Rubriigid
Kohvilogi

Kikivarvukil elamine ja suur röögatus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Näed mis maailmas toimub. Näed mis toimub seal kuhu valgus ei ulatu. Ja Sa leidsid ikka oma tee siia. Kõige raskem on vastu võtta alistumist olukorras kus peab inimene tõdema, et ta allub pimeduse korraldustele, ebaõiglusele ja võimutsevale leegileegionile oma kehaliste mugavuste arvelt. Inimene on kirjutatud looja DNA’st, see kood on looja enda poolt signeeritud ja inglid kes langesid kandsid selle omal vastutusel edasi, ennast madaldades ja võttes kohustust vastutada inimeste tegude ja tagajärgede eest, aga inimene, kandes kõike seda pärilikkust endas ja palju kõike muud sodi mis on lihtsalt otsustatud lukku keerata, seda peab avastama ja avama inimene endas iseseisvalt, ilma kellegi teise abita, kui siis teinekord kohalolu ja looja sosinate abiga. Kui käbinääre on kristalliseeritult isolatsoonis, saab kupli sisemus täidetud kohalike usurüütlitega ja ühtegi turisti naljalt sisse ei lubata, ehk siis see on ainult kutsega mille taga seisneb suurem õiglasem põhjus.

Need inimesed kes tunnevad üksteises ära õiglust ja mõistavad pimedust, näevad rohkem valgust, sest universumi printsiip töötab selle jaoks. Mida rohkem on pimedust, seda lihtsam on kaduda sellesse, aga õiglasel hingel ei kao iial lootus saada õnnistatud ja sellistel hingedel on alati redel, et august välja ronida. On ka tõde selles, et on seda eredam see valgus inimesel keda valgus puutub kasvõi sõrmeotsa lähedusega. Ega selle kroontsakra avanemine võib käia sellise laksuga lahti, nagu saaks karupojalt püstijalu hoobi läbi traataia. Küüned sisse ei ulatu, aga hinge lööb kinni. Kui nüüd keha väljutab kõiki neid omaaegseid toksiine välja ja samal ajal mõtiskledes inimese loomulikule arengule, siis kohati tekib tunne, et kui prooviks mitte ära surra, vaid elada kiusu pärast hästi vanaks, et saaks ka rääkida oma enda koopas suguvõsa vaimudega ja kasvatada habet. Selles on justkui jumet, sest kes oleks parem kuulaja kui see kel kogemusi ja on ju surijad juba seda teinud ja aitavad kõneleda kaasa, et üheskoos teostada seda mis päriselt oluline läbi inimese kes mõistab ja on tahteline oma hinge investeerima iseenda ja ka kõigi teiste heaolu hüvedeks. Üks valik oleks olnud minna Tiibetisse ja siseneda koopasse, proovida läbida Lemuurlaste õigluse teekond ja kui see läbi peaks minema, siis peale selle, et ma ikka veel elus oleksin, saaksin ma kohtuda nendega kes juba somaadina ennast maailma heaks pakkunud. Nüüd aga ma kipun avama endas keldilikku päritolu ja mida rohkem ma uurin, seda segasemaks läheb mu päritolu.

Tean lihtsalt praeguseks kõneleda seda, et kui edaspidi midagi väljendada, siis peab võtma nii mõnegi tuuri maha ja kirjutama otsesemalt, sügavamalt ning selliselt, et iga õige äratuntav hing saaks sellest aru kui on seda selge sinine taevas. Kõik on lihtne ja mõistetav, kodune ja võimalustega. Tahtejõud tuleb alles jätta ja selgus kasvab ajaga. Külma vett näkku, rüht sirgeks ja siis unustame jälle ära, aga siis tuleb taaskord meelde ning selle vahemikus tulevad juba teised inimhinged ja muud sulelised kes aitavad edasi kõigel paremaks muunduda. Meie töö on hoida hingelised portaalid avatud, et apaatsus jääks vaiba alla, aga meie selle peale. Püüame intellektuaalsemalt ja minu ülesanne oleks see, et ma ei muutuks väga kohatuks iseendale, seega vooruslikuse otsimine läbi basiilikute ja loomeeksperimentide jätkub. Liiga palju lärmi ei tasu teha, aga hiilides kikivarvukil pole ka alati õige. Kuldne kesktee ja kohalolu abi olgu olemas kõigil tähelastel. Majakad aktiveerida läbi igasuguse mastitatud võrgustiku. Seda tugevamalt.

 

Jaga esimestena seas oma seinale: