Hetkel suurim töö mida teen vaikselt on niidistiku joonistamine faktide baasil ja teooriad mida hoian oma peas saladudes. Ka igasugune kuulujutt mida ma kusagil saunas kuulen ei tähenda, et see nii on ja ma asun uurima. Kõike lubatud piirides. Ma olen praeguseks saanud teada üht – Neid on sitaks palju! Iga kuradima kolmas inimene praktiliselt on eneseteadmata sisse programmeeritud sinna võrgustikku. Üleüldse see võim hakkab nii rämedalt pähe. Kuradima pedofiilide sats, ja kui suur see ring on. Ma sulandun nende sekka ja hävitan südamiku.

 

Teine paralleelne uurimustöö on vabamüürlaste äärmuslikumad sektid ja kuidas see ulatub ka meieni. Sohilapsed ja igasugused asutused (privaatsed). Et mitte täitsa kuivale jätta kedagi, siis ka minu lahkumise korral võtke teadmiseks järgmised märksõnad: allveelaevad, sateliidid, punase lipu riik, venemaa, need toyota peal sõitvad kuulipilduri taga olevad rätipead, iidsed teadmised… kõik mida õpetatakse, kahelge, sest see on kõik täpselt niimoodi meelega õpetatud, nad kõik teevad omavahel koostööd ja pundar on meeletu. Ma vaikselt juba panen pilti kokku võrgustikust kes veavad lapsi neile kelle vajadusi on pea võimatu rahuldada. Ma olen avastanud välismaa ajupesu koolitusprogrammid, ma tean kust see algas ja enamvähem võin ka suuremad nimed ette kanda.

Ma ei saa seda veel teha, ega võibolla mitte kunagi, aga ma teen seda alati siis kui mul on selleks tagatis, et ennast kaitsta. Seniks uurimustöö jätkub.

 

Lisaks veel: Praeguseks on mõned huvitavad hüpoteesid tekkinud, pigem kasutamiseks filminduses, aga tunne tekkis sügavast sisetundest. Hea mõnus rännak oli igatahes, seetõttu väärt jagada. Sõnastusel lasen joosta vabalt, ei sea piiranguid.

1) Iidne Ajastu hävitati ja me oleme fragmendid sellest “mis kord oli”. Meie elasime Iidsel ajal kus inimese kehastus oli pea igavene. Me jõudsime kanda paremaid kehastusi ja suuremal määral hingevaimu hoida eneses, teadsime loomupäraselt kõike mida vähegi ette oskasime kujutada. Me leidsime ainult lahendused, igale oma unistusele. See ja kõike palju muud hävitati mingil põhjusel kas õnnetusest või välisjõudude poolt, aga kõik kadus. Kes õnnetuse põhjustas, asendas elu vastavalt oma tehnoloogiale/oskustele a) kahetsustundest või b) eksperimendiks ja teostas koopia nii võimalikult hästi kui suutis.

Erinevaid inimesesuguseid olendeid on avastatud mitmeid. Ilmselgelt mitu korda läks nihu, sealt ka kõik erinevad inimesesarnased skeletid. Selle teooria kohaselt ei olnud Darwinil õigus ja see seletab ka puuduolevat müstilist lüli teatud liikide vahel mida on teaduse poolt jutuks toodud. Selle teooria edasine jätk võiks olla ka loomamaailma suunatud, küsimusega kuidas looduses selline ringlus loodi ja kiskjaliku energia avaldumine nii loomariigis kui ka inimeseliigi esindajatel.

2) Kas Jumal ja Saatan on olemas? Iga lapse hirmutamine. Jumal on bipolaarses väljas, tähendades, et kõik on duaalne. Armastus ja Vihkamine on üks ja seesama, erinevatel kraadidel. Seega järeldades ühe võimaluse järgi, et jumal on kas a) bipolaarne närvihaige või b) saatan ise , aga igatepidi on välistatud isikud, sest me oleme oma hingefragmentidega nii väikesteks kildudeks jäänud musta universumi ja sellel pole ligipääsu jumalani, et minna ja küsida. Pole piisavalt hingeväge, et kehastuda nii kõrgele kehastusse, et kõigest mis üldse loodud, pirniseeme kuni galaktikad ja sealt edasigi, võtab lõpuks kõik see avar teadmatus endale kuju ja ilmutab Sulle end muheda mehena kes pargipingil pirni sööb ja ütleb Sulle “Tere Alan! Tore, et jõudsid ka lõpuks tagasi. Milline vägev reis iseendasse? Eksole kaspole!?” ja siis tuleb kõik meelde, et ahjaa, jeerum küll kui loll ma olen olnud.

3) Must ja Valge universum. Jumal on surnud selles universumis.

4) Jeesus glitchis maatriksist niivõrd tugevalt tundmuste lainetel, et looja ise kutsus ta punti enda seltsi. Tunded ülevõlli köidavad tähelepanu. Mõtle kustkohast tekib selline niiöelda “jumalik viha?” ja kuidas see sellega seotud on.

5) Vaarao needus – olla oma edu ohver. Kuningate pantvangistus kõrgema võimu korrupteerunud liikmete poolt. Aitaks lahti mõtestada ka mõtet, et miks vaesed himustavad rikkust ja rikkad inimesed kaotavad hingerõõme.

Ma tahan rohkem vastuseid. Ma küsitlen absurdsuseninininiii välja, et leida ehe tundmus mis päriselt kõik võib olla. Vibratsioonitasemete nii galaktiline erinevus ei luba meil lihtsalt näha. Me keelame küsimused ära, sest justkui ei taluks tõde välja. Kas me oleme jäetud täiesti üksinda? Kellega?

Milline neist kõige rohkem huvi pakub? Mul on kvanttriljon sõna kirjapilti panemata.

Ennustada selles sektsioonis pole mõtet, aga sünteetiline reaalsus on kohal. Tunnen, et proovisin teada anda varakult ja sain piisavalt. Head elamust. Buckle it up! PS! Ma ei tee iial enesetappu. Ma võin mõelda nii, ma võin rääkida nii, aga ma ei tee seda. Lihtsalt teadmiseks. Kerge on inimest maha teha, kuulujutte ringlema saata ja kõik usuvad. Kui see ei tööta, siis võetakse appi faktikontroll või usaldusväärsemad nimed, nii see käib. Kõik usuvad mida teised ütlevad, aga siis ma sain öelda ja jätta ise sõnumi, kõige vahetuma ja ausama, ma ei ole suitsiidne. Ma ei ole vaimuhaige ega mida kõike veel. Mu jutt on ebareaalne, mitte-usutav ja segane, aga ma tean täpselt mis toimub. Ja kui mitte selles elus ei haruta ma seda pea üksinda lahti, siis teen seda järgmises, hoidke elus lootust uueks kuldajastuks. See on tulemas taas, seda praegu nad maha üritavadki suruda oma sünteetilise merkä-bää hakatisega.

Jaga seda oma seinal:

Jäta enda kommentaar