Olgu, see millest ma nüüd kohe räägin…. see sügav soov on hingetasandil aastaid oma aega oodanud. See aeg ei ole praegugi käes, aga otsustan esimese blogi sellel teemal teha. Niiöelda teen otsad lahti siis.

Mul on kindel eluline soov luua Community House koos inimestega kes tahaksid seda minuga üheskoos luua. See ei ole sugugi võimatu ja see ei pea olema ka nipsuga lihtne. Mulle meeldib, et samm-sammult liigun selles suunas ja tean, et ühel päeval see unistus saab teoks.

Esteetika Jaoks. Allikas

Selles osas on aeg minu sõber, sest valin südame järgi need inimesed kellega ma seda üheskoos looma hakkan. Loomulikult on sellel mitmeid eeliseid ja kõik on võrdne. Minul on visioon ja ma otsin inimesi kes jagavad minu visiooni ja soovivad sellest osa võtta. Kes seda visiooni ei näe, neil siis ei olegi midagi kaotada kui nad sellest osa ei võta.

Ma tunnen, et minu energia on nii suur, et ma ei suuda seda kuidagi ära kasutada praegu, selleks on vaja rohkem inimesi enda ümber. Ma tunnen, et tahaksin elada justkui üksi, aga olla ümbritsetud inimestega kellega öösiti tulnukaid otsida, kasevihtasid teha ja mida kõike veel.

Community House kuvand on enamvähem selge ( muutused tulevad jooksvalt ) ja kui ma nüüd siin aastate jooksul tutvun ja kohtun uute põnevate ja ambitsioonikate inimestega, siis räägin huvi korral oma visioonist valitud inimestele. Võib ka ise huvi ülesse alati näidata.

Me ostame mitme peale maatüki ja selle peale ehitame ca 500m2 hoone ja kõik osalejad saavad endale isikliku ruumi seal elamiseks või käimiseks, nii nagu neile sobib. See mõte ei ole kivist. Maatükil on väga palju mida teha üheskoos kuidas keegi jõuab, kohustusi kellelegi ei lasku, sest kes raha alla on pannud saab selle eest omale sinna ruumi ja see on juba okei. Küll aga käib seal selline motivatsioonivoog, et kõigil on tuju midagi teha.

Esteetika jaoks. Allikas

Ära ehituse pärast muretse, ma ei räägi tühja juttu, sest olen juba ehitanud kodu valmis ja tean millest räägin. Ükskõik mida keegi teine ütleb, et “see ei ole nii lihtne” jne, absoluutselt ei nõustu. Mis tähendab lihtne? Ma ei otsi midagi lihtsat, aga ma ei ole kunagi tundnud ehitusel mis on rasket.

Seal on saun kus leili võtta, veekogu kus karastada. Seal saab grillida, lõket teha, telkida. Seal on mitmeid tegevusi. Inimestele tehakse massaazi ja erinevaid teraapiaid. Kõik kellel vähegi miski oskus midagi luua, saab seda seal teha teiste hüvanguks ja keegi ei selle eest tasustamata. Koht luuakse selliselt, et see looks raha. See on koht kus katkine inimene tuleb terveks saama, kõik on suunav ja optimistlik. Kiirgustevaba territoorium ja lausa võõrutuslaager internetist, sotsiaalmeediast ja töömürast.

See siin on kirjutatud kõik hästi üldises vormis, aga kui Sind huvitab päriselt see mõte, siis räägime aja jooksul. Kohtume, saame tuttavaks ja eks siis tead juba paremini teha oma valik. Mina tean mida mina soovin 🙂

Tule kirjuta, maali, joonista, laula, tantsi või tee mida iganes tunned, et panustab Sinu hingele. Kõik toetavad Sind. Naerame ja rõõmustame. Kasvatame suvel maitsetaimesid, kasvatame lapsi ja mida kõike veel.

Vahel lihtsalt tunned, et praegune koht ja aegruum ei ole Sinu jaoks, siis samas keegi peab looma selleks võimaluse, et Sina saaksid teha valiku.

Tegelikult otsin maatükki mere ääres Hiiumaal või Saaremaal või Tõstamaal, see on minu ideaalis. See on mõeldud aktiivselt kasutamiseks suveperioodil.

Seal saab korraldada laagreid ja üritusi.

Ausalt, see on koht kus Sa olla tahaksid.

Nii, et kui Sul vähegi on huvi koos Minuga seda luua, siis kirjuta mulle varakult, sest see juhtub varem või hiljem. Ma olen otsuse teinud.

Keegi teine ei peagi sellesse plaani oma energiat paigutama, see ei ole nende jaoks. See on nende jaoks kes mõistavad, et see mida ma organiseerin on väga tervislik mudel Sinu hingele ja olemusele.

Ehitame üheskoos midagi vägevat kus koos viibida. Allikas

Vabadus on väga lähedal ja üheskoos on seda soodne luua. Kui Sul on raha kõrvale pandud ja ei tea täpselt mille jaoks, siis vähemalt selles elus on mul sulle pakkuda võimalus luua midagi vägevat kuniks me veel täies mahus elurõõmsad nooruslikud väekad oleme, et seda ülesse ehitada.

See idee on alles väga alguses, aga ootan kaasamõtlejaid. Eelistan inimesi kes usaldavad minu visiooni ja teiste visioon jääks nende endi kanda. Tean mida soovin luua ja otsin inimesi kellega jagada seda visiooni.

Tore teada, et ühel päeval see on tehtud ja kui palju rõõmu see teeb.

Alan.

Jaga seda oma seinal:

Jäta enda kommentaar