Aeg on käes! (2012)

25,00

Ma elasin Meriväljal, diagonaalselt hõbekuuse objektiga naaber. Ma kogesin ajapeatumist, nägin halle tulnukaid ja mõistsin, et minuga on midagi teistmooodi. Kooliperioodil hoidsin seda rohkem enda teada ja tegelesin aktiivselt narri mängimisega. Püüdsin olla normaalne, aga kukkus välja täiesti vastupidi. Paljudele meeldis, teistele mitte. Pigem kogemustest jäid paljud ilma tähelepanust ja see kuidagi mõjutas neid terve elu kuni tänaseni. Neist asjadest ei räägita veel, aga üsna pea ilmselt keegi oskab süvitsi väljendada antud parameetreid.

Selles teoses aga leiate sissejuhatuse minu maailmapilti, siiski mu esimene teos mida füüsiliselt käe vahel andis hoida, kahtlemata oli sellel tugev mõjutus jätkata.

Oma esimeses teoses avaldan soovi samm sotsiaalsest mugavustsoonist kaugemale astuda, läbi oma mõttemaailma ja kogemuste jagada oma kogemusi paranormaalsega.

Kui Teid huvitavad tulnukad, vaimud ja ufod ning paranormaalsus, siis ma olen Teie inimene! Ma ei häbene mitte grammigi öelda, et olen ma vaimuhaige või täiesti selgemõistuseline, kogemused mida ma nägin, jah justniipidi, olid sama päris kui kõik muu. See, et mina olen näinud, ei tähenda, et teised uskuma peaksid, aga minu kirjapildis lausub energia, kes vähegi oskab energeetiliselt hinnata energiaid, siis teab ise vastust või kinnitust, et kõik minu kogemused olid reaalsed, see tähendab, mida nägin – ma uskusin.

Põhjus ei saanud olla pelgalt hõbekuuse objekti kõrval elamises, sest halle olin näinud juba varasemalt maal elades. Justkui tundub, et hallidel on alati silm peal olnud. Praeguseks ei oska neid asju öelda, sest pole kippu-kõppu miskit näinud enam. Kas tulevikus hakkan uuesti nägema? Eks ole näha.

Laost otsas

Tootekood: AEG-K-3S Kategooria:
Jaga seda oma seinal:

Kirjeldus

Kas tulnukad on olemas ja millised nad on? Mis juhtub peale surma? Milline on meie meditsiin ja millised on selle ohud?
Kui Sa oled tundnud kunagi huvi paranormaalsuste vastu või usud, et meie planeet on täis saladusi ja müstikat, siis hoiad käes raamatut, mis sobib just Sinule.

Vastused nendele küsimustele ja palju muudki saad Sa teada Alan Durieri raamatus “Aeg on käes” mis üritab mõtestada selle kummalise meie ümber, millest meil aimugi pole! Kui tunnete sisemiselt, et inimene pole siin universumis üksi ja eksisteerib veel midagi suuremat kui meie ja meie jumalad, siis “Aeg on käes” aitab Sul mõelda selle kõige üle. Head lugemist!