Categories
Kohvilogi

Märkamise Manifesto

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma märkasin, et kui ma kirjutan sellest, et iga inimene peaks ise hakkama saama ja usaldama ainult iseennast, siis tegelikult soovin lisada, et süda palus mul midagi veel kirjutada.

Nendest inimestest kelle tugevuse taga on meeletu kurbus, üksildus ja haavatavus. Inimesed kes ongi pealt tugevad, aga kes vajaksid häid sõnu ja tunnustust.

Inimestel pole kerge, see on tõde. Saame rääkida, et pole vaja vinguda, hädaldada, olen nõus, aga teises valguses annab märgata inimest veel.

Iga kord kui keegi kutsub Sind segaseks või vaimuhaigeks, siis ära tõesta neile vastupidist, sest kõik ju teavad, et tegemist on provokatsiooniga.

Inimesed ei pea varjama oma hullumeelsust, sest ega me ei teesklegi seda. Me oleme teesklemas, et meiega on kõik korras ja näitame ennast võimalikult heas valguses.

Kui inimene on kurb, ta kannab naeratust. Kui inimesel on närvivapustus, ütleb ta “Ma ei saa praegu rääkida”.

Inimesed töötavad kogu oma jõuvaruga, et koju minnes kokku kukkuda. Suurim koormus hea inimese hinges on olla koormaks teistele, seega nad ei räägi sellest. Tihti ka selletõttu, et nad teavad, et see pole teiste jaoks oluline.

Murdehetkel nad ülistavad inimesi kes nende üle võimutsenud on, lihtsalt, et mitte tunda ennast tühisena. Inimesed teevad teisi maha, sest see upitab neid näiliselt kõrgemale.

Tõesti on erinevaid raskuseid mida nõrgematele on antud kanda, see teeb neist tugevad. Selle koormuse all on võimalik murduda, sest aeg kulutab vaimsed talad. Sind hoiab üleval tahtejõud, motivatsioon ja inspiratsioon – seda läheb vaja.

Palun võimalusel tunnustage teist inimest. Parim aeg selleks on praegu ja kohe. Ma teen seda ise ka ja soovin, et teistelgi ei tuleks blokki ette öelda ilusaid märkamisi teiste suunal, kindlasti midagi leiate.

Need kes kõige vähem endast räägivad, jäävadki vaikima, aga nad ongi mõistnud seda millest ma kirjutan, tahaks neid lihtsalt tunnustada.

Ilusat elumängu ja hoidke meeles, et te ei ole iialgi kohustatud mitte kellegile mitte midagi tõestama. Te teate mida olete väärt ja mitte keegi ei oma õigust tulla selles kahtlema. ❤️

_________________________________________________

Ohvrirollist väljumise manifestot saate lugeda:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158642169163389&set=a.10152701660068389&type=3&theater

Kohustuste rattast väljumine manifesto:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158567296198389&set=a.10151750526788389&type=3&theater

Jaga esimestena seas oma seinale: