Rubriigid
Kohvilogi

Hei Sina ma märkan Sind 🙋‍♂️Kus mu depressioon kadus? 🤷‍♂️

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma ei hakka paska teile ajama. Ma räägin eluliselt ja kogemusest. Kes päriselt kannatab, mõistab isegi kui raske depressioon on.

See on raske, sest seda ei saa ravida, sest keegi ei tunnista probleeme. Seda saab alla suruda, aga see ei ole lahendus.

Meedia on hakanud rääkima sellest väga palju, sest temaatika on aktuaalne ja mõjutab juba meie ühiskonda ja kuidas see toimib. Väga hea.

Depressioon ja enesetapud – Temaatikale antakse tähelepanu.

Selliselt saab tulema lahendused, sest me tunnistame, et see on reaalne murekoht ja nüüd saame üheskoos sellega tegeleda. Me ei võitle olematu vaenlasega, vaid nähtamatuga, kuniks me näeme kes on see kellega võitleme.

Me võitleme iseendaga, sest me ei suuda ühiskonnas lihtsalt nägusid enam teha ja meie päris olemus soovib vabaks saada kõigest sellest mida mängime teiste heaks.

Siin on veel mitmeid spekulatsioone millel on tõepõhi sees, seotud raha, töö ja suhetega, aga kõik saab korda, saab saab. Nüüd me näeme kellega võitlus käib ja kõige lihtsam lubada endal lihtsalt olla hetkes ja usaldada, et saad hakkama.

Enesetapud on tähelepanu kõrghetked kus tunneme, et ei saa hakkama, siis anname alla vales võtmes, aga kui me lubame endal vabaks saada teiste arvamustest, ootustest ja sõltumisest oma nimest, sõpradest, tiitlist ja rutiinsetest kohustutest, siis me anname alla õiges võtmes.

Kui Sa juba niigi oled ennast nii kaugele viinud, et oled nõus ennast välja lülitama, et põgeneda ja vabaks saada, siis samahästi võid olla see isekas inimene kes lihtsalt tuleb praegusest kõigest minema ja alustab uuesti. Teisisõnu kui üldse sellel hetkel midagi välja lülita / hävita , siis olgu selleks Sinu hirm ja tagasihoidmise kartus.

Sina ei pea elama teiste elu. Igaüks peab suuteline olema iseennast armastama. See on minu suurim väljakutse olnud ja ma olen seda mõistnud. Ma ei saagi oodata kelletki teiselt midagi. Ma pean seisma enda eest ja aitama ennast.

Sa võid tulla ära sealt kust tunned, et See ei kõneta Sind. Sa ei ole isekas, seda ütlevad teised kes ise on samuti probleemide laviinide all, nad lihtsalt ei tea seda veel, sest ei teadvusta. See ei ole kellegi teise koht öelda Sinu eest, sest nemad ei tunne Sinu tundeid või tea põhjuste tagamaid.

Palju õnne kui tegid selle valiku. Sa just tapsid enda karakteri ja astusid sellest tervena välja. Sa sündisid uuesti, aga ei pidanud selleks endalt elu võtma. Sulle anti uus hingamine ja uued võimalused. Sa saad nüüd taas teha valikuid.

Sina lähed hommikul välja, kohvitass näpu vahel päikesetõusu vaatama ja kui see on see mis teeb Sind õnnelikuks, siis Sa elad õigesti. Ära lõpeta enda elu, vaid alusta uut uuesti oma praeguses. Milleks tappa, kui saab elada.

On aeg jätta kõik ja sündida uuesti, sealjuures ennast hävitamata. Lihtsalt tule minema, alusta nullist ja Sa hakkad taaskord võitlema enda eest.

Mina olen üks nendest inimestest kes ei ütle, et depressioon on väljamõeldis ja mustaksin kedagi. Ma tean kogemusest kui päris see on ja mille tõttu see tekib.

Inimene peab tahtma ennast ise aidata, aga vahel on vaja välja karjuda kõik. Protsess kui ette võtta, tuleb lõpuni teha, muidu klammerdud valesse tundmusesse.

Ma olen üks neid väheseid kes lubab Teil vinguda ja hädaldada välja need põhjused, aga sealjuures koheselt tegeleda lahendustega, et me ei kinnituks süüdistamise faasi.

See töötab käsi-käes. Mis meid häirib? Mis meie sees on? Ja seejärel vabastada need. Muidu me vabastame valed asjad ja hoiame ikkagi enda sisse ja depressioon süveneb.

Selleks et millestki lahti lasta, peaksime tunnistama mis on see millest lahti lasta. Mina aitan inimesel tunnistada oma päris tundeid ja seejärel muundada teatud tunded ja lõpuks vabastada see kõik. Depressioon ravitud.

Aga nii nagu nohu, tuleb aja jooksul uus depressioon peale ja siis jällegi tuleb sellega tegeleda, iga kord kiiremini ja tõhusamalt kuniks Teist saavad puhtad olendid kes ei hoiagi enda sisse enam ei saladusi või peidetud tundeid.

Yin ja Yang, pöörlevad emotsioonid. Isiksusehäired või erinevate maskide vabanemine. Päris olemus? Rollid?

Sina ise. Küll leiame vastused. Mina usun.

Ja ära keskendu sellele, et see on halb siin kõik, vaid keskendu, et see on just tore, et me tegeleme asjaga.

Meie nõrkus on meie tugevus. Meie tugevus on osata olla haavatav, aga osata enda eest ka seista.

Kõik Sinu valikud on eeskujuks Sinule endale ja läbi selle saab Sinust tugev inimene kes on eeskujuks teistele.

Kõik on väga hästi.

Ja vahel on hea, kui on teisiti, kõik tunded on tasakaalus ja me kuulame oma tundeid. Mina pikalt sellel temaatikal rohkem ei viibi, sest olen seal olnud piisavalt.

Tuleb väsida väsimisest ja minna ja olla, teha ja tunda. PS! Mina ei ole ravimitega enda depressiooni alla surunud, olen läinud niiöelda raskemat teed mööda.

Mina soovin välja ravida enese jõul ja mõistmisel, lubamisel ja tänutundel kõik selle mis mind sisemas on hävitanud. Ma olen seda teinud ja olen valmis ka uuteks katsumusteks.

Mina ütlen alati endale, et olen terve ja saan alati hakkama ilma igasuguse välise mõjutuseta. Mina tahan ennast aidata.

Kui näpud on antud tundmiseks, siis mine ja puuduta maailma. 💚 Soovin, et see lugemine päästab paljude teiste elu, sest olen teadlik kui sügavale vaakumisse võib inimhing kaduda, aga tean, et saame vaakumist puhkust.

Teile ongi nüüd määratud puhkus. Te ei peagi ega tohikski jätkata lollustega mis teid närvilsemaks või kurvemaks teeb. Kuldne reegel on võtta üks külm dušš ja viis minutit peegli ees naeratust hoida.

Sa ei pea enam iialgi vaatama ega tundma läbi müüride. Näe taas värve ja tee midagi inspireerivat!

Hea muusika. Lootus ja eneseusk. Väljendus. Leidke need, see on tänase päeva ülesanne kui soovite minuga mängida.

Jaga esimestena seas oma seinale: