Ma olen huvitatud meedias kirjutamisest, et kui leitakse mu kirjutamisele ruumi mõnes suuremas usaldusväärses 3D meediaportaalis, siis see õige ja pädev inimene võib mulle julgelt kirjutada, sest olen oodanud analoogset pakkumist.

Ma tean, et mida mina kirjutan on see mida mina usun. Ma ei ütle, et see on tõde, sest see on kõigest üks tõene vaatenurk selle suunas. Neid on kindlasti ja kahtlemata mitu, aga soovin oma tõde kajastada 3D meediaportaalis.

Siiani ma teen kõike oma energiast, ajast ja rahast, aga ma olen liigselt palju vaimuenergiat kaotamas selle kõige koorma all – Mul on tarvis 3D maailmaruumi jagu toetust selliselt, et ma saan jagada oma loometööd jätkuvalt tasuta inimesteni, aga samas võetakse seda kui tasustatud tööd.

See peab olema eraldi sektsioonis Alanimaailm ja ma kirjutan ainult enda stiilis, aga ma soovin oma sõnumeid jagada suurema hulga inimesteni, et igaüks saab ise otsustada kuidas see sõnumipilt neid kõnetab, aga see on minu isiklik unistus ja kutsumus.

Ma võin kirjutada absoluutselt kõigest. Mul on paranormaalsed kogemused isiklikult läbielatud tulnukatekogemused, vaimud, ufo ja pea kõike. Ma olen nõus valedetektori all vastama, kui sellest abi on, aga nähtused mida mina olen kogenud, on sellised, et mina nendesse usun kogemuste tõttu.

Ma võin kirjutada kõigest teisest ja kolmandast ka, sest mul on väga lai vaatenurk kõigele ja ma tean ilmselt kõigest midagi ja millestki enamvähem kõike, mis ei vasta tegelt päris tõele, sest tõde on mis ta on, aga see mida me usume, see on ka selle inimese tõde, aga ma ei hakka süvitsi rohkem detailidesse laskuma, said ilmselt mõttele järele.

Kirjuta mulle ja paku mulle koostöövõimalust, räägime läbi ja ma olen kindel, et kogu maailmapilt meie Eesti ruumis muutub hulga põnevamaks.

Siis on mul rohkem häält kirjutamiseks. Ootama jäädes, just Sinu pakkumist. Ära pelga, see on midagi uut mida maailm vajab, aita mind Sinna kuhu mul vaja jõuda on, sest ma ise ei oska.

alandurier@gmail.com