Kes on Alan Durier?

Ma püüan omale võimalikult palju vastu rääkida, sest ka mina ei suuda (suudan) päriselt uskuda, et kõik mida mulle on õpetatud, on väga suures osas vale, sest ainus vähene tõde, see on selles bioloogilises jumalakehastuse kloonis sügaval olemas. Sinu hing on tõeline, puhas ja läbi selle ning paari hea hirmutamistaktikaga saab Sinu kehalt eeterlikku energiat tõmmata, sellist hingelist peegeldust, hõngust või hingekaja, mida siis väga paljud teised elanikud elamiseks vajavad. Mõtle nüüd hoolega, mis on see koht, kuhu Sa oled sündinud. See imeline karjamaa.

Jah, tõesti, palju mida ma räägin kõlab laustobedalt, sellepärast ma mitte iialgi ei loe enda kirjutisi. Ma väljendan ennast ruttu ära nagu mingi haiglane elajas ja siis hakkab kohe-krapsti parem.

Ma ei saa pilduda välja mis kõik siin reaalsuses toimub, aga sellel korral mõtlesin, et laon lihtsalt kõik välja ja lasen tõel ise selguda. Ma lasen vabalt välja voolata. Antarktikas on portaal kõrgemasse dimensiooni, seda valvatakse ja sinna ei saa minna. Lihtsurelike mõistes tulnukas või UFO on täiesti tavaline nähtus üle maailma läbi aegade, me lihtsalt ei olnud varem ühenduses, aga tänapäeval on meil internett, kuniks see veel sellisel kujul eksisteerib, aga sellest on olnud küll. Lihtsalt palun arvestage alati sellega, et kui peaks elekter ära “kaduma”, siis peate olema valmis enda ja teiste eest seisma sellega, et teate mida tegema peab. Maailmat juhivad sellised inimesed kes mängivad kuningliku perekonna nõrgematega, see on kõik seksuaalne ja pime, küllaltki, aga eks ei pea ka igast asjast õhku täis minema, vaid hoida seda teadmist ja viha hetkeks kui sellest päriselt võib kasu olla. Ma ei jõua seda vägivalda enam näha, aga mul pole üldse tahtmist minna igale poole seda peatama ükshaaval. Selleks peab olema kõrgem võim ja kõrgem lahendus, kõrgem kord ja kõrgem paremus, et sellele kõigele lõpp teha, et uus saaks algama. Lemuurlased ja maa sisemus, see on kõik päriselt. Maa on ustega, erinevate dimensioonidega. Uste all pean silmas kihte. Uus kuldajastu, see on võimalik, sest kõik algab usust ja sellest sõltub ka meie tahtejõud valida elu, siiski paremas ja kõrgemas dimensioonis, kollektiivses usalduses, üheskoos ilma negatiivsuseta.

Hei! Alan Durier siinpool. Mis ma pean ise hakkama endast rääkima we?

Iga eduloo taga on inspireeriv lugu, aga tunnen, et minul pole midagi väga rääkida. Mu lugu on tänaseni kirjutamisel ja Sina oled olnud osa sellest loost.

 

Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski. Ma võin näha hästi-hästi selgelt, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija. Ma ei usu horoskoopidesse, vaid valikutesse. Mina oskan teha ainult valesid valikuid, õppimiseks.

Ma ei ole ülbe ja mind kartma ei pea. Ma vahel kirjutan endamoodi teravalt, aga ma olen sõbralik ja kuulav. Optimism ja inspiratsioon koos motivatsiooniga on eesmärk, aga eks isegi keskendun rohkem sellele mida ei soovi, sest lasen parasjagu endast väljendusega negatiivsust vabaks. Ma ei oska lihtsalt lahti laska. Ma pean läbi tunnetama selle ja mitte endasse hoidma. Eks kõik teevad seda, ma lihtsalt julgen öelda. Kriitika mulle ei meeldi ja ma ei lasku madalatesse vestlustesse, sest tulemused on konfliktid või siis ma võin kaasa noogutada ja öelda kohe, et teistel on õigus. Ma ei suru peale enda maailmapilti, kõigest räägin sellest. Sulgesin oma sotsiaalmeediakanalid, kirjutan ainult siin või mõnes ajakirjas, sest mu peamine eesmärk on nüüd ennast aidata ja kes tõesti käib siin lugemas ja saab minu isiklikust õppetööst abi, siis rõõm on minupoolne.

Ma võin kirjutada ükskõik mis teemal, lähtudes enda sisetundest, emotsioonist ja mõistmisest. Olen küll ristitud, nii nagu sain ka omale sünninime, aga nii nagu minuga alati olnud, siis ma ei taha, et minu eest tehakse. Ütlesin lahti kõigest. Ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga ma kaasan erinevatest religioonidest õpetusi, midagi enda jaoks. Veel pole muidugi mitte ühegi religiooniga tutvunud rohkem kui youtubest om-mani-padme humi kaasa mõmiseda.

