Rubriigid
Kohvilogi

Iidsete teadmiste huvis

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kas keldid ei tahtnudki jätta endast midagi kirjapildi teel maha? Kas nad jätsid ainult pühakohad mis needki jäid, sest tehti kividest ja millel laskuvad tänaseni loitsutud pühad jõud. Kristlased mainisid midagi Kellsi raamatus (raamatu vanus väidetavalt 800 aastat peale kristust) keltide kohta.

Ma hetkel wikipeedias vaatlen neid lehekülgesid, mida küll ei ole see lubatud 680 aga ilmselt tulevikus usun, et riigiaardena loetav varaese võiks ju olla kõigile digitaalseks näperdamiseks piisavalt ohutu, või siis tõesti on suurem põhjus miks sedagi ei ole lubatud inimestele, mida nad varjvad eksole, aga loodan, et need vähesedki leheküljed wikis vastavad siis ikkagi tõele, et ei oleks ilus avalikuse eest ju peita neid iidseid teadmisi.
Illustratsioonid tunduvad ka olevat miski kirja peale tehtud, väga huvitav. Mine tea kui keegi meist lihtsalt mäletab mõnda lehekülge mida kunagi kirjutatud sai. Laduge ette 😂🙆‍♂️ praegu kes me oleme lollid tahaks ka targemaks saada, seega super tore oleks kui tuleksid need teadjad ja kellega saaks jagada uurimustöid.

Mind reaalselt ei huvita targutajad, seega need sorteerin kohe minema kui mu küsimustele ei vastata, küll aga öeldakse, et mu küsimused on lollid või puudulikud. Ma ei taha enam mängida pimesikku…

Kohe kindlasti näägutavaid pidurdajaid vaja, vaid kirglikult hingega asja juures olevaid meenutajaid. See ei ole mingi võistlus kes rohkem teab, vaid ma loodangi südamest, et keegi teab rohkem kui mina. Ma soovin teada kõigest kõike ja seda edasigi õppida, Mul on suur eesmärk.

Ma ei saa sinna suurt midagi teha kui minu küsimused jätavad minust lolli mulje, sest seda ma olengi, et neid küsimusi küsima pean, aga ootan ka abikätt ehk vastuseid mitte näpuga näitamist ja alandust. Miks õiged teadmised nii raskelt tulevad?

Meeletud iidsed teadmised on meie ees olemas, lihtsalt saaks vaid ise ka oma silmaga näha. Ma mitte ainult ei vaataks, vaid mõtleksin kaasa ja teeksin kõik selleks, et taastada inimkonna väekad teadmised ja loomulikud võimed olla lihtsalt paremas kollektiivses ühenduses, et saaksime tsivilatsioonina jätkata.

Ma ei jõua enam viibida naabrivihas, armukadeduses või kontrollivas omandihimu mõjusfääris. Kas ma olen valikuliselt toiduks parasiitiidele, avatud buffeena või luban ma alati enda peale kogu pasaraha ajada? Kas ma sündisin firmaks ja valuutaks või on mul suurem eesmärk?

Usun, et ikkagi on suurem eesmärk. Ja minu püüdlus ongi kõik mida oskan hinnata. Kõik muu on tõkked millest üle hüpata kui ma valin selle jooksu. Kui jooks lõpetada, siis võin lihtsalt kõrvalt läbida.

Aga jah, märku ma olen endast andnud, kui keegi mõistab et ma tõesti olen huvitatud suurtematest teadmistest mis ei ole enam ammu mingi tabu või avalik saladus, siis kirjutage.

Mulle ühiskonnamängud ei sobinud ja ma tahaksin välja tulla. Näe, lehvitan… 🙋‍♂️💚 Seni googleldan ja wikitan edasi.

Jaga esimestena seas oma seinale: