agiv

Loon pühamuid kuhu saab tulla hinge puhkama ja seda väestama eeterolendite jõudude abiga.

Ilma rahata ei tehta siin ilma peal midagi, seega ei too tasuta kohale keegi ei ühtki puud, põõsast ega kive. Eelarve mida me hakkame kasutama on ümmarguselt 3,000,000 EUR.

Noh, nüüd siis tean. Raha on energia. Loll maailm, aga mis teha. Samas on seda liiga palju ühes kohas kinni. Kui ma pääsen läbi loometöö ligi sellisele mahule energiale, saan ma seda jagada nendega kellel on seda puuduses, väikese heatahtliku tingimusega ka midagi sellest õppida.

Oleksin ma koolis teadnud vastata, et tahan saada väekohtade loojaks … siis oleks mind varakult kinnistesse ruumidesse ilmselt veetud. Nalja saab, aga tõsiselt ka.

Ma kaasan väekoha ehitamiseks kõik inimesed kellel on veel säilinud see kõige säravam osa meie eksistentsist. Meeletu tahe istutada puid ja sõnada iga aspekt ilusate loitsudega üle.

See on rohkem kui pelgalt kapsapõld. Eesti vajab rohkem väekohti, lähme ikka täiesti segaseks ja selliseid teisi segasemaid inimesi naljalt ei leia. Eetermaailma poolt armastatud virmalised.

Teen kõik energeetilise töö ja välise visuaalse teostuse ehk haljastuse, kaasan selleks lastekodudest ja tänavatelt inimesed, enda valikul, tunde järgi ning loon mitte ainult heaks kodanikuks saamise eeskuju, vaid toon lootuse ühiskonna madalamatesse kihtidesse tagasi. Las iga nurgatagune kuuleb võimalusest saada valgustust, omakasupüüdlikud inimesed saavad samuti võimaluse.

Me hakkame ise disainima loodust. Me kuulame looduse juhendusi, vaatame päikesele otsa ja teame koheselt mida tegema peab. Mina näitan ette, teised teevad. Olen selliselt kõige enesekindlam ja tahtejõulisem. Teinekord tulen rohin ise naati, aga eesmärk on see, et ühtegi naati enam naljalt ei leiaks. Tehislikult loodud veesüsteemid mis vulisevad ja meelitavad faunalisi kohale. Skulptuurid millese tulevad hinged elama. Taimestik ja fauna saavad kihama värvidest, süngest kontrastist varjudes ja valgest kohalolust päikese käes.

Loodusega kooskõlastamine – haldjate kutsumine. See kõik võtab aega, et saada täispotensiaalseks väekohaks. Koht peab saama usalduseks rahu kuni sada aastat rikkumatult.

Ilmastikukindlad loodusehelid ja muusika mängib väekohas 24/7, sensorid töötavad liikumise peale, taastuvenergia baasil loodud tehislikud veeliikumised ja elektriimpulsid päikesepaneelidelt mis hoiavad igat käiku elus. Akupank, pool-automaatne. 

Voolava vee lahendused, istikud, installeerimised, töötasude kompensatsioonid ja nii edasi – Täpsustuseks: 2,000,000 EUR Eelarve, töötasu 1,000,000 EUR. – Ma lihtsalt alla selle ei vaevu keskendumagi, ei kannata välja seda süsteemi ja sellest tingitud rahavaegusi. Jagan selle raha enda nägemuse järgi neile kes saaksid selle energiapanuse eest rohkematki juurde tuua.

Naudime üheskoos tervet protsessi. Lase päikest näole ja usalda end vabaks. Kogu töö on väga individuaalne. Kel raha pole, see tööd ei telli – kel on, see ise tunneb. Saate tõesti midagi vägevat startida, eks kõik kuuleksid sellest.

Iga puu tuleb pookida väekaks, tuleb kutsuda elanikud, tuleb asetada puud lähestikku, et nad saaksid suhelda, tuleb mõelda kuu asetusele, astronoomiliselt ja sisetunnet kuulates. Kõik elav suhtleb meiega, aga väekohti on vajalik juurde luua. Kutsu faunalised elama väekohta mida maagid suudavad luua. Hoia oma pühamut ja kaitse seda väliste rünnakute eest kuniks see saavutab oma täisvõimsuse ja sealsed elanikud hakkavad kaitsema nii endi kui Sinu perekonna, suguvõsa ja looduse huve.

Juurde jäetakse koha väestamiseks mõeldud loitsud ja reeglid. Oled võimaldanud väekoha järgmistele põlvkondadele ja muudad seejuures maailma energeetikat kohas kus arvati seda olevat pea võimatu teostada. Sina oledki Glitch maatriksis. Paneme miskit väga suurt käima, kasvõi täna võib elu muutuda kõigile paremaks.

Millal alustame?