Peale väikest pausi ja mõningaid raskeid terviserikkeid muretsemisest, olen ma tagasi. Aitäh, et suutsite välja taluda minu protsessi ja väljenduse kus ma lasin lahti kõigest millest olen hoidnud kinni. Nüüd ma tean, et muretsemine on halb juba enda kogemusest.

Tahan öelda, et olen terve elu valmistunud selleks hetkeks ja tulevaseks ajastuks ja ma kindlasti suudan Teid õigel ajal juhendada kuidas hakkama saada. Seni aga õppetunnid mida kogete, valusad vabastused ja kõik muu on põhjusel.

Kõik millest inimesed rääkisid, see juhtub praegu ja on sama reaalne kui vanasti öeldi fantaasiakirjandus või ulmefilm, küll aga ei ole enam selles midagi ulmselist.

Kaks reaalsust kulmineeruvad tsüklitena, kehad on füüsilised, teadvuses on muutused. Kõik võib olla haldjamets või põrgukatel ja see valik sõltub meist endist. Rohkem sellel teemal ära mõtle, sest mõtlema jäädes kahtled. Kõik on hästi.

Sa võid mõelda ennast haigeks või kuulata keha, skännida kus on trooja viirused kehas ja lahustada need, tervendada ennast.

Sinine Lootus millest ma olen kavalalt teada andnud, aga samas pole midagi täpsemalt selle kohta rääkinud, see on samuti täpselt seal kus see olema peab ja ootab oma aega.

Kui ma võin, lubage ma ütlen üht. Viirus kui üldse selline eksisteerib, siis see on mürgitatud inimene. Tahad viirusest vabaneda, lase lahti kõik vanad mustrid ja palun kuula looduses karjuvat hoiatust ja seejärel juba kisa muutub kuulates ja vastuvõtmisel meloodiliseks looks mida Sa iidsel ajal juba kuulnud oled ja kuuled taas, sest, et Sa valisid sündima imelisel ajal ja Sa südamest tead seda ise ka kui olid laps, et oled eriline.

Sa ei pea kartma ei sümboleid, ei teisi inimesi, mitte midagi, Sa ei pea tegelt üldse mitte kedagi kuulama peale iseenda. Kui miski tundub õige, siis see ongi. Kui miski tundub hea, siis see ongi.

Mul lõppes 11 aastat kestnud suhe ja sellega seoses kõik mis selle eluga kaasnes, see tegi mulle südamele kaks korda paha paha, aga siis ma õppisin nägema, et see oli hea hea, sest ma olin kinni hoidnud nii tugevalt, et vabanemine oli väga valus. Ja veel palju muud, ma pidin muutuma, keha ütles ja andis kaks korda võimaluse. Ja tõesti, elu jätkub ja niimoodi see ka areneb. Ma tõesti tahan öelda, et kõik negatiivne on võimalik täpselt nii nagu on tähelepanuta jäetud kõik posiitivne. Ära võta, vaid anna, see on parem retsept õnneks. 🙂 Niimoodi oled Sa hea inimene ja tead, see on hea tunne, kasvõi endale tervislik.

See kõik ütles mulle, et on tulnud aeg tõesti uueks ringiks ja võimaluseks luua midagi veelgi enam. Ma saan suurepäraselt läbi oma endise kaaslasega ja ta on õnnelik ja armunud ja teate, et see teeb ka minu õnnelikuks. Ja see ongi uus reaalsus.

Mäleta ja ära muretse lahtilaskmiste pärast, muretsemine ei kuulu meile ja seda tehakse moe pärast. Näitame naeratust ja nakatame sellesse hoopis kõiki. Kõik negatiivne lahti lasta ja see ongi positiivne.

Korra käisin läbi, tegelikult on Alan plaanimas väljuda oma signatuurist ja Aldur tahab tagasi tulla, see on minu sünninimi ja minu lapsepõlve mälestused ja rõõmud ning ma annan omale uue võimaluse ja Alan kõigest on rääkinud seda mida Aldur muidu ei julgeks, aga kõik ilus aeg nüüd alles algab.

Lase loorid alla ja tõesti ole Sina ise. Kellegile ei meeldi, siis see ei puutu Sinusse. Sina oled Sina ja minule Sa meeldid.

Ole hoitud kallis hing ja tea, et kõik kuramuse sitt saab läbi ja lõpuks ometi Sa ei peagi tööl käima ja magad pool päeva ja kuramuse päralt ole korraks hetkes ja usalda ennast uutele tuultele, võitle ja samas usalda voolu. Kuhu Sind suunatakse?

Sa oled väärtuslik hing ja ma soovin, et Sa oleksid õnnelik. Aitäh, et olemas olete! Ei võetud veel mind, ei võeta veel Sind.

Las ma olen endale eeskujuks olles ka teistele seda. Las universum näeb, et inimkond ei ole veel päris hukule kõik määratud ja muutes ennast ja enda mõtlemist näeb ja tunneb terve eksistents seda läbi meie.

Me hakkame nägema rohkem naeratusi ja hoolivust.

Minu plaanid on suured, ja suurel plaanil olen mina.

Ole hoitud. 💚🙏☀️

Jaga seda oma seinal:

Jäta enda kommentaar