Pidevalt Täiendamisel! Plaanis on Wikisahtel: Lugeja interaktiivne võimalus soetada munakoori otse maalt. Ja muidugi palju muud. Kui rohkem ökokindlam saab üks munakoor olla? 😀

Patulunastuskirju hakan samuti müüma. Ma ei tee nalja. Ma saan rikkaks. Ei päriselt ka, ma hakkan neid munakoori hiljem epoes müüma, sest see on naljakas, ent kasulik ja tore viis anda valikulise vabaduse toetada minu tegemisi. Jälle üks idioot kes tahab maailma muuta.

Esialgu loon platvormi kuvalehe valmis, seejärel tahan lisada juurde videoblogi ja koguda materjale. Seejärel teha kuvalehest wikisahtel, et saaks klikkida ja tegutseda otsemaid. Seetõttu tuleb tehniliselt juurde e-pood kus saab soetada erinevaid naturaalseid pulbreid ja kahjuritõrjeid. Koostisosadeks on 100% looduslikud tooted. Kui ostate kuivatatud sibulakoori, siis teate, et ma ei pea koostisosasid ette lugema hakkamagi. See on muidugi neile kes miskipärast ei viitsi ise mässata, aga tahavad valmisasja soetada. Mulle sobib, sest ma hakkan nagunii kokku korjama erinevaid taimseid vahendeid igapäevasel loomulikul tegevusel taimedega. Natuke ajab ennast ka muigama, aga ma tunnen, et see on midagi minule sobivalt kerget.

Tulemas on playlistid, nipid ja õpetused, videoblogi, tooted maalt farmerite käest. Pean läbirääkimisi praegu erinevate lihtsate inimestega. Kui palju toredat kraami leidub.

Viimati uuendatud: 10. August 2022.

Mu taimede lemmikpala:

Ma jagan enda taimepäevikut, õpin ja arendan jooksvalt oma arusaamasid puhtalt katsetamise baasil. Ma armastan veesüsteeme, elavat tuld ja kõike müstilist ja arusaamatut mida sõnadega raske kirjeldada, aga lihtne tunda.

Minu tundmused taimedega on paranormaalselt maised ja kogu minu isiklik õppetöö ja eksperimenteerimine taimede kallal on kahtlemata eesmärgi või missiooniga aretada välja naturaalsed supertaimed. 

Kui põnev. Mida me siis teame? Taimed vajavad valgust, soojust, vett… nad vajavad Armastust. Eetermaailm on taimede kasvule oluline, aga sellest ei oskagi kõneleda esimese raksuga. Mõnel inimesel kasvab taim hästi, teisel närbub ja alati ei ole asi ka selles, et keegi jätab midagi kastmata või kastab üle. Vahel taim närbub kurbusest, olenemata valgusest ja toitainetest. Ta jääb haigeks. Armastust on tarvis läbi kõnelemise.

Miks ma tegelen taimedega? Vaimse tervise toonuse treenimiseks. See on tervendav, teraapiline. Rääkides võimsatest taimedest, tuleb esimese mõttena keskendumine juurte tervisele. Sellest algab kogu taime sirgumine. Kui juured on õnnelikud ja saavad pugida parimat, siis ka taimed on tugevad.

Hiljem tuleb videoblogis juttu nippidest. Noh, et kleepsuteibiga saab lehti puhastada parasiitidest ja Aspiriin on kasulik ka taimedele. Katsetame läbi ja vaatame, analüüsime ja koostame uusi mõtteid.

Parimate hulka kuuluvad naturaalsed väetised:

Juurtele sobib hästi võetiseks üks eestlasele kombeline sibulaleotis. See stimuleerib taimekasvu läbi erinevate toitainete. Ma nimetangi seda ise taime vitamiinideks. See on taimede kasvuks mõeldud väevedelik.

