No ma siis lõpuks küsin. Aita täita mul minu elu eesmärke ja unistusi ellu viia. Koostan toetajate listi ja oled väga oodatud tulema minu toetajaks. See panus loob enamat. Räägin vähe asjadest mis mind tapab, aga mul on lugu taga, nüüd soovin elama hakata. Mul on tulevik silme ees.

Ehitan ülesse vastavalt oma võimalustele keskkonda kuhu on oodatud inimene kes mõistab seda tööd ja energiat, püüdlust ja sihikindlust mida olen aastast-aastasse sooritanud olenemata kui sõlme mind ühiskonnas kistud on ja paljud neid lugusid ei teagi, kui üldse teaks, siis ei usukski.

Ma tean, et ma olen võimeline enamaks, kõike seda mida olen siiani teinud, see ei ole piisav, ma väärin rohkemat looma.

Nüüd ma teen vabatahtliku liikmetasu võimaluse oma lehele ja see käib selliselt, et iga hea inimene kes on valmis mind panustama 15€ / kuus, saab iga kuu minult digitaalse tänukirja kodulehel, mis aja jooksul olenevalt sissetulekutest muutub kirjast kuni teenuste ja toodeteni välja, ehk füüsilised kingitused mu toetajatele.

Aga sissetulekute kasvamisel saangi jätkata kõike mis jäänud pooleli, näitan nüüd Teilegi mida kõike mul on soov luua, palun aidake olla osa sellest.

Mul on soov anda järgmised tooted välja:

Purutee (Rahustav ja eriline tee mida hoian saladuses praegu)

Depressioonikaardid (Depressiooni läbielamiseks mõeldud kaardid)

Talismanid (Käsitööehted, väestatud minu poolt kogu eksistentsiga)

Alanimaailma ajakiri (Kord kvartalis ilmuvad artiklitepuntrad)

Kreemid ja hoolduskosmeetika (Esialgu koostöö ettevõttega)

Lauamäng (Esoteeriline ja vaimu arendav taro-lauamäng)

Lasteraamat (Anda omapoolne panus laste hingelisele arengule)

Esoteeriline Kalender (Kirjas on erilisemad päevad ja ennustused)

Audiomeditatsioonid (Rahustavad kuulamised ärevuse vastu) jpm.

Mänguasjad (Lastele mõeldud vaimsed kaaslased, rääkivad)

VR seansid ja teraapiaruum (Digitaalne ja füüsiline keskkond)

Kõik see saab võimalikuks kui mul on oma enda sissetulek sellest millega igapäevaselt tegelen, kõik see kes ma olen ja mida teen. Palun mõtle ja vaata, kas Sul oleks võimalik olla minu igakuine toetaja, et ma saaksin olla suuremas loomeenergias, sest Sinu panus loeb, et ma saaksin edasi toimida, elada ja oma loometööd luua.

Kui ma ennast nüüd kokku suudan võtta piisavalt, siis planeerin avada oma maagiakaupluse/nõiakoopa, vähe teistmoodi kui inimesed harjunud, vähe sellise kodusema, kus teen oma tõmmiseid, võib tulla vestlusõhtutele, osta tavaari mis mulle endalegi meeldib ja igasugsed teraapiad ja üritused.

Enim meeldiks kui korraldaks väikeseid kokandusõhtuid kus teen inimestele süüa, pakun veini või teed, siis arutame kõigest, aga selliseid üritusi ei korralda kõigile, vaid see tuleb ikkagi tutvusringkonna vahendusel, seega minu pikemaajalised jälgijad on mulle juba enamus tuttavad, seega tasub ikka aega võtta minuga, saate väikeseid eeliseid, minu sõpruskond on eriline ja maailmamuutev, armastan Teid.

Minu isiklik e-mail on alandurier@gmail.com ja Ma olen väga õnnelik kui Sa kirjutad mulle ja ütled, et oled nõus toetama mind igakuiselt 15€ / kuus. Minu väike sõpruskond,toetajaskond.

Olen väsinud sellest suruvast sõlmest ja piirangutest, soovin luua enamat ja keegi ei soovi mind märgata, pigem hoitakse kinni. Sinu abiga suudan ma rohkem! Ole osa Minu arengust! Tänan!!

AlanDurier@gmail.com – Tänan Sind kui jaksad kirjutada ja küsida rekvisiite, sest siis ma personaalselt edastan need Sulle. Nii tean ka, et oled valinud toetama minu tegemisi ja saan Sind tänada.