Rubriigid
Kohvijutud

Baali kummardamine ja vere kogumine?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mõtlemine muutub ruumilisemaks kui aja jooksul kuuled, näed ja koged mis maailmas toimub. Palju on valet ja manipuleerimist, selleks, et tõde välja ei tuleks. Kui ma ütleksin mis see tõde on, siis tuleks kohe auto järele ja ongi kõik, aga no vahest oskab keegi ise aimata.

Vihjeks ütleks, et miks eliitperekonnad riike nagu firmasid kasutavad, mida illuminaatlikud riigipead neile pakuvad võimu ja raha vastu, kuigi pöidlad pihku, et nende endi vahel sellepärast äriline konflikt ei tuleks. Aga ega nemadki usuvad, et neile kingitakse igavene elu selle eest mida nad teinud on.

Oma käsi määrinud kas otseselt või kaudselt läbi erinevate organisatsioonide. Muidu on tsiviil see kes kannatab, läbi sõdade. Kuigi see pole ka nii hirmus kui see, et mille ümber kogu see süsteem tiirleb. #Adrenochrome

Raha on küll veri selle süsteemi veenides, aga on midagi muud mida tahavad eliitperekonnad, et neile kokku kogutakse, et nad saaksid seda edasi anda neile kes on igavesed, aga ka näljased. Pole ime ka, et kõik käest ära on läinud. Kaos! Kõik on nii näljased, et vaja pidada sõdasid ja läbi selle vähendada peamiselt mehi, kui ka võtta neilt lapsed. Inimestel on tekkimas ruumiline mõtlemine ja ega igaühel kalamälu ei ole siis ka… Päris hull värk tõesti.

Hierarhiline süsteem ja koguaeg kaob mõni laps jälle ära kusagil üle maailma, nii nagu see käib. Jumala salgamine on see, vot mis see on! Kohtupäev tuleb ja neile pole see küll tore.

Jaga esimestena seas oma seinale: