Alan Durier

Hei! Alan Durier siinpool. Iga eduloo taga on raske aga inspireeriv lugu, küll aga tunnen, et mina olen väga alguses enda teekonnal.

Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski, aga inimesed näevad ja tunnevad mind ära.

Ma võin näha üsna selgelt, vahel siis kui keskendun, nii võid ka sina, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija. Ma ei usu horoskoope, aga ma oskan vaadata teatud inimeste mustreid ja läbi selle näha ette mis hakkab saama olenevalt inimese valikutest. Ma oskan kirjutada ainult sisetundest ja ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga ma õpin igast religioonist midagi enda jaoks.

Ma ütlen kohe, et mulle on antud sünninimi, aga see ei ole mina. Mind aheldab numbrites mõõdetav vanus, aga see ei ole minu vanus. Kõik väline mis minust kuvatakse, ei ole mina. Mina tean kes ma olen, kas Sina tead kes SINA oled?

Ma oskan Sind aidata ainult siis kui sa lubad ennast aidata ja tahad ennast aidata. Olen olemas. See kõik on praegune, aga räägime varasemast.

Ma vist olen alati kaamerasse itsitanud “tähtsatel” üritustel. Mina neist aru ei ole siiani saanud 🙂

Korra hakkasin oma elu üle mõtlema aastal 2007, aga kuidagi lükkasin seda edasi. Olen kirjutanud oma mõtteid aastast 2011 ja aasta peale seda sündis minu esimene raamatuteos “Aeg on käes!” mis sisaldas autori mõtteid paranormaalsest maailmast koos autori isiklike kogemustega.

Samal aastal sai avatud alternatiivne uudisteportaal hingemaailm.ee millele järgnesid kohe teised saidid juurde, tõeline spirituaalne ärkamine algas see aasta. Hingemaailm.ee eest ei olnud võimalik enam hoolt kanda aastal 2017 sulgesime uksed.

Proovisin edasi…

Püüdsin paralleelselt avada portaali planeetmaa.ee, mille eesmärk oli analoogne, aga soov oli luua ajakiri,kuid aastaga sai selgeks, et jällegi lihtsalt üksi ei jõua ajaliselt ja rahadega on puudus. Planeetmaa.ee sai kingitud ära teise kätte.

Mul on veel mitmeid pooleli jäänud üritusi, sest rahaliselt ei ole olnud võimalik üleval pidada, küll aga sai loodud MTÜ Seljad Kokku ja väikest aega oli püsti portaal seljadkokku.ee mis proovis viia kokku abivajajad otse inimestega kes neid toetaksid.

Mõned heategevuslikud projektid olid üleval ja sellest oli suur kasu, aga portaal praeguseks on suletud kulude tõttu. Aga iga eduloo taga on sada ebaõnnestunud projekti, seega ka mina oma jonni ei jäta ja püüan edasi nii kuidas suudan. Ühel päeval ma saan vajaliku finantsi, et hoida elus kõike mida soovin luua.

Nüüd jõuame selleni, et sotsiaalmeedias hakkasin kirjutama oma mõtteid aktiivsemalt ja suuremas mahus alates 2018 aastast. Aastaga kasvas minu facebooki profiilist välja selline avalik eneseavastamine mida sai igaüks jälgida. Aasta hiljem olin täheldanud, et olen avaldanud artikleid erinevates meediaväljaannetes ja just 2019 aastal märkasin, et minu kirjutatud artiklid on enimjagatud ja populaarsed teatud saitidel. Otsustasin avada kodulehe ja luua facebooki omale ka eraldiseisev kommuunilehekülg.

Alan Durieri sõnum?

Oeh see on pidevas muutumises. Mulle meeldib vaadata tarkpeade pilke kui nad küsivad mult konkreetseid küsimusi ja ma ei anna neid välja ja nad koheselt arvavad, et olen pea peale kukkunud ja just seda naerangi, et nad ei ole võimelised ära tundma teise inimese tugevat intelligentsust. Nad lihtsalt küsivad seda madalas võtmes, nende eesmärk on Sind ära õpetada ja allutada enda tõekspidamiste sisse.

On juba aeg lõpetada fassaadide vahendusel suhtlemine, oleme liiga sügaval rolli sees ja peidame enda tõelist ennast, see tõesti on nii, käsi südamel, ma ei valeta.

Mina usun, et meil kõigil on meeletult palju erinevaid vaatenurkasid ja igaühe pilt on oluline, et kokku viia suurem pilt. Tuleb kuulata.

Miks? Teie endi pärast, sest tuleb ikkagi välja, et igasugune negatiivne ja kurjuslik mõtlemine mõjub meie tervisele halvasti, aga ma soovin, et me oleksime terved ja suudaksime välja astuda “deemonite” küüsist.

Olen ise ka saanud tunda kuidas deemonlikud eetermaailma olendid läbi maiste avataride ründavad ja haaravad mind enda kontrolli alla, pannes mind uskuma, et olen neile võlgu ja kohustatud erinevateks asjadeks.

Kõige hullem on see, et mida teadlikum ja valgem inimene, seda rohkem seda tõrva tahab meepotti tilkuda. See on nii nagu minul juhtus.

Alustame enda sisemaailmast, lülitume end vaimselt sisse, et meist saaksid terved mitusada aastat elavad universaalsed olendid, tõestame vastupidist neile kes inimkonna eest ennast varjavad ja võtavad meid kui vaimset ja füüsilist toitu ja valuutat. Me ei ole valuuta ega tööjõud, Me oleme olendid kes on võimelised looma. On aeg tõsta ühisteadvust koos, te Teate ju isegi et see on võimalik. Kõik muutub kui Teie mõtlete sellest.

Palun Sinult täna vähe, püüa mõelda ja uskuda headusesse ja see hakkab manifesteeruma. Inimesed disainiti teiseks otstarbeks, aga me tõestame teisiti. Kõik meie püüdlused on kui tõkkejooks, sest disain oli selline. Me suudame igast takistusest üle saada, meile anti vägi.

Kutsume vihma selleks, et pesta meie kannatused ja kasta meie vilja. Ma olen õppinud seda, et mul ei tasu ennast sildistada, sest ma olen vabavara hingetuletaja ja kõik minu teosed on vabalt kasutatavad kõikjal kus soovite nii kuidas leiate, et oleks kasulik panus.

Tõuse ja sära. Täna on uus päev, ole kingitus.

Alan Durier: Vabadus ja iseseisvus, elamine iseendale!Hing soovib vabadust. Ma tean, et see kõnetab ka Sind. Me teeme praegu väga suurt tööd iseendaga. Me ei saa teha head kõigile, aga saame valida mitte teha kunagi halba kellelegile.

Olen õppinud kannatama, olen õppinud olema hingest üksi, olen õppinud olema ilma rahata, motivatsiooni, toetuseta ja terviseta. On aeg saada tugevaks. Läbi kogemuste tean millest räägin on aktuaalne ja reaalne.

Tähtis on muuta mõtlemist ja leida võimalusi, mitte uusi ideeid maha teha ja öelda miks ei saa. Saab ju küll, need kes ütlevad, et ei saa ilmselgelt ei saagi. Keskendume parem sellele mis kõik on võimalik.

Ja praegu siin kirjutades siis olemegi jõudnud selleni, et just värskelt sai kodulehekülg avatud kuupäevaga 20.07.2019 ja praeguseks olen väga rahul kõikide oma lugejatega ja tagasisidega. Aitäh Teile, et olete olemas.

Et mu lugejaskond kõnetaks ikka nooremat generatsiooni ka, siis ei saa ainult kirjutada, see on neile igav. Seega avasin noortele huumorinurga. Minule ei ole ka must huumor võõras ja see on tõesti naljakas, ei pea häbenema ja elama äärmustes viks-voks kompleksides. Näe, piika ise ka: https://alanimaailm.ee/huumor/

Vaatame kuidas edasi läheb. Alati võite südame järgi võimaluse korral toetada minu tegemisi rahaliselt, et anda mulle hoogu. Selleks lihtsalt kirjuta info@alanimaailm.ee peale ja suurima tänuga võtan kõik abi vastu.

Ja edasine kõik on veel teadmata, aga usun, et üheskoos suudame korda saata elumuutvaid tegusid. Lubage ma täiendan seda sektsiooni veel tulevikus. Veelkord tänan. Alan Durier.

Mõned näited kus on Alan Durier’i artiklid ilmunud:

Sidesuhted: uue ajastu aus lugemine, miks inimesed praegu massiliselt lahku lähevad:

https://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu/sidesuhted-uue-ajastu-aus-lugemine-miks-inimesed-praegu-massiliselt-lahku-lahevad?id=86871619

Minu kogemus – vastuhakk hallidele tulnukatele:

https://buduaar.tv3.ee/Article/article/alan-durier-minu-kogemus-vastuhakk-hallidele-tulnukatele-2