Kõik kampaaniad mis on hetkel koostöös sõpradega käimas või olnud. Tule ka minu sõbraks ja ma aitan koostada kampaania ja aitan läbi andmise kinkida ühele õnnelikule või mitmele üks tore kingitus.

Kui pead oma teenustest või toodetest lugu, siis tee mulle kingitus, luba ma proovin ja ütlen mida arvan. Seejärel kui kõik sobib, koostame kampaania. Minule väga meeldib andmisrõõm ja koostöös Teiega saame seda teha.

Sa küsid palju ma soovin kampaania korraldamise eest tasu? Ma ei soovi hetkeseisuga mitte ühtegi senti selle eest. Tore on teha koostööd kui toode või teenus on sobilik. Proovin omal nahal esmalt. Kasutage võimalust. Hiljem saab olema minu tasu kampaania eest 150 eurot.

Saada mulle kiri facebookis või e-maili kaudu. Eelistan facebooki vahendusel ühendust, seal ma viibin kõige rohkem. Kirjutage julgelt, teeme üheskoos midagi ägedat. Nii tore!

Kampaania tulemus sõltub tootest / teenusest endast. Praeguses perioodis võttes veel kuu aega käimasoleva kampaania, siis näitab statistikat facebookis järgmiselt: 31,214 inimesele jõudnud & 3,294 avamist ja kampaania veel kestab. Statistika ilmselt aja jooksul kasvab, sest kasvamas on ka minu haare sotsiaalmeedias ja see teeb rõõmsaks. Kampaania toob Teie facebooki lehele uusi inimesi ja Teie brand kõlab paljude inimeste alateadvuses. Anname inimestele midagi head ja saame selle eest kõik hea tagasi. Kui soovid koostööd teha, kirjuta.