21. Saj inimese väljendus kaasreisija sulest (2020)

25,00

Kas Sa hindad kõike välimuse järgi? Seda vastust kannad ausalt endas ainult Sina. See raamat saab olema Sinu proovikivi, kui Sa seda soovid.

Aeg-ajalt kirjutan markeriga seintele või käe peale arusaamatus keelestikus. Asi on süvenenud ja ega ma tõesti ei tea kuidas selline tung neid sümbootilisi tähendusi ülesse jäädvustada tuleb. Raamatus täpselt samuti ei suuda ma tagasi hoida end, et küsitleda ja vastata nii ühte kui teist, nii seda kui todamoodi, aga valikuliselt minu emotsioonidele püüan ma siis vastavas noodis selgitada kuidas mina asjadest aru olen saanud.

Raamat kannab endas saladusi ja maagiat.

Laost otsas

Tootekood: 21SAJ-K-S Kategooria:
Jaga seda oma seinal:

Kirjeldus

Tegemist on teise püüdlusega jagada enda kogemusi koos suurema avaliku mõtlemismustriga. Ma mõtlen teiste ees selliselt, et ei karda eksida mõtlemise käigus. Ilmselt inimesed näevadki minu püüdlust vahetult kirjeldada kuidas maailmas asjad käivad ja kuidas mõtlevad inimesed kes ei tahaks isegi sõnakestki kuulda valju häälega, et maailm milles elame, see maailm, ei pruugi üldsegi olla selline nagu seda kirjeldatakse.

Antud teoses, mis on ka limiteeritud käsimüügis, mõtestan ma lahti enda arusaamasid ja seejärel vabanen neist, et liikuda elus edasi ja õpitu kogemustest võtan ma veelkord kõik oma teemad lahti ja vaatlen uues vaatenurgas. Ma püüan hoida kursis oma arenguga, sest ma olen kõige lollim inimeseloom siin maapunal, aga kes üldse öelnud on, et loll olemine häbiasi on.

Teos on teatudmõttes haruldane, et seda oli kokku üle saja eksemplari. Ma ei mäletagi täpset numbrit, aga see põrandaalune teos on ainult nende käes kes otsustasid teose õigel ajal seotada.