Rubriigid
Kohvilogi

A on see võtmetäht

Jaga esimestena seas oma seinale:

K – b – l oma viimases hirmus vahele jääda (sest kõik tuleb ju lõpuks ilmsiks) ehitasid võrgustiku, mastitasid kõik valmis viimaseks puhuks, puhuks kui kõik tõesti välja peaks tulema ja nad vastutusele tahetakse võtta… on exit plan väga lihtne. Seda ei pea isegi välja kirjutama. Mida nad huvitav küll rohkem kardavad, või õigemini mis neile ei meeldiks. Kas see, et nad vahele jääksid lõpuks või see, et nad kaotavad kontrolli…. rüüpa kohvi ja mõtle selle peale.

 

Aga mõelgem ka ise sellele, et kui kohe täna lõppeks ära ebavõrdsus ja kontrollimine, igast tootest…. khmm vabandust, inimesest*, saaks päris inimene… kohe ise enda värskete spontaansete mõtete ja tegudega. Kuidas see küll välja võiks näha? Kas hakkame hirmutama ette ära või jõuame ka kunagi päriselt praktikani? Kaua kuramus aega läheb, et oma enda koduhoovis jalgele tõusta ja öelda, et mul on inimesena õigus elada rahus ja iseennast ära majandada selliselt, et keegi ei tule minu kuramuse hoovi kui ma seda ise ei luba. Kõik muu tulemine on juba provokatsiooniline ja võimujanuline mäng. Mis tunne oleks elada hirmuvabalt ja olla loomises? Kuramus küll eliit peaks mõistma, et see on nende enda huvides ka. Selline ära kopitanud ja loppund energia, nii dinosauruslikult kalk ja väävline. Tabletiline, naftakoormav ja inimese hinge välja kakkuv verejanu. Tahaks teistpidi ju.

Ilma hirmude ja allasurumiseta väljendus võiks olla olemas, ometigi sealjuures säiliks sõbralikkus ning hoolivus teise osas, vägivalda ei talu keegi ja selleks pole tarvis süsteemil meid turvata vabaduse eest. Vabadus peaks kaitsma iseennast oma enda väljendusega, skaalaks universaalne õiglustunne. Ela nii, et teistel oleks ka hea. Tee selgeks kõik negatiivsed emotsioonid ja käitumised, ka mõtlemine… ja siis vabane sellest, see oleks ainuke asi mida võiks koolis õpetada peamise ja kõige tähtsama printsiibina. Ehk siis kuidas olla lihtsalt inimene, see pole raske.

 

Elekter on uudne moderne mugavuslahendus, enne seda kasutati eeterväge. Nüüd on kõik EL poolt ohtlikuks osutatud ja keegi ei teagi enam kuidas elektrit tasuta kasutada saaks. Naeruväärne on see inimeste nuumamine ja elektrihindade kõrgeks valetamine samuti. See pole enam saladus, et kõik asjalikud teadlased kes ära tõestasid tasuta elektriväe loomise, ennast kõik ära kassides maha tapsid. Järjest…

 

Ma lihtsalt mõtlen, et kui jumal teiselpool universumi veel elab, siis võiks see näpp ikkagi ära puutuda oma allalangenud inglite poolt sigitatud inimese suunas ka juhtuma, et see punt hulle lõpetaks juba oma haiglased mängud ning inimkonnal oleks vähemalt võimaluski saada ühtseks tsivilatsiooniks, või vähemalt tunda sellest kasvõi maiku, enne kui maitsed kõik kaovad täiesti sünteetilises reaalsuses. 5D on see õige sagedus, mitte sünteetiline G versioon.

 

Ma soovin lihtsalt, et jumal võtaks eliidilt pudingu käest ning jaotaks selle maailmas võrdselt ära, nii nagu vendlus seda ette näeks.

 

Saagu valgus kumama kõige pimedamates nurkades, lihtsalt, et varju ei jääks keegi ega miski. Minu viis soovida ennast väljutada mustast universumist ja palvetades kogu hingest ja südamekeskusest valgusevihtusid enda õuele kutsudes, et sündida valges universumis, sest mina enam ei jõua.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0_deBpSc89Y

Jaga esimestena seas oma seinale: