Ehitan pühamuid kuhu tulla hinge puhkama ja väestama. Hind 3,000,000 EUR. See on rohkem kui pelgalt kapsapõld. Eesti vajab rohkem väekohti, lähme segaseks.

 

Teen kõik energeetilise töö ja välise visuaalse teostuse. Tehislikult loodud veesüsteemid. Skulptuurid. Taimestik ja fauna. Loodusega kooskõlastamine.

 

Välised ilmastikukindlad kõlarid ja 24/7 loodusehelid ja muusika, sensorid liikumise peale, trigger süsteemid, taastuvenergia baasil loodud tehislikud veeliikumised ja elektriimpulsid. Akupank, pool-automaatne. Voolava vee lahendused, istikud, installeerimised, töötasude kompensatsioonid ja nii edasi – 2,000,000 EUR Eelarve, töötasu 1,000,000 EUR. – Kogu töö on väga individuaalne ja tööde osas tehakse vastav leping.

Väekohtade leidmine võtab päeva-kaks, seejärel on töö progessiivne ja võib võtta aastakümneid.

Iga puu tuleb pookida väekaks, tuleb kutsuda elanikud, tuleb asetada puud lähestikku, et nad saaksid suhelda, tuleb mõelda kuu asetusele, astronoomiliselt ja sisetunnet kuulates. Kõik elav suhtleb meiega, aga väekohti on vajalik juurde luua.

Kutsu faunalised elama väekohta mida maagid suudavad luua.

Juurde jäetakse koha väestamiseks mõeldud loitsud ja reeglid. Tagajärgede eest ei vastuta. Kui kõnetab ja võimaldab, siis nüüd tead inimest kes on selleks tööks võimeline.

Kirjuta info@alanimaailm.ee – Lollidele küsimustele ei vasta ja võimalik, et ei tule kohalegi. Hind ei ole kivist. Vastan tunde järgi. Võibolla teen täiesti tasuta.

 

Vaata pilte, et saada sõnum.