Minu enda isiklikud kogemused paranormaalsusega on olnud tulnukate röövid, vaimudega kokkupuuted kahel korral, taldrikute nägemine, orbide nägemine ja unenägudes rändamised. Kas on varem naljatletud, et olen vaimuhaige? Ei mitte päris, aga on korduvalt küsitud, et kas olin tarbinud alkoholi või narkot. Eip. Ma ei ole narkootikume kunagi teinud ja mina LSD, seeni ja kanepit narkootikumite alla ei filtreeri.

Siiski, nali naljaks. Minu kogemused olid nooremana. Hallid tulnukad kes mind külastasid tulid teisest ajaruumist või sagedusest, see oli mitme dimensiooni segunemine minu praeguse loogika alusel. Vaime ei uskunud, tulnukad olid tuttavad (hallid), aga kui keegi mulle kolm korda õlale koputas tühjas toas, siis sain oma esimese vaimu kogemuse musta “shadow” vaimuga. Googeldage ise “shadow people”, siis teate millest räägin.

Kõik mu kogemused paranormaalsusega on leitavad esimesest või veel paremini selgitatud teisest raamatust. Ma peale mingit perioodi kus otsustasin normaalsena näida, ei rääkinud rohkem neid asju ja keskendusin vaimsele heaolule, aga langesin depressiooni ka. Mõtlesin, et õpin sellest parem ja hakkan väljendama ennast, see aitas. Mul on siis ka väga kirju elu olnud, hästi palju kolinud ja proovinud hakkama saada iseseisvalt. Ma olen praeguseks kinni surutud täielikult siin ühiskonnas ja mul on ainult jäänud minu väljendus. Kuid ma siiski iga päev töötan selle kallal, et vabastada ennast koormast.

Kui Sa soovid tõesti vaimselt abi, siis saan aidata ainult juhul kui Sa lubad ennast aidata ja tahad ennast ka ise aidata. Ma kõigest juhendan Sind paika, sest iga inimene kes on häiritud millestki ja ei suuda mõista algpõhjust, tunneb ennast üksinda ja hirmul. Algolemuslik suunitlemine, see ei ole mulle mitte mingi probleem, sest ma viibin lahendusteenergias ja karjun iga päev roppusi kui löön varba kuhugile ära. Ma olen täiesti kahe jalaga maa peal, ise lennates. Jah, mind on ka mitmuses. Ma saan vaadelda palju erinevaid vaatenurkasid, sest minus elab Leegion.

Ega mul endalgi elus asjad lahendatud ei ole, sest elame mustas kosmoses kus seaduspäraselt valitseb püüdlemine. Ma olen saanud vastuseid millest mulle piisab ja mille järgi ma täielikult elan. Must Universum ja Valge Universum kahtlemata on midagi mida kunagi loodetavasti rohkem uurima hakatakse, aga seniks minu isiklikult välja töötatud uskumus kuulub minu maailmapilti ja kui keegi soovib, võib ennast rohkem kurssi viia kui räägin sellest rohkem iga päevaga.

Minuga suhtlemisel võib ennast tunda hästi, aga ma austan nüüd rohkem enda isiklikku ruumi ja kui Teil on tõesti vaja suhelda paranormaalsel teemal, siis kirjutage mulle oma kogemus minu emailile alandurier@gmail.com ja ma püüan tõesti üle vaadata kõik kogemused ja anda omapoolse nõu soovi korral. Kõigest saab olla üle.

 

Alan Durieri sõnum?

Minu sõnumid on pidevas muutumises. Mitte miski ei ole kivist ega hakkagi olema, kui siis ainult kivi ise. Mulle meeldib ühiskonna programme järgides muuta seda. Igal inimesel on psühholoogiliselt vajalik ise enda maailmapilt ja kui ühiskond seda ei tolereeri, siis ei ole inimesed võimelised nägema kõike erinevates vaatenurkades, tundma intelligentsust ja kõnelema voolavuses, läbi kena paindlikuse ja mõistmise. Autopilootprogramm on selline mõnus maatriksi viirus. Inimesed käituvad ja lähtuvad sarnasuste massijõust, tehes samad valikud mida teevad teised suurem osalus. Vähe on neid kes ise mõtlevad või julgevad erineda. Ma ise küll kardan koguaeg erineda, ma olen täiesti läbi ja üksinda kohati. Siiski, vaatan kui palju on inimesi läbi aastate minusse usku sisendanud ja kaasa elanud. Polegi raha see mida anda saab, vaid see vaimne kinnitus, et ma olen ikkagi hoitud ka siin maa peal. Ma ei soovi Teile olla see paha vend kes ei kuula Universumi sõna ja oma krutskitega Teile pahameelt looma, aga ma ei saa midagi teha, ma olen selline milline.

