Teiegi olete sama tegemas. Ma olen nii uhke, et Tänu Teile on minu maailmapilt ka ilusam. 💚🙏 Olge kõiges mis Teieni saabunud ja tulemas, olge rahul. Loojad armsad.

Sa meelitad oma ellu kõdi ja rõõmu. 💚🙏 Sul on kõik olemas. Tähed millega kirjutad oma elutee on valitud Sinu poolt, ei kellegi teise.

Võimalik, et tähtede seisu järgi astronoomiliselt on meile kõigile ette määratud täpselt nii palju kui meil on, aga kas teadsite, et nii nagu sünnimärke tekib aja jooksul inimesel juurde, tekib ka võimalusi ja muutusi saatuse loomisel.

Sinine Lootus / Õpituba / Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale: