Sponsoreeri artiklit

Sponsoreerides minu artikleid, saate igaveseks oma reklaami vastavasse artiklisse. Reklaam annab Teile pikema aja jooksul parema positsiooni otsingumootorites.

Olen aktiivne kirjutaja. Kirjutan rohkem kui tarvis, täpselt nii suur on minu kirg väljendada ennast. Kui näete potensiaali koostööd teha ja investeerida varakult minu tegemistesse, siis sponsoreerige minu artikleid. See energiavahetus töötab meile kõigile panustavalt.

Teie banner artiklis igaveseks ühekordse summa eest, toetades 75€ panusega (Hind tõuseb aja jooksul), valige artikkel kuhu soovite reklaami.

Ainus tingimus on see, et tuleb leida vaba artikkel. Need artiklid saavad aja jooksul otsingumootorites parema positsiooni. Olenevalt artikli populaarsusest võidakse seda jagada sotsiaalmeedias, vahel ringleb mõni artikkel populaarsemalt kui teine, aga seda ette ei ennusta milline neist artiklitest. Teie reklaam kuvab antud artiklis mida sponsoreerisite.

Artikli vahele teie bänner aegade lõpuni. Teie SEO Rank tõuseb koos artikliga.

Bannereid saab lisada iga minu artikli sisse. Kui kohta ei ole, siis leiame või loome sobiva artikli vastavale temaatikale. Minu kirjutusala on piiramatu.

Reklaam on tähtajatult kuniks kodulehekülg püsti.

Ka peale seda kui mind enam ei ole, jäävad loodetavasti minu sõnumid kestma ja ringlema. Artikleid jagatakse edasi, aja jooksul positsioneerivad need google otsingumootorites kõrgemale.

Sponsoreerige artiklit 75€ eest ja See artikkel kuulub Teile kui koostööpartnerile kes märgitakse ära. Selle panuse eest rõõmu küll kui palju. Ma teen kõik endast, et ma oleksin pidevas arengus ise ja see toob kasvavat head ja populaarsust ka minu toetajatele.

Teen Teile ise vajadusel hinna sisse bänneri

Ma mainin ja tänan Teid personaalselt oma sotsiaalmeedias.

Ma lisan teie reklaami valitud artiklisse.

Ma optimeerin artikli märksõnad vastavalt Teie tegevusele.’

Jagan artiklit kolmel fb lehel ja enda sotsiaalmeedia seinal

Pakkumine on hea, sest minu postitused positsioneerivad aja jooksul google otsingumootoris kõrgemale kohale. Sellist väljaminekut saab klient ilmselt endale lubada ainuüksi kõrgema SEO ranki tõttu. See on ühekordne tasu.

Aja jooksul olenevalt liiklusest ja trendidest võivad hinnad muutuda. Need kes varakult tellivad reklaami ära, saavad selle praeguse hinna eest kätte. Mida varem seda tellida, seda parem peaks see idee järgi google otsingumootorile olema. Olen avatud igasugustele pakkumistele veel.

Sponsori võimalused reklaami muuta?

Hiljem saab reklaami muuta vastavalt kehtivale reklaamihinnale (50€) ainult sponsor kellele reklaamipind kuulub. Või seda tasuta eemaldada igal ajal, misjuhul reklaamipind vabastakse teistele.

Bännerit näidatakse kliendi poolt valitud artiklis teksti sees. Outlink ja märksõna annab suuremas pildis parema positsiooni googles ja olete seetõttu ka paremini leitavamad.

Artiklite sponsorid nähtavale

Kui näed potensiaali minu tegemistes, siis soovitan usku minusse varakult näidata ja tulla VIP kliendiks, sest nemad aitavad mul jõuda suurtemate eesmärkideni. Pean väga lugu oma koostööpartneritest.

VIP kliendid saavad osta eelisjärekorras terve artikli reklaamivõimalused endale.

Reklaamioksjon: Kui on rohkem soovijaid kui üks, siis ei kehti “kes ees, see mees” strateegia, vaid lahenduseks on reklaamioksjon. Selleks on vastav sotsiaalmeedia chatiaken kus oksjon läbi viiakse kõigi silme ees.

Banneri all on captionina on Teie ettevõtte märksõna.

VIP Kliendiks saab registreerida ühekordse 250€ eest. Sellel on veel teisigi huvesid. Me leiame võimalusi suurtemateks koostöödeks. See võimalus luuakse koheselt kui olete sponsoreerinud vähemalt ühte minu artiklit. Selleks kirjuta info@alanimaailm.ee või facebooki.

Facebooki profiili link: https://www.facebook.com/alandurier

Hingemaailm kommuun: https://www.facebook.com/Hingemaailm/

Muudatusteaeg kommuun: https://www.facebook.com/muudatusteaeg/

Alanimaailm.ee kommuun: https://www.facebook.com/alanimaailm/

VIP Kliendid: