Hurraaaaaaaaaaa !! !!! !!! !!! !!!!!!!!!!!!!!!! !!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!! !!! !!!!!! !! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !! !! !!!!! !! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !!!

kui ühiskond on tühi ja toimub tarbimine, siis nälga jäämine võib olla probleem, alamakstud orjad ja neid niiöelda hulludele inimestele mõeldud tasu vaikimise eest, Sõnadega lausudes, loitsu jalgele, parasiit see sees, kes muidu justkui näljas,

Magamine on surma vennas, see on lühike surm, ent surm on pikk magamine, ei liigu kaugemale sõnum, kui ühest kõrvast sisse ja teisest kohe väljas, Tõsta käed ja langetada, öelda seda ja öelda teist, kes välja astub meie eest? Iseseisvaks saamine, see kasvab läbi meie meie endi seest

Kas ma nüüd saan öelda, et…teadlikk-k-k-k-kkus see uus vabadus. Küsib generatsioon vanem, kes teist on lapsed neil, keltidel ja druuidel, küsimus mis on see Metaverse… Hurraaaaaaaaaaa !! !!! !!! !!! !!!!!!!!!!!!!!!! !!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!! !!! !!!!!! !! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !! !! !!!!! !! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!! !!!

Sellist laadi keldiliku päritoluga sõnavara on loetav ainulttt neil kes julgeb vastu võtta informatsiooni mida võib pläkerdada või kaunistada ilma igasuguse häbitundeta, sest metsarahvas see sümbolitunnetaja, see leidis kohe ühe endasuguse, kui viskas ainulttt et pilgu peale ja noogutas.

Jaga seda oma seinal:

Jäta enda kommentaar