Räägime reklaamivõimalustest. Ühekordne 25€ suurune toetus ja valige artikkel mille alla saate igaveseks oma reklaamibänneri ja see on Teie ettevõttele kasulik ja otsingumootorites.

Kes ees see mees! Või naine, nii maine kui vaimne.

Olen aktiivne kirjutaja. Kirjutan rohkem kui tarvis, täpselt nii suur on minu kirg ennast väljendada. Kui näete minus potensiaali koostööd teha ja investeerida varakult minu tegemistesse, siis palun kirjutage mulle. See panustab minu tegemistesse ja Teile on selle eest väga ilus kingitus.

Teie banner minu artiklis igaveseks ühekordse summa eest, toetades 25€ panusega, valige kuhu soovite oma bannerit. Artikli valite Teie kui see on veel vaba. Need artiklid on aja jooksul googles saamas parema positsiooni ja võivad hüpata googles ette otsingutulemusena. 50€ eest sponsoreerite tervet artiklit ainuüksi ja see mainitakse ära artikli kuvatutvustuses.

Artikli vahele teie bänner aegade lõpuni. Teie SEO Rank tõuseb koos artikliga.

Bannereid saab lisada iga minu artikli sisse. Kui kohta ei ole, siis leiame. Banner jääb kuniks kodulehekülg kestab.

Ka peale seda kui mind enam ei ole, loodetavasti minu sõnumid jäävad kestma pikka aega ja on vastuvõetavad paljudele neile sobival perioodil elus. Artikleid jagatakse edasi, aja jooksul positsioneerivad google otsingumootoritesse.

Kes soovib 25 eurose toetuse teha ja tahab kingituseks reklaamikohta, siis enne kirjutage mulle ja vaatame koos asja üle. Või 50€ eest tervet artiklit sponsoreerida ainuüksi. Selle raha eest rõõmu küll kui palju.

Pakkumine on hea, sest minu postitused positsioneerivad aja jooksul google otsingumootoris paremale kohale. Sellist väljaminekut saab klient ilmselt endale lubada ainuüksi kõrgema SEO ranki tõttu.

Aja jooksul olenevalt liiklusest ja trendidest võivad hinnad muutuda. Need kes varakult tellivad reklaami ära, saavad selle praeguse hinna eest kätte.

Hiljem saab reklaami muuta vastavalt kehtivale reklaamihinnale ainult klient kellele reklaamipind kuulub. Või seda tasuta eemaldada igal ajal. Sellisel juhul reklaamipind vabastakse.

Otsi vaba reklaamipinda või anna ise oma erisoovist teada millisele artiklile soovid kohta.

Bännerit näidatakse kliendi poolt valitud artiklis teksti sees. Outlink ja märksõna annab suuremas pildis parema positsiooni googles ja olete seetõttu ka paremini leitavamad.

VIP Kliendi privileegid

Kui näed potensiaali minu tegemistes, siis soovitan usku minusse varakult näidata ja tulla VIP kliendiks, sest nemad aitavad mul jõuda suurtemate eesmärkideni.

Vip klientidele teavitatakse uuest artiklist ja nemad saavad eelisjärjekorras reklaami osta või sponsoreerida tervet artiklit ja siis artikli kuvatõmmisele lisatakse teavitus “Seda artiklit sponsoreerib….”ettevõte””.

VIP kliendid saavad osta eelisjärekorras terve artikli reklaamivõimalused endale.

Reklaamioksjon: Kui on rohkem soovijaid kui üks, siis ei kehti “kes ees, see mees” strateegia, vaid lahenduseks on reklaamioksjon. Selleks on vastav sotsiaalmeedia chatiaken kus oksjon läbi viiakse kõigi silme ees.

Banneri all on captionina on Teie ettevõtte märksõna.

VIP Kliendiks saab registreerida ühekordse 50€ eest. See hakkab kehtima koheselt kui olete sponsoreerinud vähemalt ühte minu artiklit. Selleks kirjuta info@alanimaailm.ee või facebooki.

Facebooki profiili link: https://www.facebook.com/alandurier

VIP Kliendid: