Alan Durier

Hei! Alan Durier siinpool. Iga eduloo taga on inspireeriv lugu, aga tunnen, et olen alles alguses oma teekonnal. Mu lugu on kirjutamisel ja Sina oled selle lugeja ja osa sellest loost.

Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski. Ma võin näha selgelt, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija.

Ma ei usu horoskoopi, vaid iga inimese sisesoovidest tulenenud valikutesse.

Ma oskan kirjutada ainuüksi lähtudes enda sisetundest, emotsioonist ja mõistmisest ja ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga ma kaasan igast religioonist midagi enda jaoks.

Kui Sa kirjutad mulle ja soovid abi, siis Ma oskan Sind aidata ainult siis kui Sa lubad ennast aidata ja tahad ennast aidata. Algolemuslik suunitlemine, see ei ole mulle mitte mingi probleem, sest ma viibin lahendusteenergias.

Ega mul endalgi asjad lahendatud ei ole, sest me elame mustas kosmoses kus on püüdlemine mitte olemine. See ongi võtmesõna miks elu kohati nii perses on ja teisalt teine päev nii “halleluuja” tundub 🙂

Alan Durieri sõnum?

Oi see on pidevas muutumises. Mulle meeldib tarkpeade pilke vaadelda kui nad küsivad mult konkreetseid küsimusi ja ma ei anna selgeid väiteid ja nad koheselt arvavad, et olen pea peale kukkunud oma maailmapildi tõttu ja just seda naerangi, et nad ei ole võimelised lihtsalt nägema teisiti kui läbi enda silmade, samal ajal kuulates ja järgides ühiskonna programme, ei ole nad võimelised nägema erinevates vaatenurkades, tundma teise inimese intelligentsust ja kõnelema voolavuses, läbi kena paindlikuse ja mõistmise.

Nad lihtsalt madalas võtmes küsimuse, teades, et neid ei huvitagi mida Sa ütled, nad ootavad vastust, et Sind maha teha, Sinu vabadust kahelda, nende eesmärk on Sind õpetada selliselt nagu neid õpetati ja allutada enda tõekspidamistes, et oma ego upitada, et neil on ilmselt kõiges õigus.

On juba aeg lõpetada fassaadide vahendusel suhtlemine, oleme liiga sügaval rolli sees ja peidame enda tõelist ennast, see tõesti on nii, käsi südamel, ma ei valeta.

Mina usun, et meil kõigil on meeletult palju erinevaid vaatenurkasid ja igaühe pilt on oluline, et kokku viia suurem pilt. Tuleb kuulata.

Miks? Teie endi pärast, sest tuleb ikkagi välja, et igasugune negatiivne ja kurjuslik mõtlemine mõjub meie tervisele halvasti, aga ma soovin, et me oleksime terved ja suudaksime välja astuda “deemonite” küüsist.

Olen ise ka saanud tunda kuidas deemonlikud eetermaailma olendid läbi maiste avataride ründavad ja haaravad mind enda kontrolli alla, pannes mind uskuma, et olen neile võlgu ja kohustatud erinevateks asjadeks.

Kõige hullem on see, et mida teadlikum ja valgem inimene, seda rohkem seda tõrva tahab meepotti tilkuda. See on nii nagu minul juhtus.

Alustame enda sisemaailmast, lülitume end vaimselt sisse, et meist saaksid terved mitusada aastat elavad universaalsed olendid, tõestame vastupidist neile kes inimkonna eest ennast varjavad ja võtavad meid kui vaimset ja füüsilist toitu ja valuutat. Me ei ole valuuta ega tööjõud, Me oleme olendid kes on võimelised looma. On aeg tõsta ühisteadvust koos, te Teate ju isegi et see on võimalik. Kõik muutub kui Teie mõtlete sellest.

Palun Sinult täna vähe, püüa mõelda ja uskuda headusesse ja see hakkab manifesteeruma. Inimesed disainiti teiseks otstarbeks, aga me tõestame teisiti. Kõik meie püüdlused on kui tõkkejooks, sest disain oli selline. Me suudame igast takistusest üle saada, meile anti vägi.

Kutsume vihma selleks, et pesta meie kannatused ja kasta meie vilja. Ma olen õppinud seda, et mul ei tasu ennast sildistada, sest ma olen vabavara hingetuletaja ja kõik minu teosed on vabalt kasutatavad kõikjal kus soovite nii kuidas leiate, et oleks kasulik panus.

Alan Durier: Vabadus ja iseseisvus, elamine iseendale!


Hing soovib vabadust. Ma tean, et see kõnetab ka Sind. Me teeme praegu väga suurt tööd iseendaga. Me ei saa teha head kõigile, aga saame valida mitte teha kunagi halba kellelegile.

Olen õppinud kannatama, olen õppinud olema hingest üksi, olen õppinud olema ilma rahata, motivatsiooni, toetuseta ja terviseta. On aeg saada tugevaks. Läbi kogemuste tean millest räägin on aktuaalne ja reaalne.

Tähtis on muuta mõtlemist ja leida võimalusi, mitte uusi ideeid maha teha ja öelda miks ei saa. Saab ju küll, need kes ütlevad, et ei saa ilmselgelt ei saagi. Keskendume parem sellele mis kõik on võimalik.

Elu on täis ootamatuid üllatusi iseendalegi.

“Aeg on käes!” Esimesed teosed mis ilmusid…

Vaatame kuidas edasi läheb. Alati võite südame järgi võimaluse korral toetada minu tegemisi rahaliselt, et anda mulle hoogu. Selleks lihtsalt kirjuta info@alanimaailm.ee peale ja suurima tänuga võtan kõik abi vastu. Mainin Teid ära kodulehel toetajate nimekirjas ja tõesti, paganama pihta, see oleks vahelduseks nii tore kui rahaliselt ka asjad paika loksuma hakkavad, sest ega ma raha väga küsida ei oskagi. Oleksin kohe halb.

Lugupidamise ja väärika heaoluga soovides Sinule pehmeid sammu Sinu teekonnal! Mina, Alan.