Categories
Kohvilogi

Liblikad kõhus, mäletate?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Lugesin artiklit delfis ühte, jällegi jäin otsima asjalike arvamusi, aga ei leidnud eriti ühtegi, enamus taaskord põrmustama, pistavad nina sisse. Aga eks minagi pistsin kui läksin otsima mõistu. Pööbli koht on delfi kommentaariumis, kui annaksin hinnangu. Tegelt sitta kah, andsingi. Hea, et tegin.

Mõned mehed võrdlevad naiste vahekordade arvusid lindi kulumisega? 🤷‍♂️ See pole isegi naljakas. See on lihtsalt kurb.

Miks alati need inimesed nii kibestuvad, sest nad on saanud haiget aga miks siis koguaeg tehakse haiget? Ma astusin välja sellest paradoksist, sest seal ei olnud õigeid vastuseid.

Ühtepidi on mõisted valed ja usaldus plekine, aga teiselt jällegi oleks nii hea mõelda, et iga inimene on täiesti vaba ja usalduses iseenda vastu ja teiste osas.

Et oleks selline suhtumine, et igaüks räägib ainult enda eest, mitte ei halvusta ega nimeta teisi litsideks või milleks veel.

Hirmus on see kontrollimine ja omamise võim. Usaldus tähendab, et Sa usaldad oma partnerit tegema valikuid mis on tema jaoks parimad.

Tänutunne on aga see, kui ta siiani on valinud Sinu oma kaaslaseks. Mõtle Sa oled selle inimese jaoks erilisel kohal.

Selle protsessi nimi mida te koos läbi teete on Austus ja seda teenitakse üheskoos üksteise osas ära.

Millal inimesed lõpetasid tunnetamise baasil mänglemise? Me ju teame väga hästi sügaval sees, et seks ei ole tabu ja kõigile meeldib see.

Seksieelne mäng kasvõi 10-50 aastat on täiesti normaalne. Juhuks kui te endale otsite põhjuseid miks te midagi ei vääri. Te väärite kõike mida tunnete, et väärite, aga mitte teiste arvelt.

Armastus on segane mõiste, aga armumist me teame kõik sama hästi kui kibestumist.

Ära kuritarvita usaldust enda võimu kasvatamiseks. Sul peab olema hea põhjus valikuteks, kui tunned, et See arendab Sind elus edasi.

Kui Sa tunned põhjuseid miks Sa ei saa vabaks ennast lasta teise inimese kahtlemisel, siis Sa pead lihtsalt lahkuma selle inimese juurest, See koht ei ole Sinule, justnimelt Sinu mõtlemise tõttu. Kohtle ennast hästi, aga mitte teisi halvasti.

Kui on tekkinud energeetiline tromb, siis see on hävitav. Inimesed jäävad kokku, aga ei lahenda hingeliselt ja siiralt enda küsimusi. Tekib vaimne söömine, kontrollimine ja võimutsemine. See on energiavampiirlus. Mõtle palun sellele.

Nüüd tuleb mugavustsooni küsimus. Kas Sa oled valmis lahkuma sellest millega oled harjunud? Enamus ütleks ei.

Illustratiivne foto lihtsalt, et promoda liblikaid kõhus. Kui veel tunnete neid. Taktitunnetus, mõistmine ja mänglemine.

Muinasjutt on täpselt niivõrd reaalsus kui seda on tragöödia. Sita pildumisega teiste suunal te lihtsalt loobite nad sitta täis, see pole viisakas tegu. Hoidke korda. Hoidke puhtust. Teisikeeli tehke seda ainult iseendaga ja usaldage kõigile teistele nende armuhügieen koos eksimuste ja avastustega.

Põhjuseid miks mitte on alati rohkem kui miks, aga piisab ühest põhjusest midagi teha ja see täidab kõik meie unistused maakeeles.

Edasi mõtleme kõik ise. Sest nüüd tulevad valikud. Valikud algavad mõttest. Mõtted loovad võimalusi. Jällegi, ma ei tea neid asju, ma lihtsalt näen neid sellisena.

Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale:
0
    0
    Bazaar!
    Varitsev TühjusSammuke tagasi