Sibulakoortel on hulk taimseid toitaineid: lämmastik, fosfor, kaalium, kaltsium, raud, magneesium ja vask. Leota kolm peotäit sibulakoori ühes liitris vees ja jäta lahus 24 tunniks seisma. 24 tunni pärast näete, et lahus muutub sibularoosaks. Kurna seda sõela abil hästi, et saada maksimaalne ekstrakt. Sinu väetis on valmis, pihusta seda juurtele ja korda 15 päevase intervalli järel. Väikeste taimede puhul kasutage 50 ml annust, suuremate taimede puhul aga 100 ml annust. 

Banaanikoored:

Tõsi on ka see, et uhke vitamiini allikas on ikkagi banaanikoored. Sealsed toitained on maagilised. Üks on kaltsium ja teine on kaalium. Minu eksperimenteerimised kestavad terve elu ja perfektset raportit veel ei ole. 

Tükeldage banaanikoored ära, kuivatage päikese käes ära ja tehke sellest pulber. Teelusikatäis pulbrit ja niimoodi umbes 15 päeva annab taimele meeletult hea kasvu ja tugevuse. Võite täpselt sama teha munakoortega, purustate ära, kuivatate päikese käes, teete pulbri ja kasutate samamoodi. Alternatiiv: Mõlemal puhul koored vette ligunema 24 tundi, tõmmis kurnata ja spreitage mulda. Banaanikoortest on saanud hea sõber taimekasvatajatele ja kes keedab mune, ei viska keeduvett ära, vaid saab seda kasutada.

Proovin tulevikus unikaalset ja maalähedast nodi e-poodi ülesse seada, tootevalik on spontaanne ja iga toode on võimalikult lihtne, aga energeetiline. Samuti kasulikud tooted taimedele ja söödavad tooted, erinevad tõmmised, kompvekid ja nipet-näpet miskit veel. Mida lihtsam, seda parem. Mu e-poe missioon on olla võimalikult lihtlabane.

Parimate hulka kuuluvad naturaalsed kaitsed:

Kui läheb sõda üle ja tuleb rahuaeg, saagu kõigil näpud mulda, see on vajalik oskus. Koosõppimise rõõm läbi praktika ja kõige parem selle kõige juures on see, et ma teen seda tasuta, kingitusena iseendale ja teistele. See on väga tore kui maailm muutuks üheskätt inimesega kes on iseseisev ja pakatab tervisest, rõõmust ja õnnest. Iga inimene saab omale lubada teadmisi ja tarkusi, kellegi teise kogemusest, sest see ei maksa mitte midagi.

Ma arendan jooksvalt antud lehte ja hakkan haldama vägevat päevikut oma taimetegemistest. Kriitika võib alati endale hoida, sest taimed seda ei armasta, aga kange tahtmise korral võib seda edasi anda armsa õpetusena.

Kavatsen ette võtta mõnusad õppematerjalid. Plaanin ehitada hüdrosüsteeme ja loomulikult jagan saavutusi. Minu jaoks on iga väike edusamm suur saavutus. Teen oma lehele miski hääletamise võimaluse ka. Õpime üheskoos läbi minu kogemuste, läbi minu isikliku päeviku pidamise, et kuidas taimedele enim meeldib. 

Me saame nüüd lugejaskonna arvule lisa. Mis mul praegu statistika näitab, mõned tuhanded lugejad iga kuu keda huvitavad kas minu väljendus millegi osas või siis on siin paranormaalsed uudistajad, aga usun, et inimesed keda huvitavad läbi minu praktika õpitud teadmised ja eksperimentaalsed taimetegevuste ülevaated, leiavad siit samuti midagi kasulikku. Taimede armastajad. See valdkond on teraapiline, sellel on minevik, on olevik ja on tulevik.

Taimed armastavad muusikat:

Minu lugejatele avaneb toetada minu tegemisi läbi e-kaupluse:

Tootekataloog “SUVISED LEMMIKUD NÕIAKÖÖGIS” on koostamisel …

Ja veel on tulemas ...

Varuge palun kannatust. Kui E-pood on ülesse seatud ja laosüsteemid, läbirääkimised ja muud tähtsad sammud tehtud, annan teada.

Ma väga loodan, et Sa oskad end väheke paremini nüüd tunda.