Maatriksis on välja töötatud geniaalsed autoprogrammid. Eesmärk on Sind õpetada selliselt nagu õpetati teisi enne Sind (õpetusi muudetakse, et generatsioonide lõhe luua) ja allutada enda tõekspidamistes, et oma ego upitada, et neil on kõiges õigus ja teised eksivad. See ei ole kunagi nii olnud. See on lihtlabane võimusõda kelle sõna peale hakkab, selle tõekspidamised valitsevad. Tihti on meil ühiskonnas väga palju tõekspidamisi mis lihtsalt ei taha enam ühtida tänapäevase reaalsusega. Muutused on hädavajalikud, et anda inspiratsiooni. Raskemad ajad on selleks, et tuletada meelde mis võib olla kergus ja kui see ükspäev tuleb, siis kui kiiresti vajub inimene tagasi mugavusse, et kõik saaks korduda või õpib olema parem.

Meie uus põlvkond on samuti sõltuv algusaastastes meie õpetustest. Kas me vorbime või suuname neid? Mis on meie eesmärk minna suhtesse? Mis otsuseid teeme kõigi hüvanguks või kas üldse võtame enam osa? Ma hakkan kahtlema, et meil on kõik ikka läbi mõeldud, midagi on jäetud tähelepanuta. Tähelepanuta on jäänud see kuidas me ennast päriselt tunneme ja see ongi miski millele ma keskendun.

On juba aeg lõpetada fassaadide vahendusel suhtlemine, oleme liiga sügaval rolli sees ja peidame enda tõelist ennast, see tõesti on nii, käsi südamel, ma ei valeta. Mina usun, et meil kõigil on meeletult palju erinevaid vaatenurkasid ja igaühe pilt on oluline, et kokku viia suurem pilt. Tuleb kuulata üksteist ja kuulata võimalikult tähelepanelikult, sest kui Sa millestki aru ei saa, siis pead ise pildi kokku panema.

Miks? Teie endi pärast, sest igasugune negatiivne ja kurjuslik mõtlemine mõjub tervisele halvasti. Soovin, et me oleksime terved ja tugevamad. Tugevus siiani on tulnud läbi negatiivse mustri, aga minu maailmapilt soovib taaskord luua tugevust läbi toetuse ja inspiratsiooni. Praegune tugevus on kõigest emotsioonide peitmine ja müüri ladumine. Vaimne tervis kivistub ära, lupjub… laguneb. Inimkond hävib.

Olen saanud tunda kuidas eetermaailma olendid läbi avataride ründavad ja haaravad kontrolli, pannes uskuma, et neile ollakse midagi võlgu. Ma ei pane sellele enam suurt rõhkugi. Mind ei huvita enam. Kõige hullem on see, et mida õnnelikum ja avatud inimene, seda rohkem tõrva tahab meepotti tilkuda. Jääge alati kergeks kergeks oma teadlikkuses, see on lihtsam. Raskused on sõltuvused, vabanege sellest kergusega.

Mu sõnum? Ahjaaa. Ma ei oska sellele vastata. Hing soovib vabadust. Ma tean, et see kõnetab ka Sind. Me teeme praegu väga suurt tööd iseendaga. Olen õppinud kannatama ja olema ilma rahata, motivatsiooni, toetuseta ja terviseta. Olen suutnud peale suurt nägemuspagasit kuidagi siiski toimima jääda. Olen saanud üle ka raskustest ja proovin kergemini. On aeg saada tugevaks. Läbi kogemuste tean millest räägin on aktuaalne ja reaalne. Siiski, ma karjun ja piinlen agoonias kohati, sest bipolaarse olendina käime me kõik üles-alla skaalal oma elus. See on selline skaalareaalsus ja mustas universumis kus elame jumala varjus on tegelikult tihti kõik kõigil nässus.

Ma usun, et elame püüdluste universumis kus jumal on surnud. On olemas olemise universum kus jumal elab. Kui soovid tunda seda millest ma räägin, siis lase lahti kõik on uskumused ja arvamused, mine kevadisel varalõunal aknale ja võta näole päikest ja tunneta. Saad sealt täpselt vastused mida otsid ja millele ma vihjan.

Kui seal on meistrite paradiis, siis siin on parasiitide maskeraad. Me püüame olla paremad, aga teater käib edasi. Rollid võetakse siis kui hing lahkub avatarist. Nii labaselt lihtne see ongi. Ma püüan seda juba praegu öelda.

Tähtis on muuta mõtlemist ja leida võimalusi lahendusteks. Elu on täis ootamatuid üllatusi iseendalegi. Lugupidamise ja väärika heaoluga soovides Sinule pehmeid samme Sinu teekonnal! Mina, Alan.